Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
201 Leszek Piechowiak 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 03/01/2023 - 14:22
202 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 04/19/2023 - 19:10
203 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy nie NW 5km 03/13/2023 - 17:33
204 Marcin Pikuła 1988 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 07/20/2023 - 21:14
205 Krzysztof Piotruk 2008 Wągrowiec Cel Iron Man Cel Iron Man nie 5km 08/13/2023 - 14:19
206 Anna Pisarek 1981 Wągrowiec nie 5km 05/31/2023 - 16:00
207 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie 10km 03/02/2023 - 18:58
208 Katarzyna Przybylska 1994 Plewiska Tuptańsko nie 10km 07/26/2023 - 14:20
209 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie 5km 07/25/2023 - 23:25
210 Alicja Przybysz 2007 Popowo Kościelne nie 5km 07/25/2023 - 23:30
211 Piotr Przymusiński 1954 Poznań wolny nie NW 5km 07/23/2023 - 11:52
212 Robert Purczyński 1972 Wągrowiec nie 5km 08/18/2023 - 22:05
213 Justyna Radomska 1976 Murowana Goslina nie NW 5km 08/17/2023 - 21:25
214 Jadwiga Rochowiak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 10km 05/04/2023 - 20:54
215 Paweł Rogowski 1994 Poznań nie 10km 06/27/2023 - 12:22
216 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie 10km 03/05/2023 - 10:11
217 Sylwia Rolnicka 1975 Poznań nie NW 5km 08/16/2023 - 11:41
218 Tomasz Rosenbeiger 1985 Sławica tak 5km 08/23/2023 - 21:58
219 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/28/2023 - 08:50
220 Roman Rożkowski 1958 Śrem ID PAN nie 5km 06/20/2023 - 11:59
221 Przemysław Rozmiarek 1980 Poznań Biegające Krejzole nie 10km 05/29/2023 - 14:33
222 Marcin Rysz 1980 Gołańcz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:21
223 Anna Rzymkowska 1988 Kliny nie NW 5km 05/31/2023 - 09:04
224 Arnold Sądej 1990 Mieścisko nie 10km 08/12/2023 - 08:02
225 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 03/29/2023 - 13:02
226 ANGELA SCONDOTTO 1964 Poznan Plusport Poznan nie 5km 06/19/2023 - 20:15
227 Bartek Seidler 1977 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 05/11/2023 - 12:50
228 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 07/30/2023 - 19:16
229 Daniel Sierszchuła 1994 Cieśle Sport Team Skoki nie 5km 08/14/2023 - 15:55
230 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/01/2023 - 09:52
231 Wojciech Skawiński 1981 Wągrowiec nie 5km 08/22/2023 - 08:19
232 Danuta Skałbania 1953 Sława Wlkp tak NW 5km 08/09/2023 - 15:23
233 Aneta Skibińska 1975 Skoki tak NW 5km 03/13/2023 - 10:26
234 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km 03/01/2023 - 10:02
235 Robert Skibiński 1973 Skoki tak 5km 03/13/2023 - 10:31
236 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie 10km 08/22/2023 - 21:22
237 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie 5km 05/31/2023 - 23:16
238 Piotr Smudziński 1982 Poznań nie 10km 04/17/2023 - 16:24
239 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 03/01/2023 - 22:03
240 Helena Springer 1968 Skoki tak 5km 07/21/2023 - 16:18
241 KAMIL STACHOWIAK 1984 POZNAŃ SPORT GENERATION nie 5km 08/04/2023 - 08:53
242 MAGDALENA STACHOWIAK 1978 KONARZEWO STĘSZEW TEAM nie NW 5km 08/23/2023 - 22:36
243 Krystian Stańko 1991 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 07/16/2023 - 21:48
244 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 03/21/2023 - 10:29
245 Karolina Stefaniak 1977 Skoki Sport Team Skoki tak NW 5km 08/21/2023 - 10:33
246 Sylwia Stefańska 1982 Poznań nie NW 5km 08/16/2023 - 10:42
247 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM nie NW 5km 05/31/2023 - 08:28
248 Danuta Strychalaka-Rysz 1989 Golancz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:13
249 Jakub Suchorowski 1981 KOBYLNICA nie 10km 08/12/2023 - 17:35
250 Mateusz Szafran 1997 Skoki tak 5km 07/18/2023 - 22:14
251 Karol Szamota 1992 Poznań nie 10km 03/14/2023 - 12:15
