Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
201 Danuta Reczek 2016 Poznań A
202 Marysia Rezmer 2017 Poznań A
203 Iga Rogalska 2020 Poznań A
204 Dominika Rutkowska 2011 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
205 Leon Rychlewski 2017 Poznań A
206 Bartosz Sadoch 2016 Warszawa A
207 Michał Sadoch 2015 Warszawa A
208 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvena Puszczykowo A
209 Teodor Salicki 2017 Plewiska B
210 Zośka Samborska 2011 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
211 Helena Samborska 2014 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
212 Jan Samul 2014 Poznań A
213 Ihor Shatalov 2014 Poznan A
214 Albert Siepsiak 2017 Poznań A
215 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
216 Nadia Skotarczak 2011 Nochowo MOS Śrem A
217 Wojciech Slaboszewski 2017 Śrem A
218 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
219 Nikola Sobczak 2009 Krzywiń A
220 Lilianna Sokalska 2014 Czarnków KAMA Run Czarnków A
221 Zuzanna Soporowska 2017 Mosina A
222 Dawid Sośnicki 2020 Sulechów A
223 Filip Sośnicki 2018 Sulechów B
224 Dawid Sowa 2009 Wolsztyn OŚ AZS POZNAŃ A
225 Nadia Sołtysiak 2015 Poznań B
226 Jan Spychalski 2018 Poznań A
227 Noemi Patrycja Sroczyńska 2014 Poznań A
228 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
229 Anna Sroka 2012 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
230 Adrianna Stachowska 2011 Donatowo B (karnet)
231 Helena Stawrakakis 2010 POZNAŃ OŚ AZS POZNAŃ A
232 Tymon Stefaniak 2016 Zalasewo A
233 Maria Stefanowicz 2013 Poznań Stefanowicz Running Academy A
234 Edyta Stendera 2012 Czapury A
235 Gabrysia Szewczyńska 2018 Ludomy B
236 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
237 Zofia Szrejbrowska 2013 Poznań A
238 Jan Szuder 2010 Hornowek Triangle Sports A
239 Jan Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
240 Emilia Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
241 Zofia Szymańska 2017 Poznań A
242 Nastia Agnieszka Szymańska 2016 Poznań A
243 Tosia Szymańska 2012 Poznań Pędzący Gacuś B
244 Kajetan Szymański 2019 Poznań Huragan Szklarka Poznań A
245 Stanisław Szymczak 2010 Poznań AZS Poznań A
246 Wojciech Szymczak 2008 Poznań AZS Poznań A
247 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
248 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A (karnet)
249 Marcelina Tomalka 2016 Poznań B
250 Jagna Tomczyk 2018 Rokietnica #zaliniametyteam A
251 NATALKA TOPOREK 2016 Poznań NATALKA A
252 HANNA URBAN 2014 Poznań A
253 Ostap Vyshniak 2016 Zalasewo B
254 Marcelina Wabich 2017 GNIEZNO 1 A
255 Szymon Walczak 2017 Poznań A
256 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy A
257 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
258 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
259 Olga Wesołowska 2008 Poznań Happy Family A
260 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Happy Family A
261 Alicja Wesołowska 2018 Poznań A
262 Julek Wiącek 2015 Nowołoskoniec A
263 Pola Wiącek 2017 Nowołoskoniec A
264 Dawid Wichtowski 2013 Luboń Szkoła Futbolu Luboń A
265 Emilia Wilińska 2015 Pobiedziska A
266 Zofia Wincior 2016 Poznań Przedszkole nr 22 A
267 Staś Witkowski 2018 Więckowice B
268 Laura Wojciak 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
269 Oliwia Wojciechowska 2018 Poznań Przedszkole 148 „ Mali Europejczycy” A
270 Nina Wojtkowiak 2017 Buk A
271 Pola Wojtkowiak 2015 Buk A
272 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań A
273 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań A
274 Szczepan Woźniak 2016 Poznań A
275 Edmund Woźniak 2018 Poznań A
276 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
277 Paweł Zabłocki 2015 Poznań A
278 Kacper Zając 2017 Poznań ZająceHasające B
279 Adam Zając 2015 Poznań ZająceHasające B
280 Julia Zając 2019 Poznań ZająceHasające B
281 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
282 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A
283 Wojciech Żarów-Baran 2018 Poznań Przedszkole nr 46 w Poznaniu A
284 Jan Zawisza 2016 Poznań Tri Of Us A
285 Oskar Zieliński 2016 Swarzędz A
286 Wiktor Zieliński 2019 Swarzędz A
287 Antonina Łabęcka 2020 Poznań A

Strony