Lista startowa - 3.Festiwal Biegowy po Zielonym Lesie - na liście startowej znajdują się tylko opłacone zgłoszenia

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Opłata
1 Drogosz Andrzejewski 1986 Lubin RUNATTACK 10,8km
2 Paweł Anklewicz 1984 Lipinki Łużyckie 10,8km
3 Małgorzata Bajda 1985 Żary 10,8km
4 SŁAWOMIR BANASZEK 1976 ŻARY Szymi Team Żary 21,8km
5 Janusz Banaszek 1973 Żary żary runners team 10,8km
6 Agnieszka Bandurowska 1976 Nowa Sól 21,8km
7 Halina Bartkiewicz 1974 Zielona Góra 21,8km
8 Maciej Bartosiński 1978 Żary 21,8km
9 Tomasz Basiński 1992 Żary 21,8km
10 Radosław Batóg 1985 Gubin 21,8km
11 Bohdan Bednarczyk 1965 Żary 10,8km
12 Lesław Bekała 1974 Gubin Team Starosiedle 10,8km
13 Anna Bereś 1989 Miłaków Kb Wikon 10,8km
14 Michal Bernadzikowski 1981 Wrocław 21,8km
15 Sylwia Bernat 1977 Żary ŻaryRunnersTeam 21,8km
16 Miłosz Bielak 2001 Żary MLKS Agros Żary 10,8km
17 Korin Bobowski 1974 Żary 10,8km
18 Paweł Boharewicz 1980 Zielona Góra BOHAR PALETY TRANSPORT 10,8km
19 Aleksander Boniec 1960 Olbrachtów Nadleśnictwo Lipinki 21,8km
20 Radosław Boniec 1991 Łaz Nadleśnictwo Lipinki / AW Szybciej Team 21,8km
21 Sylwia Borowiec 1980 Żary Akademia Biegowa Żary 10,8km
22 Mariusz Borowiec 1974 Żary Akademia Biegowa Żary 10,8km
23 Jarosław Borysionek 1968 Żary 21,8km
24 Abdellatif Boulkhalf 1990 Modrzyca Klub wikon nowa sol 21,8km
25 Paulina Braszak 1984 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER 10,8km
26 Birgit Brauer 1964 Forst LTSV 1990 Forst ( Lausitz ) 10,8km
27 Jens Brauer 1963 Forst LTSV 1990 Forst ( Lausitz ) 10,8km
28 Tomasz Bryjak 1991 Żary 21,8km
29 Konrad Brzeziński 1980 Wrocław 21,8km
30 Sebastian Bubel 1984 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól 21,8km
31 Adam Burzyński 1986 Żary 10,8km
32 Martina Busse 1965 Forst LTSV 1990 Forst ( Lausitz ) 10,8km
33 Gerard Caruk 1972 Żagań 21,8km
34 Małgorzata Cegielska 1981 Żary 10,8km
35 Krystian Cendry 1995 Żary 10,8km
36 Kazik Chmielenko 1963 Gubin 21,8km
37 Slawomir Chmielewski 1968 Żary 10,8km
38 Piotr Chojnacki 1964 Nowa Sól Nowa Sól 10,8km
39 Magdalena Chudy 1978 Lubsko 10,8km
40 Marek Cichowlas 1975 Lubsko 21,8km
41 Krzysztof Cieślak 1965 Żary żary runners team 21,8km
42 Bogumił Czajka 1964 Żary 21,8km
43 Mariusz Czekan 1970 Żary 10,8km
44 Marcin Dąbrowski 1978 Sieniawa Żarska 21,8km
45 Krzysztof Danielak 1960 Żary 10,8km
46 Łukasz Dechnik 1980 Wrocław I w górę i w dół 21,8km
47 Michał Depczyński 1987 Grabik Cross Trening Żary 10,8km
48 Michał Derej 1979 Żary 10,8km
49 Sławomir Dobosz 1978 Żary 10,8km
50 Maurice Doehler 2007 Forst 10,8km
