Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
101 Beata Kaczmarek 1971 Poznań MTB Rusałka Poznań nie 10km 05/30/2023 - 21:28
102 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 10km 03/31/2023 - 11:19
103 Maciej Kaminik 1989 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 08/11/2023 - 18:32
104 Agnieszka Kamińska 1980 Wągrowiec nie NW 5km 08/03/2023 - 08:21
105 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie NW 5km 03/31/2023 - 19:56
106 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie 5km 03/31/2023 - 20:03
107 Tomasz Kapsa 1991 Wągrowiec nie 5km 05/16/2023 - 17:57
108 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia # Biegacze Kcynia Taem nie 5km 08/10/2023 - 23:01
109 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Koziegłowy KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 03/02/2023 - 20:33
110 Anna Kasprzak 1984 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:43
111 Mariusz Kaźmierczak 1986 Popowo Kościelne nie 10km 03/01/2023 - 09:15
112 Witold Kaźmierczak 1986 Rogozno WITAS nie 5km 06/18/2023 - 00:03
113 Krzysztof Kędziora 1987 Jabłkowo Sport Team Skoki tak 10km 08/14/2023 - 10:15
114 Justyna Kędziora 1984 Jabłkowo tak 5km 06/01/2023 - 20:33
115 Eryka Kempiak 1996 Poznań Sport Team Skoki nie 5km 03/09/2023 - 21:08
116 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina nie 5km 03/02/2023 - 20:44
117 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina #biegiemwlas nie 10km 03/01/2023 - 19:48
118 Patrycja Klonowska 1983 Potrzanowo Sport Team Skoki tak 5km 08/14/2023 - 15:51
119 Przemysław Klonowski 1982 Potrzanowo Sport Team Skoki tak 5km 08/14/2023 - 15:51
120 Nikodem Klonowski 2007 Potrzanowo Sport Team Skoki tak 5km 08/14/2023 - 15:51
121 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie 5km 03/31/2023 - 14:44
122 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie 10km 03/31/2023 - 14:48
123 Katarzyna Kmieć 1979 Skoki Sport Team Skoki tak NW 5km 08/14/2023 - 15:55
124 Natalia Kokot 1991 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 03/20/2023 - 22:06
125 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km 07/26/2023 - 14:35
126 Robert Konwiński 1981 Gniezno nie 5km 03/01/2023 - 20:58
127 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz Them Run Gołańcz nie 5km 08/23/2023 - 10:24
128 Aleksandra Kopydłowska 1993 Wągrowiec nie 5km 07/14/2023 - 13:25
129 Dawid Kordek 1989 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 06/07/2023 - 07:16
130 Alicja Kordyś 1989 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/10/2023 - 21:58
131 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Aktywni Razem nie 5km 03/01/2023 - 09:28
132 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Aktywni Razem nie 5km 03/01/2023 - 09:46
133 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina Żwawe Dziadki nie 10km 03/01/2023 - 10:13
134 Łukasz Kotarak 1988 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 05/11/2023 - 17:28
135 Magdalena Kotecka 1984 Skoki tak 10km 07/25/2023 - 11:09
136 Monika Koterba 1988 Skoki tak 5km 08/14/2023 - 12:19
137 Marcin Kotowski 1979 Wągrowiec Mistrzowski Trening nie 5km 03/01/2023 - 11:57
138 Andrzej Kowalczyk 1987 Łekno LKS Pałuki Łekno nie 10km 04/25/2023 - 23:35
139 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina Murowańskie Powsinogi nie NW 5km 03/02/2023 - 20:54
140 Maciej Krajewski 1969 Poznań nie NW 5km 03/31/2023 - 12:05
141 Hanna Kramer 1964 Murowana Goślina Drużyna Jacka nie 5km 08/13/2023 - 19:37
142 Leszek Krawczyk 1962 Poznań nie 10km 08/07/2023 - 10:09
143 Robert Krzyśka 1994 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/09/2023 - 21:09
144 Danuta Krzyżańska 1962 Skoki Jem.Zdrowie tak NW 5km 07/03/2023 - 08:41
145 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 05/27/2023 - 21:32
146 kinga kubiatowicz 1980 Potrzanowo Ruukki tak NW 5km 03/14/2023 - 17:54
147 Jarosław kubiatowicz 1977 Potrzanowo tak NW 5km 03/14/2023 - 17:57
