Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
1 Olga Porowska 2013 Baranowo GKS TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE A
2 Radosław Porowski 2015 Baranowo GKS Tarnovia Piłka Nożna A
3 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
4 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
5 Pola Wojtkowiak 2015 Buk A
6 Nina Wojtkowiak 2017 Buk A
7 Pola Pioch 2017 Ceradz dolny A
8 Borys Pioch 2011 Ceradz dolny A
9 Edyta Stendera 2012 Czapury A
10 Lilianna Sokalska 2014 Czarnków KAMA Run Czarnków A
11 Gabriela Lipińska 2013 Czempiń MKS MOS Śrem B (karnet)
12 Gabriel Korbik 2017 Czempiń A
13 Laura Wojciak 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
14 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
15 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
16 Jan Halasz 2010 Dąbrowa sp 78 Poznań A
17 Oliwier Halasz 2013 Dąbrowa sp 78 Poznań A
18 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
19 Emilia Krajka 2017 Daszewice A
20 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A (karnet)
21 Adrianna Stachowska 2011 Donatowo B (karnet)
22 DORIAN BAUMANN 2014 GARBY SKS Unia Swarzędz A (karnet)
23 Igor Przytarski 2012 Gdańsk GKS Gedania A
24 Borys Przytarski 2014 Gdańsk GKS Gedania A
25 Marcelina Wabich 2017 GNIEZNO 1 A
26 Zuzanna Górska 2013 Gniezno Bractwo Kruki A
27 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
28 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
29 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
30 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Gracie Barra Poznań A
31 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
32 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach A
33 Jan Szuder 2010 Hornowek Triangle Sports A
34 Jan Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
35 Emilia Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
36 Franek Nowak 2012 Janikowo UKS ZALEW JERZYKOWO A
37 Kacper Jamroziak-Berez 2016 Jelcz-Laskowice A
38 Antonina Cybal 2014 Jerzykowo A
39 Zofia Cybal 2011 Jerzykowo UKS ZALEW JERZYKOWO A
40 Agata Kaczmarek 2018 Kamionki A
41 Hanna Kalicka 2017 Kamionki A
42 Stasiu Baranowski 2017 Katarzynki A
43 Dominika Rutkowska 2011 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
44 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
45 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
46 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki A
47 Julia Andersz 2014 Komorniki A
48 Antek Andersz 2017 Komorniki A
49 Aleksandra Nowak 2018 Kórnik NOWAK TEAM A
50 Karolina Michalska 2013 Kościan # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
51 dominik BIERNACIK 2016 kozieglowy A
52 Fabian Filipowski 2016 Koziegłowy A
53 Bianka Filipowska 2017 Koziegłowy A
54 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku / AZS UAM Poznań A
55 Gabriela Kowalska 2012 KOŹMIN WIELKOPOLSKI AP Koźmin Wielkopolski A
56 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski Akademia Piłkarska Koźmin Wielkopolski A
57 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski A
58 Piotr Pawlak 2019 Koło Rgilewka Powiercie A
59 Maria Kędziora-Jarmuż 2013 Kruszewnia B
60 Zofia Kędziora-Ferlacka 2016 Kruszewnia B
61 Nikola Sobczak 2009 Krzywiń A
62 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvena Puszczykowo A
63 Dawid Wichtowski 2013 Luboń Szkoła Futbolu Luboń A
64 Klara Poprawa 2019 Luboń A
65 Gabrysia Szewczyńska 2018 Ludomy B
66 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
67 Gabriela Juszczak 2013 Lusowo A
68 Igor Grabowski 2017 Manieczki A
69 MAJKA KLEIBER 2014 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI Niepełnosprawni w Mosinie A
70 Zuzanna Soporowska 2017 Mosina A
71 Nadia Skotarczak 2011 Nochowo MOS Śrem A
72 Julek Wiącek 2015 Nowołoskoniec A
73 Pola Wiącek 2017 Nowołoskoniec A
74 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
75 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A
76 Marcelina Nowotnik 2018 Nowy Tomysl A
77 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica A
78 Nadia Krajewska 2017 Opalenica A
79 Miłosz Odwrot 2018 Ostroróg A
80 Gabrysia Kobylińska 2020 Paczkowo Przedszkole Bajkowy Świat A
81 Zbyszek Kobyliński 2016 Paczkowo Przedszkole Bajkowy Świat A
82 Kacper Karolczak 2018 Pelikan A
83 Kajetan Karolczak 2020 Pelikan A
84 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
85 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
86 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
87 Teodor Salicki 2017 Plewiska B
88 Matylda Adamczak 2019 Plewiska B
89 Anna Carabulea 2017 Plewiska A
90 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
91 IGNACY NAMIOTA 2016 Plewiska Plewiska team A
92 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
93 ZUZANNA NAMIOTA 2017 Plewiska Plewiska team A
94 Anna Sroka 2012 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
95 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
96 Emilia Wilińska 2015 Pobiedziska A
97 Zuzanna Goździewska 2011 Poklatki A
98 Franciszek Goździewski 2017 Poklatki A
99 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A
100 Alicja Wesołowska 2018 Poznań A

Strony