51 Joanna Drozd-Samuel 1986 Żary 10,8km
52 PRZEMYSŁAW DRZEWIECKI 1990 PRZEMKÓW 21,8km
53 Anna Dudek 1979 Mirostowice Dolne CFZ Żary 10,8km
54 Bernard Dziadkiewicz 1983 Żary 10,8km
55 Marcin Dziopa 1982 Żagań Żagańska Grupa Biegowa 21,8km
56 Anna Dziopa-Kan 1976 Żagań Żagańska Grupa Biegowa 21,8km
57 Anna Dżumyło 1984 Żary 21,8km
58 Łukasz Dżumyło 1981 Żary 10,8km
59 Adam Ewert 1995 Żary 10,8km
60 Janusz Fajger 1970 Zagan 10 BKPanc 21,8km
61 Zdzisław Flisak 1954 Żary 10,8km
62 Ingrid Forster 1958 Forst LTSV 1990 Forst ( Lausitz ) 10,8km
63 Agnieszka Gadzała 1984 Nowogród Bobrzański 21,8km
64 Bartosz Garlicki 1987 Zielona Góra 10,8km
65 Dawid Gawrych 1985 Małomice 10,8km
66 Blanka Gałęzowska 2007 Kargowa 10,8km
67 Bogdan Golarowski 1968 Jasień - 21,8km
68 Paweł Golonka 1983 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól 21,8km
69 Paweł Grędziński 1986 Żary Fizjoterapia PG 21,8km
70 Constanze Groeschke 1971 Forst LTSV 1990 Forst ( Lausitz ) 10,8km
71 Bartosz Grzegorczyk 1975 ŻARY 21,8km
72 Marcin Grześkowiak 1979 Żary żary runners team 10,8km
73 Robert Grzywacz 1968 Żary 10,8km
74 Przemysław Głuszcz 1986 Zielona Góra 10,8km
75 Róża Harenda 1998 Żary harendziaki 10,8km
76 Czesław Harenda 1967 Żary harendziaki 10,8km
77 Antoni Harenda 2005 Żary MLKS Agros Żary 10,8km
78 Gudrun Henschke 1955 Forst LTSV 1990 Forst ( Lausitz ) 10,8km
79 Artur Hetnar 1976 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól 10,8km
80 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinki Słubice Cykling Team 10,8km
81 Marek Jacek 1974 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa FIBER 10,8km
82 Paweł Jachimowski 1976 Lipinki Łużyckie 10,8km
83 Mariusz Janowski 1980 Żagań Żagań 10,8km
84 Patryk Jasiński 1985 Żary ŻKSW 21,8km
85 Piotr Jasiński 1980 Żary RUNNERS TEAM ŻARY 10,8km
86 Piotr Jastal 1994 Świętoszów Klub Non Stop Trail 10,8km
87 Ewa Jodłowska 1980 Krosno Odrzanskie BBC krosno odrzanskie 10,8km
88 Marek Jodłowski 1980 Krosno Odrzanskie BBC krosno odrzanskie 10,8km
89 Radosław Jóźwiak 1979 Żary Żary Ranners Team 21,8km
90 Krystian Kaczmarek 1983 Trzebiel 21,8km
91 Monika Kaliczak-Szwaja 1974 Małomice 21,8km
92 Małgorzata Kamińska 1963 Żary 10,8km
93 Magdalena Karolczak 1998 Tomaszowo 10,8km
94 Marek Kaszubski 1972 Żary 10,8km
95 Henryk Kaźmierczak 1964 Żary 10,8km
96 Jacek Kaźmierczak 1991 Żary 10,8km
97 Andrzej Kałużny 1989 Żary 10,8km
98 Ingrid Koal 1949 Cottbus NLLB Cottbus 10,8km
99 Gerd Koal 1952 Cottbus NLLB Cottbus 21,8km
100 Łukasz Kondracki 1983 Zgorzelec TRI TEAM LUBAŃ 10,8km

Strony