Lista startowa - VI Półmaraton Wągrowiec Skoki

Łącznie zapisanych: 311
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
1 Agata Abram 1991 Wągrowiec Awamet Club nie A
2 Adrian Adamski 1976 Poznań nie A
3 Agata Akuszewska 1965 Puszczykowo Koscian Team/ Biegacze nie A
4 Patryk Andersz 1993 Poznań Berserker's Team Wielkopolska nie A
5 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina nie A
6 Robert Antczak 1962 Poznań Malta Poznań nie A
7 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCHRUN nie A
8 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz TeamRUNGołańcz nie A
9 Mikołaj Bączkowski 1999 Wągrowiec Tuż za Hubertem nie A
10 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A
11 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno nie A
12 Łukasz Bąk 1997 Wągrowiec nie A
13 Daniel Banaszak 1996 Siedleczek BanaszakRunners nie A
14 Jakub Banaszak 1990 Mieleszyn nie A
15 Grzegorz Bandur 1988 Kaźmierz KB MANIAC Poznań nie A
16 Maciej Barełkowski 1993 Poznań CAMUNDA nie B
17 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec Grześkowiak GYM nie A
18 Mateusz Baumgart 1991 Czapury PACEMAKER 1:50 tak A
19 Maciej Bechert 1969 Gniezno Night Runners Gniezno nie A
20 Karol Bejma 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie A
21 Sławomir Bekała 1978 Zlotkow nie A
22 Urszula Biedziak-Łuczak 1985 Plewiska run4energy nie A
23 Grzegorz Bień 1968 Skoki Sport Team Skoki tak A
24 Jarosław Boch 1980 Trzcianka n/a nie A
25 Sebastian Borowczyk 1984 Skoki Sport Team Skoki tak A
26 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Sport Team Skoki tak A
27 Tomasz Budasz 1972 Gniezno nie A
28 Andrzej Budasz 1971 Stare Babice nie A
29 Szymon Budziszewski 1990 Poznań nie A
30 Mikołaj Błaszczyk 1981 Skoki tak A
31 Jakub Cendecki 1977 Dąbrówka AP WILKI DĄBRÓWKA nie A
32 Bartosz Chwiałkowski 1982 Rościnno Chwiałkowski Team tak A
33 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań Chwiałkowski Team nie A
34 AGNIESZKA CIACIUCH 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie A
35 Agnieszka Ciesielska 1968 Tulce nie A
36 Sebastian Cieślak 1988 Śrem #zalinametyteam nie A
37 Piotr Cieszyński 1972 Poznań nie A
38 Przemysław Cifer 1988 Wągrowiec nie A
39 Julia Citkowska 2000 Wronki nie A
40 Mariusz Cybułka 1982 Grodzisk Wielkopolski Stasiu&Józio nie A
41 Paulina Czaja 1994 Toruń nie A
42 Krzysztof Czerwiński 1996 Ciechocinek Polkrys Team nie A
43 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie A
44 Mariusz Dębski 1984 Wągrowiec nie A
45 Beata Deckert 1983 Kowanówko ---------- nie A
46 Marek Dembiński 1974 Rokietnica PACEMAKER 1:40 nie A
47 Janina Deryło 1972 Grzebienisko nie B
48 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly nie A
49 Martin Dobrogojski 2001 Wągrowiec Rozbrykani rycerze nie A
50 ROBERT DON 1974 Zalasewo Mistrzowski Trening nie A
51 Damian Dratwa 1975 Kościan ArtFitness Kościan nie A
52 Mikołaj Drewicz 2001 Wągrowiec Rozbrykani rycerze nie A
53 Krzysztof Drozd 1983 Wągrowiec Ruch Dla Zdrowia Rzeszów nie A
54 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie A
55 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak A
56 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team nie A
57 Andrzej Duszejko 1993 Kobylec Carlo Lorens nie B
58 Przemysław Dysarz 1981 Poznań nie A
59 Marek Dziarski 1977 Moraczewo Dziarski TEAM nie A
60 Joanna Fik-Kiona 1978 Śmiłowo KB Szamotuly nie A
61 Tomasz Filut 1978 Poznań nie A
62 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś nie A
63 Krystian Flieger 2000 Podrzewie nie A
64 Tomasz Fliegner 1996 Buk nie A
65 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN/ FURIA_TEAM nie A
66 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA nie A
67 Kamil Friska 1996 Michorzewo nie B
68 Bartosz Fryske 1990 Wągrowiec nie A
69 Dariusz Gocyla 1966 Poznań nie A
70 Piotr Gołka 1979 Wrocław nie A
71 Krzysztof Graniczny 1980 Daszewice nie A
72 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie A
73 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów nie A
74 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań nie A
75 Paweł Haince 1980 Chodzież nie A
76 Piotr Hernik 1987 Poznań nie A
77 Klaudia Hernik 1990 Poznań nie A
78 Tomasz Heyka 1990 Jerzykowo nie A
79 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie A
80 Łukasz Huderek 1974 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
81 MARIA JANAS 1975 CZERWONAK nie A
82 Piotr Janicki 1973 POZNAŃ nie A
83 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie A
84 Jerzy Jankowski 1959 Piła Pozytywni biegacze nie A
85 Maciej Jankowski 1979 Poznań Jan-System Maciej Jankowski nie A
86 Marcin Janowski 1979 Poznań nie A
87 Robert Jarząbek 1973 Strzałkowo nie A
88 Andrzej Jarzembowski 1967 Skoki tak A
89 Paweł Jarzyniewski 1980 Poznań nie A
90 Marcin Jasiński 1978 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
91 Tomasz Jaskulski 1976 BUDZYŃ nie A
92 Mateusz Jelak 1983 Murzynowo Leśne nie A
93 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec nie A
94 Pierre Joulin 1995 Poznan PACEMAKER : 1:30 nie A
95 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie A
96 Tomasz Kaczmarek 1972 Radzyny SPORTOWY KAŹMIERZ nie A
97 Marek Kąkol 1974 Sieraków Kraina 100 Jezior Sieraków nie A
98 Jakub Kalupa 1993 Białężyn nie A
99 Robert Kasperski 1968 Kościan Kościan Team nie A
100 Ewelina Kasprzak 1981 Stęszewko nie A

Strony