Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Antonina Łabęcka 2020 Poznań A
2 Oskar Zieliński 2016 Swarzędz A
3 Wiktor Zieliński 2019 Swarzędz A
4 Jan Zawisza 2016 Poznań Tri Of Us A
5 Wojciech Żarów-Baran 2018 Poznań Przedszkole nr 46 w Poznaniu A
6 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
7 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A
8 Julia Zając 2019 Poznań ZająceHasające B
9 Kacper Zając 2017 Poznań ZająceHasające B
10 Adam Zając 2015 Poznań ZająceHasające B
11 Paweł Zabłocki 2015 Poznań A
12 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
13 Edmund Woźniak 2018 Poznań A
14 Szczepan Woźniak 2016 Poznań A
15 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań A
16 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań A
17 Nina Wojtkowiak 2017 Buk A
18 Pola Wojtkowiak 2015 Buk A
19 Oliwia Wojciechowska 2018 Poznań Przedszkole 148 „ Mali Europejczycy” A
20 Laura Wojciak 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
21 Staś Witkowski 2018 Więckowice B
22 Zofia Wincior 2016 Poznań Przedszkole nr 22 A
23 Emilia Wilińska 2015 Pobiedziska A
24 Dawid Wichtowski 2013 Luboń Szkoła Futbolu Luboń A
25 Pola Wiącek 2017 Nowołoskoniec A
26 Julek Wiącek 2015 Nowołoskoniec A
27 Olga Wesołowska 2008 Poznań Happy Family A
28 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Happy Family A
29 Alicja Wesołowska 2018 Poznań A
30 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
31 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
32 Szymon Walczak 2017 Poznań A
33 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy A
34 Marcelina Wabich 2017 GNIEZNO 1 A
35 Ostap Vyshniak 2016 Zalasewo B
36 HANNA URBAN 2014 Poznań A
37 NATALKA TOPOREK 2016 Poznań NATALKA A
38 Jagna Tomczyk 2018 Rokietnica #zaliniametyteam A
39 Marcelina Tomalka 2016 Poznań B
40 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
41 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A (karnet)
42 Stanisław Szymczak 2010 Poznań AZS Poznań A
43 Wojciech Szymczak 2008 Poznań AZS Poznań A
44 Kajetan Szymański 2019 Poznań Huragan Szklarka Poznań A
45 Tosia Szymańska 2012 Poznań Pędzący Gacuś B
46 Zofia Szymańska 2017 Poznań A
47 Nastia Agnieszka Szymańska 2016 Poznań A
48 Jan Szuder 2010 Hornowek Triangle Sports A
49 Jan Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
50 Emilia Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
51 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
52 Zofia Szrejbrowska 2013 Poznań A
53 Gabrysia Szewczyńska 2018 Ludomy B
54 Edyta Stendera 2012 Czapury A
55 Maria Stefanowicz 2013 Poznań Stefanowicz Running Academy A
56 Tymon Stefaniak 2016 Zalasewo A
57 Helena Stawrakakis 2010 POZNAŃ OŚ AZS POZNAŃ A
58 Adrianna Stachowska 2011 Donatowo B (karnet)
59 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
60 Anna Sroka 2012 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
61 Noemi Patrycja Sroczyńska 2014 Poznań A
62 Jan Spychalski 2018 Poznań A
63 Nadia Sołtysiak 2015 Poznań B
64 Dawid Sowa 2009 Wolsztyn OŚ AZS POZNAŃ A
65 Filip Sośnicki 2018 Sulechów B
66 Dawid Sośnicki 2020 Sulechów A
67 Zuzanna Soporowska 2017 Mosina A
68 Lilianna Sokalska 2014 Czarnków KAMA Run Czarnków A
69 Nikola Sobczak 2009 Krzywiń A
70 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
71 Wojciech Slaboszewski 2017 Śrem A
72 Nadia Skotarczak 2011 Nochowo MOS Śrem A
73 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
74 Albert Siepsiak 2017 Poznań A
75 Ihor Shatalov 2014 Poznan A
76 Jan Samul 2014 Poznań A
77 Zośka Samborska 2011 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
78 Helena Samborska 2014 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
79 Teodor Salicki 2017 Plewiska B
80 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvena Puszczykowo A
81 Michał Sadoch 2015 Warszawa A
82 Bartosz Sadoch 2016 Warszawa A
83 Leon Rychlewski 2017 Poznań A
84 Dominika Rutkowska 2011 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
85 Iga Rogalska 2020 Poznań A
86 Marysia Rezmer 2017 Poznań A
87 Danuta Reczek 2016 Poznań A
88 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
89 Jan Ratajczak 2016 Poznań A
90 Jakub Ratajczak 2020 Poznań A
91 Adrianna Pyrszel 2020 Poznań A (karnet)
92 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań A (karnet)
93 Borys Przytarski 2014 Gdańsk GKS Gedania A
94 Igor Przytarski 2012 Gdańsk GKS Gedania A
95 Wiktor Przybylski 2017 Poznań B
96 Hubert Przybylski 2019 Poznań B
97 Radosław Porowski 2015 Baranowo GKS Tarnovia Piłka Nożna A
98 Franciszek Porowski 2017 Poznań A
99 Olga Porowska 2013 Baranowo GKS TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE A
100 Klara Poprawa 2019 Luboń A

Strony