252 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina Szary team Szary nie 5km 03/01/2023 - 08:10
253 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina Szary team Szary nie 5km 08/23/2023 - 16:13
254 Julita Szczepaniak 1982 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:30
255 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 09:54
256 Daria Szczepaniak 1991 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 08/12/2023 - 09:37
257 Maciej Szczuraszek 1977 Poznań nie 10km 08/08/2023 - 18:50
258 Justa Szlandrowicz 1970 Poznań nie NW 5km 03/27/2023 - 07:25
259 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run tak 5km 08/12/2023 - 21:14
260 MARZENA SZULC MIKOŁAJCZAK 1984 Wągrowiec NW Wągrowiec nie NW 5km 03/01/2023 - 09:17
261 Joanna Szymańska 1995 Skoki Triada tak 5km 08/17/2023 - 22:01
262 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie 10km 08/03/2023 - 16:50
263 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/03/2023 - 15:43
264 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 10km 03/31/2023 - 22:55
265 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 10km 05/19/2023 - 09:12
266 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo nie 10km 06/04/2023 - 11:54
267 Mariusz Słomiany 1985 Kiszkowo nie 10km 06/04/2023 - 11:57
268 Bartosz Tabel 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina tak 5km 03/01/2023 - 15:11
269 Karina TEREBELSKA 1979 Murowana Goślina Aktywni Razem Aktywni Razem nie 5km 07/20/2023 - 11:17
270 Jerzy Tomczak 2001 Skoki Jem.Zdrowie tak 10km 06/29/2023 - 13:14
271 Marzena Tołoczka 1972 Owińska Aktywni Razem nie 5km 03/30/2023 - 21:11
272 Grzegorz TUŃSKI 1983 Wągrowiec WATAHA nie 10km 05/12/2023 - 23:46
273 Beata Tyll 1973 Skoki tak NW 5km 03/13/2023 - 10:53
274 Agnieszka Ucińska 1999 Skoki tak 5km 04/15/2023 - 11:04
275 Renata Urbaniak 1968 Potrzanowo tak NW 5km 08/08/2023 - 18:46
276 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 08/01/2023 - 20:40
277 Judyta Walkowiak 1986 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 5km 08/11/2023 - 14:11
278 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie 10km 08/24/2023 - 10:23
279 Paulina Więckowska 1978 Sława Wielkopolska tak 5km 03/01/2023 - 15:12
280 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań nie 5km 08/22/2023 - 13:59
281 Andrzej Wilczyński 1966 Skoki tak 5km 07/28/2023 - 09:56
282 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy nie 10km 05/30/2023 - 19:44
283 DOMINIK WITKOWSKI 1972 Poznań Karl Knauer Poland nie 5km 08/03/2023 - 21:33
284 Dawid Witkowski 2008 Poznań nie 5km 08/03/2023 - 21:36
285 Beata Woźniak 1977 Koziegłowy nie 5km 08/08/2023 - 17:02
286 Łukasz Woźniak 1989 Skoki RehaBalance Team tak 5km 08/23/2023 - 22:41
287 Anita Woźnicka 1988 Wągrowiec nie 10km 03/30/2023 - 13:45
288 Grzegorz Wrzesiński 1971 Potrzanowo Sport Team Skoki tak 10km 07/18/2023 - 15:13
289 Marzena Wyleżała 1974 Pawłowo Skockie #biegiemwlas tak 10km 06/19/2023 - 06:39
290 Sławomir Wyrzykowski 1979 WĄGROWIEC Biegający Wagrowiec nie 5km 03/04/2023 - 11:28
291 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki nie 10km 03/30/2023 - 13:25
292 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo nie NW 5km 04/10/2023 - 18:05
293 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak 10km 08/20/2023 - 07:53
294 Monika Zopf 1990 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/01/2023 - 10:21
295 Robert Żyto 1970 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/11/2023 - 21:23
296 Dawid Żyto 1993 Szubin Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/11/2023 - 21:33
297 Dorota Łagowska 1977 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 18:06
298 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 17:53
299 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 18:01
300 Maja Łowicka 1993 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 03/31/2023 - 12:08

Strony