Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Matylda Adamczak 2019 Plewiska B
2 Julia Andersz 2014 Komorniki A
3 Antek Andersz 2017 Komorniki A
4 Grzegorz Andrulewicz 2016 Poznań B
5 Nadia Andrzejak 2017 Puszczykowo A
6 Laura Andrzejak 2019 Puszczykowo A
7 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań SSP 14 Poznań A
8 Adam Anioła 2016 Poznań A
9 Piotr Anioła 2012 Poznań A
10 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Łejery A
11 Jan Baraniak 2011 Skórzewo B
12 Piotr Baraniak 2014 Skórzewo B
13 Stasiu Baranowski 2017 Katarzynki A
14 Łucja Bartkowiak 2010 Poznań A
15 Franciszek Bartkowiak 2012 Poznań A
16 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS Poznań B
17 DORIAN BAUMANN 2014 GARBY SKS Unia Swarzędz A (karnet)
18 Aniela Będźmierowska 2021 ZALASEWO A
19 Jan Będźmierowski 2018 ZALASEWO A
20 Aniela Biczysko 2020 Poznań A
21 dominik BIERNACIK 2016 kozieglowy A
22 Konstancja Bober 2018 Poznań B
23 Hanna Bocian 2014 Stęszew A
24 Gabriela Bogucka 2016 Poznań A
25 Zuzanna Bogucka 2018 Poznań A
26 Ryszard Brakowski 2017 Poznan A
27 Michał Brakowski 2014 Poznan A
28 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Gracie Barra Poznań A
29 Anna Carabulea 2017 Plewiska A
30 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach A
31 Maksymilian Cieślak 2021 Swarzędz B
32 FABIAN CISKOWSKI 2014 Poznań A
33 Antonina Cybal 2014 Jerzykowo A
34 Zofia Cybal 2011 Jerzykowo UKS ZALEW JERZYKOWO A
35 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
36 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A
37 Iga Czyczewska 2011 Poznań AZS Poznań A
38 Lena Czyczewska 2014 Poznań AZS Poznań A
39 Michalina Czyczewska 2018 Poznań A
40 Malwinka Dąbkiewicz 2018 Poznań A
41 Alicja Dawidowska 2013 Poznań B (karnet)
42 Łucja Dawidowska 2018 Poznań B (karnet)
43 Jerzy Dawidowski 2015 Poznań B (karnet)
44 Nikodem Deka 2016 Poznań Impuls A
45 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A
46 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
47 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A (karnet)
48 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
49 Jan Draszkiewicz 2013 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
50 Ania Dukarska 2009 Poznań Szkoła Podstawowa nr 17 Poznań A
51 Edyta Fabiś 2017 Poznań Pho3nix Academy powered by GVT A
52 Sara Felińska 2017 Skórzewo 10 A
53 Bianka Filipowska 2017 Koziegłowy A
54 Fabian Filipowski 2016 Koziegłowy A
55 Joanna Gabryś 2014 Poznań A
56 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
57 Adam Galemba 2018 Puszczykowo A
58 Staś Gefre-Oporski 2016 Poznań A
59 Franciszek Gierliński 2017 Stęszew A
60 Wojciech Gierliński 2019 stęszew A
61 Jeremi Gierszewski 2012 Przeźmierowo KS Canarinhos Skórzewo A
62 Oskar Gierwazik 2015 Poznań A
63 Wiktor Gierwazik 2017 Poznań A
64 Lilianna Glinkowska 2016 Żerków A
65 Dominik Górny 2013 Poznań Lech Poznań Football Academy A
66 Maksymilian Górny 2015 Poznań A
67 Antoni Górny 2020 Poznań A
68 Zuzanna Górska 2013 Gniezno Bractwo Kruki A
69 Zuzanna Goździewska 2011 Poklatki A
70 Franciszek Goździewski 2017 Poklatki A
71 Igor Grabowski 2017 Manieczki A
72 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
73 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
74 Amelia Grześkowiak 2016 Poznań B
75 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki A
76 Wojciech Główka 2016 Poznań A
77 Szymon Główka 2013 Poznań A
78 Oliwier Halasz 2013 Dąbrowa sp 78 Poznań A
79 Jan Halasz 2010 Dąbrowa sp 78 Poznań A
80 Antonina Hanzlik 2018 Poznań A
81 Mikolaj Hetmanowski 2010 Srem MOS Srem/Nochowo A
82 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
83 Anastasiia Ivantsova 2017 Zalasewo B
84 Julia Jakubowska 2017 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) A
85 Jakub Jakubowski 2012 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) A
86 Filip Jakubowski 2014 Sulecin A
87 Kacper Jamroziak-Berez 2016 Jelcz-Laskowice A
88 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
89 Pola Jankowiak 2015 Srem A
90 Cezary Jurecki 2012 Poznań A
91 Gabriela Juszczak 2013 Lusowo A
92 Liliana Kaczmarek 2014 Poznań A
93 Gustaw Kaczmarek 2016 Poznań A
94 Agata Kaczmarek 2018 Kamionki A
95 Hanna Kalicka 2017 Kamionki A
96 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A (karnet)
97 Tytus Kamyszek 2014 Poznań B
98 Tymon Kamyszek 2016 Poznań B
99 Adam Karkowski 2016 Poznań A
100 Kacper Karolczak 2018 Pelikan A

Strony