Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
1 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
2 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
3 Tomasz Kowalonek 2017 Poznań A
4 Bartosz Sadoch 2016 Warszawa A
5 Sara Felińska 2017 Skórzewo 10 A
6 Dawid Sowa 2009 Wolsztyn OŚ AZS POZNAŃ A
7 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
8 Michał Mikołajewcz 2016 Poznań A
9 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Gracie Barra Poznań A
10 Gustaw Kaczmarek 2016 Poznań A
11 Wojciech Gierliński 2019 stęszew A
12 Marcelina Masłowska 2016 Poznań A
13 IGNACY NAMIOTA 2016 Plewiska Plewiska team A
14 Jakub Ratajczak 2020 Poznań A
15 Agata Kaczmarek 2018 Kamionki A
16 Nadia Skotarczak 2011 Nochowo MOS Śrem A
17 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski A
18 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
19 Gabrysia Kobylińska 2020 Paczkowo Przedszkole Bajkowy Świat A
20 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
21 Piotr Anioła 2012 Poznań A
22 Karolina Michalska 2013 Kościan # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
23 Klara Poprawa 2019 Luboń A
24 Olga Wesołowska 2008 Poznań Happy Family A
25 Maciej Kowalonek 2019 Poznań A
26 Jan Szuder 2010 Hornowek Triangle Sports A
27 Hanna Bocian 2014 Stęszew A
28 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
29 Zofia Szrejbrowska 2013 Poznań A
30 Jeremi Gierszewski 2012 Przeźmierowo KS Canarinhos Skórzewo A
31 Paweł Zabłocki 2015 Poznań A
32 Iga Rogalska 2020 Poznań A
33 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań SSP 14 Poznań A
34 Jan Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
35 ZUZANNA NAMIOTA 2017 Plewiska Plewiska team A
36 Piotr Pawlak 2019 Koło Rgilewka Powiercie A
37 Kacper Karolczak 2018 Pelikan A
38 Lena Konieczka 2011 Poznań Akademia Urbasia A
39 Dawid Sośnicki 2020 Sulechów A
40 Aleksandra Nowak 2018 Kórnik NOWAK TEAM A
41 Zbyszek Kobyliński 2016 Paczkowo Przedszkole Bajkowy Świat A
42 Hanna Kalicka 2017 Kamionki A
43 Adam Karkowski 2016 Poznań A
44 NATALKA TOPOREK 2016 Poznań NATALKA A
45 Michał Kowalski 2013 Poznań Dom A
46 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Happy Family A
47 Anna Krukowska 2019 Poznań A
48 Jagna Tomczyk 2018 Rokietnica #zaliniametyteam A
49 Julia Andersz 2014 Komorniki A
50 Nina Wojtkowiak 2017 Buk A
51 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
52 Wojciech Żarów-Baran 2018 Poznań Przedszkole nr 46 w Poznaniu A
53 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
54 Julia Pepke 2016 Poznań A
55 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku / AZS UAM Poznań A
56 Emilia Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
57 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
58 Cezary Jurecki 2012 Poznań A
59 Kajetan Karolczak 2020 Pelikan A
60 Daniel Konieczka 2013 Poznań A
61 Lilianna Sokalska 2014 Czarnków KAMA Run Czarnków A
62 Pola Lubka 2019 Poznań A
63 Rafael Negewo 2020 Poznań A
64 Edyta Stendera 2012 Czapury A
65 Martyna Lewicka 2016 Poznań A
66 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
67 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Łejery A
68 Ania Kowalska 2016 Poznań Piotr Kowalski A
69 Alicja Malinowska 2017 Poznań Maratończyk Poznań A
70 Gabriela Juszczak 2013 Lusowo A
71 Antek Andersz 2017 Komorniki A
72 Zosia Peszel 2012 Słonin34 Klub sportowiec Borowo A
73 Nadia Krajewska 2017 Opalenica A
74 Jan Spychalski 2018 Poznań A
75 Franciszek Porowski 2017 Poznań A
76 Jakub Jakubowski 2012 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) A
77 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A
78 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A
79 Alicja Wesołowska 2018 Poznań A
80 Dominik Górny 2013 Poznań Lech Poznań Football Academy A
81 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
82 Gabriela Kowalska 2012 KOŹMIN WIELKOPOLSKI AP Koźmin Wielkopolski A
83 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
84 Igor Grabowski 2017 Manieczki A
85 Tymon Stefaniak 2016 Zalasewo A
86 Marcelina Wabich 2017 GNIEZNO 1 A
87 Gabriela Bogucka 2016 Poznań A
88 Maksymilian Górny 2015 Poznań A
89 Karol Klimasek 2015 Poznań A
90 Albert Siepsiak 2017 Poznań A
91 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
92 Szymon Pawlik 2015 Poznań A
93 Pola Wojtkowiak 2015 Buk A
94 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica A
95 HANNA URBAN 2014 Poznań A
96 Ryszard Brakowski 2017 Poznan A
97 Julia Jakubowska 2017 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) A
98 Filip Jakubowski 2014 Sulecin A
99 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
100 Marysia Rezmer 2017 Poznań A

Strony