Lista startowa - BOJANOWSKI DUATHLON
Lp | Imię | Nazwisko | Ur. | Miasto | Nazwa sztafety | Kategoria sztafety | Zmiana | Opłata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojciech | Biegański | 1981 | Leszno | AKADEMIA LEO LESZNO | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
2 | Karolina | Cukierska | 2003 | Bukowiec Górny | Galibier bikefun | SZT 3 - mieszana | biegacz | ✔ | ||
3 | Krzysztof | Dąbkowski | 1975 | WŁOSZAKOWICE | PRO-FIT-BIKE | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✖ | ||
4 | Marek | Derlatko | 1978 | Bojanowo | TIMBERS BOJANOWO | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
5 | Halina | Dubiał | 1955 | LESZNO | Aktywni dla fotek | SZT 3 - mieszana | biegacz | ✔ | ||
6 | Tomasz | Duszyński | 1985 | Nowa Wieś | REAL 64-STO | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
7 | Miłosz | Dyka | 1998 | Leszno | Funclub Bodzia Biega | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
8 | Witold | Feledziak | 1980 | Gostyń | GKR | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
9 | Radek | Frydryszak | 1972 | Gostyń | GKR | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
10 | Agnieszka | Fryśna | 1994 | Leszno | BUŁECZKI | SZT 3 - mieszana | biegacz | ✔ | ||
11 | Daniel | Gajecki | 1993 | Bojanowo | Budowlańcy IT | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
12 | Łukasz | Gembalski | 1998 | Leszno | AKADEMIA LEO LESZNO | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
13 | Maciej | Hodura | 1983 | Leszno | Rebudach Plus Bike Team | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
14 | ROBERT | HUMSKI | 1960 | Rawicz | SYJAMSKIE BLIŹNIĘTA | SZT 3 - mieszana | rowerzysta | ✔ | ||
15 | Tomasz | Janicki | 1980 | Gostyń | JANICKI COACHING | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
16 | Michał | Jaskierski | 1975 | Gostyń | Janicki Coaching | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
17 | Jacek | Kaczmarek | 1981 | Krzycko Wielkie | Galibier bikefun | SZT 3 - mieszana | rowerzysta | ✔ | ||
18 | Mirosław | Kajoch | 1979 | Leszno | GALIBIER - BIKEFUN | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
19 | Maciej | Kąpielski | 1990 | Bojanowo | TIMBERS BOJANOWO | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
20 | Tomasz | Karolczak | 1974 | Bojanowo | CAFE BAR DERBY | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
21 | SŁAWOMIR | KASPRZYK | 1981 | Lipno | REAL 64-STO | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
22 | Przemysław | Koronka | 1971 | Bojanowo | CAFE BAR DERBY | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
23 | Michał | Kubiak | 1979 | Gostyń | BUŁA I SPÓŁA | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
24 | Piotr | Kukla | 1979 | Leszno | GALIBIER BIKEFUN | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
25 | Krzysztof | Kurpisz | 1976 | Leszno | GALIBIER BIKEFUN | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
26 | Piotr | Landyszkowski | 1984 | Leszno | REBUDACH PLUS BIKE TEAM 2 | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
27 | Krystian | Leżała | 1981 | Środa Wielkopolska | LA LIGA | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
28 | Roman | Lis | 1977 | Środa Wlkp. | La Liga | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
29 | Filip | Lisewski | 1999 | Poznań | BUŁECZKI | SZT 3 - mieszana | rowerzysta | ✔ | ||
30 | Weronika | Marcinkowska | 1999 | Leszno | Kaskaderki | SZT 2 – żeńska | rowerzysta | ✔ | ||
31 | Maciej | Matysiak | 1978 | Poznań | WLKP.Mountains Ultra | SZT 3 - mieszana | rowerzysta | ✔ | ||
32 | DAWID | MIASKOWSKI | 1980 | leszno | PRO FIT BIKE | SZT 1 – męska | biegacz | ✖ | ||
33 | Hubert | Naglak | 1995 | Szalejewo pierwsze | GALIBIER - BIKEFUN | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
34 | Jerzy | Nogała | 1973 | Leszno | REBUDACH PLUS BIKE TEAM 2 | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
35 | Adrian | Otworowski | 1998 | Miejska Górka | NIŹLITY | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
36 | Robert | Paczka | 1964 | LESZNO | Aktywni dla fotek | SZT 3 - mieszana | rowerzysta | ✔ | ||
37 | Tomasz | Pietrzyk | 1981 | Gostyń | BUŁA I SPÓŁA | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
38 | KATARZYNA | RYBACKA | 1975 | Rawicz | SYJAMSKIE BLIŹNIĘTA | SZT 3 - mieszana | biegacz | ✔ | ||
39 | Jakub | Skrzypczak | 2006 | Garzyn | Rebudach Plus Bike Team | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
40 | Zuzanna | Skrzypczak | 2007 | Garzyn | Rodzinka | SZT 3 - mieszana | biegacz | ✔ | ||
41 | Piotr | Skrzypczak | 1980 | Garzyn | Rodzinka | SZT 3 - mieszana | rowerzysta | ✔ | ||
42 | Krzysztof | Śmichurski | 1989 | Cerekwica | WLKP. Mountains Ultra | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
43 | Marek | Sobocki | 1966 | Bojanowo | Maras i Michu | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
44 | Monika | Szablewska | 1999 | Leszno | Kaskaderki | SZT 2 – żeńska | biegacz | ✔ | ||
45 | Andrzej | Szymków | 1998 | Korzeńsko | NIŹLITY | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
46 | Norbert | Weber | 1993 | Bojanowo | Budowlańcy IT | SZT 1 – męska | rowerzysta | ✔ | ||
47 | Kamila | Wolna | 1984 | Dąbrowa | Walbet Team | SZT 3 - mieszana | biegacz | ✔ | ||
48 | Zachariasz | Wolny | 1980 | Dąbrowa | Walbet Team | SZT 3 - mieszana | rowerzysta | ✔ | ||
49 | Jędrzej | Wróblewski | 1999 | Osieczna | Funclub Bodzia Biega | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ | ||
50 | Artur | Zjeżdżałka | 1979 | Pępowo | ARCZIKI TEAM | SZT 3 - mieszana | biegacz | ✔ | ||
51 | Joanna | ZJEŻDŻAŁKA | 1981 | PĘPOWO | ARCZIKI TEAM | SZT 3 - mieszana | rowerzysta | ✔ | ||
52 | Michał | Żurek | 1991 | Jezierzyce Kościelne | Maras i Michu | SZT 1 – męska | biegacz | ✔ |