Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
1 MAJKA KLEIBER 2014 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI Niepełnosprawni w Mosinie A
2 Antonina Hanzlik 2018 Poznań A
3 Mikolaj Hetmanowski 2010 Srem MOS Srem/Nochowo A
4 Kornelia Pamin 2015 Poznań Pamin Team A
5 Dawid Wichtowski 2013 Luboń Szkoła Futbolu Luboń A
6 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy A
7 Wojciech Szymczak 2008 Poznań AZS Poznań A
8 Fabian Filipowski 2016 Koziegłowy A
9 Feliks Marciniak 2017 Rogierówko A
10 Kacper Jamroziak-Berez 2016 Jelcz-Laskowice A
11 Malwinka Dąbkiewicz 2018 Poznań A
12 Szymon Główka 2013 Poznań A
13 Natalia Michałowska 2020 Stare Oborzyska A
14 Radosław Porowski 2015 Baranowo GKS Tarnovia Piłka Nożna A
15 Wiktor Zieliński 2019 Swarzędz A
16 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
17 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A
18 Jan Zawisza 2016 Poznań Tri Of Us A
19 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań A
20 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
21 Marcelina Nowotnik 2018 Nowy Tomysl A
22 Zuzanna Soporowska 2017 Mosina A
23 Iga Czyczewska 2011 Poznań AZS Poznań A
24 Adrianna Masłowska 2019 Poznań A
25 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
26 Nadia Andrzejak 2017 Puszczykowo A
27 Filip Klimek 2019 Łubowo A
28 Łucja Bartkowiak 2010 Poznań A
29 Jan Samul 2014 Poznań A
30 Bianka Filipowska 2017 Koziegłowy A
31 Laura Wojciak 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
32 Pola Pioch 2017 Ceradz dolny A
33 Jakub Klimek 2014 Łubowo A
34 Emilia Krajka 2017 Daszewice A
35 Nikola Sobczak 2009 Krzywiń A
36 Joanna Gabryś 2014 Poznań A
37 Oskar Gierwazik 2015 Poznań A
38 Ania Dukarska 2009 Poznań Szkoła Podstawowa nr 17 Poznań A
39 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A
40 Dominika Rutkowska 2011 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
41 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań A
42 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
43 Maria Stefanowicz 2013 Poznań Stefanowicz Running Academy A
44 Anna Carabulea 2017 Plewiska A
45 Lena Czyczewska 2014 Poznań AZS Poznań A
46 Adam Galemba 2018 Puszczykowo A
47 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A
48 Laura Andrzejak 2019 Puszczykowo A
49 Bartek Lubczyński 2014 Poznań APR Poznań-Grunwald A
50 Franciszek Bartkowiak 2012 Poznań A
51 Jan Będźmierowski 2018 ZALASEWO A
52 Michał Sadoch 2015 Warszawa A
53 Wiktoria Marciniak 2012 Rogierówko A
54 Borys Pioch 2011 Ceradz dolny A
55 FABIAN CISKOWSKI 2014 Poznań A
56 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki A
57 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
58 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
59 Wiktor Gierwazik 2017 Poznań A
60 Kacper Masłowski 2013 Poznań A
61 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
62 Emilia Wilińska 2015 Pobiedziska A
63 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
64 Hanna Nowakowsks 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
65 Liliana Kaczmarek 2014 Poznań A
66 Franciszek Gierliński 2017 Stęszew A
67 Michalina Czyczewska 2018 Poznań A
68 Adam Anioła 2016 Poznań A
69 Danuta Reczek 2016 Poznań A
70 Zofia Krukowska 2021 Poznań A
71 Helena Stawrakakis 2010 POZNAŃ OŚ AZS POZNAŃ A
72 Jan Ratajczak 2016 Poznań A
73 Aniela Będźmierowska 2021 ZALASEWO A
74 Bartosz Sadoch 2016 Warszawa A
75 Sara Felińska 2017 Skórzewo 10 A
76 Dawid Sowa 2009 Wolsztyn OŚ AZS POZNAŃ A
77 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
78 Michał Mikołajewcz 2016 Poznań A
79 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
80 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
81 Tomasz Kowalonek 2017 Poznań A
82 Marcelina Masłowska 2016 Poznań A
83 IGNACY NAMIOTA 2016 Plewiska Plewiska team A
84 Jakub Ratajczak 2020 Poznań A
85 Agata Kaczmarek 2018 Kamionki A
86 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Gracie Barra Poznań A
87 Gustaw Kaczmarek 2016 Poznań A
88 Wojciech Gierliński 2019 stęszew A
89 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
90 Piotr Anioła 2012 Poznań A
91 Karolina Michalska 2013 Kościan # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
92 Nadia Skotarczak 2011 Nochowo MOS Śrem A
93 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski A
94 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
95 Gabrysia Kobylińska 2020 Paczkowo Przedszkole Bajkowy Świat A
96 Jan Szuder 2010 Hornowek Triangle Sports A
97 Hanna Bocian 2014 Stęszew A
98 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
99 Zofia Szrejbrowska 2013 Poznań A
100 Jeremi Gierszewski 2012 Przeźmierowo KS Canarinhos Skórzewo A

Strony