Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Kajetan Karolczak 2020 Pelikan A
102 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
103 Zofia Kędziora-Ferlacka 2016 Kruszewnia B
104 Maria Kędziora-Jarmuż 2013 Kruszewnia B
105 MAJKA KLEIBER 2014 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI Niepełnosprawni w Mosinie A
106 Karol Klimasek 2015 Poznań A
107 Filip Klimek 2019 Łubowo A
108 Jakub Klimek 2014 Łubowo A
109 Gabrysia Kobylińska 2020 Paczkowo Przedszkole Bajkowy Świat A
110 Zbyszek Kobyliński 2016 Paczkowo Przedszkole Bajkowy Świat A
111 Lena Konieczka 2011 Poznań Akademia Urbasia A
112 Daniel Konieczka 2013 Poznań A
113 Gabriel Korbik 2017 Czempiń A
114 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
115 Tomasz Kowalonek 2017 Poznań A
116 Maciej Kowalonek 2019 Poznań A
117 Ania Kowalska 2016 Poznań Piotr Kowalski A
118 Gabriela Kowalska 2012 KOŹMIN WIELKOPOLSKI AP Koźmin Wielkopolski A
119 Michał Kowalski 2013 Poznań Dom A
120 Jakub Kowalski 2014 Wiry A
121 Nadia Krajewska 2017 Opalenica A
122 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
123 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica A
124 Emilia Krajka 2017 Daszewice A
125 Anna Krukowska 2019 Poznań A
126 Zofia Krukowska 2021 Poznań A
127 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
128 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
129 Wojtek Kuświk 2017 Poznan B
130 Marysia Kuświk 2019 Poznan B
131 Wojciech Lajszner 2018 Święciechowa B
132 Karol Latowski 2016 Poznań B
133 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku / AZS UAM Poznań A
134 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
135 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
136 Martyna Lewicka 2016 Poznań A
137 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
138 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
139 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
140 Gabriela Lipińska 2013 Czempiń MKS MOS Śrem B (karnet)
141 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
142 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
143 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
144 Bartek Lubczyński 2014 Poznań APR Poznań-Grunwald A
145 Pola Lubka 2019 Poznań A
146 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
147 Alicja Malinowska 2017 Poznań Maratończyk Poznań A
148 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A (karnet)
149 Feliks Marciniak 2017 Rogierówko A
150 Wiktoria Marciniak 2012 Rogierówko A
151 Marcelina Masłowska 2016 Poznań A
152 Adrianna Masłowska 2019 Poznań A
153 Kacper Masłowski 2013 Poznań A
154 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski Akademia Piłkarska Koźmin Wielkopolski A
155 Marcelina Małecka 2017 Wysogotowo A
156 Mikołaj Małecki 2015 Wysogotowo Victoria Wysogotowo A
157 Nikodem Michalak 2016 Poznań B
158 Oliwier Michalak 2014 Poznań B
159 Karolina Michalska 2013 Kościan # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
160 Aleksandra Michałowska 2018 Stare Oborzyska A
161 Kinga Michałowska 2020 Stare Oborzyska A
162 Natalia Michałowska 2020 Stare Oborzyska A
163 Michał Mikołajewcz 2016 Poznań A
164 Kalina Nalepa 2019 Poznań Przedszkole nr 58 B
165 IGNACY NAMIOTA 2016 Plewiska Plewiska team A
166 ZUZANNA NAMIOTA 2017 Plewiska Plewiska team A
167 Julia Naskręt 2009 Stare Oborzyska KS Energetyk Poznań A
168 Rafael Negewo 2020 Poznań A
169 Aleksandra Nowak 2018 Kórnik NOWAK TEAM A
170 Wiktor Nowak 2018 Poznań B
171 Franek Nowak 2012 Janikowo UKS ZALEW JERZYKOWO A
172 Hanna Nowakowsks 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
173 Marcelina Nowotnik 2018 Nowy Tomysl A
174 Miłosz Odwrot 2018 Ostroróg A
175 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski A
176 Kornelia Pamin 2015 Poznań Pamin Team A
177 Piotr Pawlak 2019 Koło Rgilewka Powiercie A
178 Szymon Pawlik 2015 Poznań A
179 Mikołaj Pawlik 2018 Poznań A
180 Julia Pepke 2016 Poznań A
181 Zosia Peszel 2012 Słonin34 Klub sportowiec Borowo A
182 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A
183 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A
184 FRYDERYK PIELUSZYŃSKI 2016 POZNAŃ B
185 Pola Pioch 2017 Ceradz dolny A
186 Borys Pioch 2011 Ceradz dolny A
187 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
188 Klara Poprawa 2019 Luboń A
189 Olga Porowska 2013 Baranowo GKS TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE A
190 Franciszek Porowski 2017 Poznań A
191 Radosław Porowski 2015 Baranowo GKS Tarnovia Piłka Nożna A
192 Wiktor Przybylski 2017 Poznań B
193 Hubert Przybylski 2019 Poznań B
194 Igor Przytarski 2012 Gdańsk GKS Gedania A
195 Borys Przytarski 2014 Gdańsk GKS Gedania A
196 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań A (karnet)
197 Adrianna Pyrszel 2020 Poznań A (karnet)
198 Jakub Ratajczak 2020 Poznań A
199 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
200 Jan Ratajczak 2016 Poznań A

Strony