148 Mariusz Kuczyński 1977 Poznań nie 5km 03/01/2023 - 10:54
149 Ryszard Kujawa 1971 KŁECKO nie 10km 05/14/2023 - 11:59
150 Filip Kujawa 1995 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 06/20/2023 - 12:00
151 Michał Kujawa 1986 Karłowice nie 10km 06/13/2023 - 16:08
152 Dominik Kujawa 2005 Rakownia nie 5km 08/11/2023 - 17:12
153 Krzysztof Kulus 1975 Skoki Hart Skoki tak 5km 08/22/2023 - 09:17
154 Iwona Kwiatecka 1972 Rokietnica HERNIK TEAM nie 5km 03/31/2023 - 21:28
155 Maria Lasak 1983 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 07/23/2023 - 12:51
156 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 08/14/2023 - 15:55
157 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku nie 10km 03/30/2023 - 13:22
158 Grzegorz Lemański 1967 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/21/2023 - 16:36
159 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team nie 5km 05/15/2023 - 19:58
160 Anna Liczbińska 1987 Poznań nie NW 5km 08/11/2023 - 17:53
161 Anna Lisiecka 1995 Skoki Triada tak 5km 06/02/2023 - 07:37
162 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/21/2023 - 12:23
163 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km 03/30/2023 - 17:43
164 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 03/30/2023 - 20:55
165 Adam Majchrzak 1993 Skoki Jem.Zdrowie tak 10km 06/29/2023 - 13:09
166 Maciej Majewski 1966 Poznań nie 5km 03/31/2023 - 16:16
167 Anna Makowska 1987 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/01/2023 - 21:39
168 Danuta Mazur 1969 Skoki Beierdorf Sport Team tak 10km 08/15/2023 - 00:04
169 Jola Małecka 1983 Miękowo nie NW 5km 04/10/2023 - 18:15
170 claudio messina 1995 Poznan Plusport Poznan nie 10km 06/19/2023 - 20:05
171 Matteo Messina 1964 Poznan Plusport Poznan nie 5km 06/19/2023 - 20:09
172 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie 5km 03/30/2023 - 13:00
173 Mirosław Mierzwa 1975 Plewiska nie 5km 07/09/2023 - 22:18
174 Witold Mierzwa 1974 Kostrzyn Wlkp nie 10km 07/10/2023 - 12:28
175 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 05/14/2023 - 11:07
176 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team nie 5km 08/13/2023 - 21:25
177 Renata Molińska 1981 Rakownia nie 10km 08/14/2023 - 23:45
178 Mariusz Moliński 1982 Rakownia nie 10km 08/14/2023 - 23:51
179 Paweł Muchowicz 1974 Poznań nie 10km 08/22/2023 - 12:57
180 Daria Mydlarz 1993 Murowana Goślina nie 5km 03/09/2023 - 14:01
181 Adam Mydlarz 1991 Rakownia OSP Rakownia nie 10km 03/10/2023 - 21:14
182 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina Murowańskie Powsinogi nie NW 5km 03/02/2023 - 20:40
183 Edyta Nowaczynska 1982 Karłowice nie 5km 08/09/2023 - 22:23
184 Wiesław Nowak 1962 Skoki UKS Nowak tak NW 5km 08/14/2023 - 16:14
185 Irena Nowak 1966 Skoki UKS Nowak tak 5km 08/14/2023 - 16:47
186 Adrianna Nowicka 1996 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 06/08/2023 - 18:48
187 Mateusz Nowicki 1998 Wągrowiec nie 5km 05/28/2023 - 11:28
188 Mateusz Nowik 1992 Szczodrochowo Kęsy team :) tak 5km 06/27/2023 - 11:46
189 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie 10km 04/06/2023 - 14:18
190 Mateusz Owczarek 2001 Wągrowiec Grześkowiak GYM nie 5km 08/03/2023 - 18:19
191 Magdalena Paczyńska 1999 Skoki tak 5km 04/15/2023 - 08:27
192 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie 10km 08/22/2023 - 08:12
193 Asia Pawlak 1990 Wągrowiec nie 10km 05/29/2023 - 22:50
194 ARKADIUSZ PAWLIK 1982 OBORNIKI nie 5km 06/08/2023 - 20:43
195 KATARZYNA PAWLIK 1984 OBORNIKI Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 06/08/2023 - 20:46
196 Szymon Pędziński 1976 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 10:20
197 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn nie 10km 08/15/2023 - 19:49
198 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie 5km 05/22/2023 - 18:24
199 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/10/2023 - 07:32
200 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 06/27/2023 - 21:13

Strony