Lista startowa - CEGŁA RUN KIDS

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Urszula Adamska 2018 Kostrzyn Walka Kostrzyn
2 Szymon Bąk 2012 Złotniki
3 Anastazja Brygier 2017 Czerlejnko
4 Franciszek Brygier 2018 Czerlejnko
5 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy
6 Wojciech Chłędowski 2018 Kostrzyn Walka Kostrzyn
7 Amelia Czarnecka 2017 Kostrzyn Walka Kostrzyn
8 Klaudia Drożniewska 2015 Złotniki
9 Nikodem Drożniewski 2012 Złotniki
10 Antoni Goździak 2017 Kostrzyn Panie daleko jeszcze?
11 Zuzanna Goździewska 2011 Poklatki
12 Franciszek Goździewski 2017 Poklatki
13 Blanka Grala 2015 Jasin
14 Kacper Grala 2016 Jasin
15 Bartosz Grochowski 2018 Siedlec
16 Marcel Grześkowiak 2012 Siedlec Szkółka Jeździecka Zuzanna Michniak
17 Piotr Grześkowiak 2018 Siedlec
18 Wiktoria Jasiak 2013 Siekierki Wielkie
19 Mateusz Jędrzejczak 2016 Gowarzewo
20 Milena Kantorska 2017 Kostrzyn
21 Miłosz Kantorski 2016 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn
22 Martyna Kapela 2018 Kostrzyn
23 Szymon Kapela 2015 Kostrzyn
24 Pola Kielan 2018 Siekierki Wielkie Walka Kostrzyn
25 Justyna Klasa 2015 Gułtowy
26 Ignacy Konieczek 2016 Swarzędz
27 Blanka Kucharska 2014 Garby DZIKA EKIPA
28 Liliana Kucharska 2017 Garby DZIKA EKIPA
29 Sylwester Kulczak 2016 Brodowo
30 Lena Kulczak 2017 Brodowo
31 Janek Leśniewski 2014 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie
32 hanna ludwiczak 2015 gułtowy
33 Anastazja Macioszek 2018 Kostrzyn
34 Sandra Macioszek 2014 Kostrzyn Ks sokoly
35 Antoni Nowakowski 2018 Kostrzyn
36 Gabriel Nowicki 2015 Nekla
37 Zosia Pach 2018 Kostrzyn
38 Oliwia Pauter 2015 Brodowo
39 Ignacy Pawelec 2016 Kostrzyn
40 Jędrzej Pawelec 2018 Kostrzyn
41 Malwina Przybył 2009 Siekierki Wielkie
42 Jagoda Przybył 2014 Siekierki Wielkie
43 Zuzanna Rosadzińska 2011 Gułtowy
44 Wiktoria Sobieralska 2012 Kostrzyn
45 Marcel Sobieralski 2018 Kostrzyn
46 Zofia Sobkowiak 2016 Kostrzyn Walka Kostrzyn
47 Nadia Stróżyna 2014 Jasin
48 Alan Stróżyna 2017 Jasin Meblorz Swarzędz
49 Julia Tomasik 2018 Kostrzyn Panie daleko jeszcze?
50 Miłosz Tomczak 2014 Siedlec Akademia Piłkarska Maratończyk
51 Bartosz Tomczak 2010 Siedlec Akademia Piłkarska Maratończyk
52 Kamil Tomczak 2014 Siedlec Akademia Piłkarska Maratończyk
53 Bartosz Wolniewicz 2009 Siedlec
54 Franciszek Woźniak 2015 Gułtowy
55 Helena Żurawska 2012 Pławce