Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Łucja Dawidowska 2018 Poznań B (karnet)
2 Łucja Bartkowiak 2010 Poznań A
3 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A (karnet)
4 Zuzanna Bogucka 2018 Poznań A
5 Zuzanna Goździewska 2011 Poklatki A
6 Zuzanna Górska 2013 Gniezno Bractwo Kruki A
7 Zuzanna Soporowska 2017 Mosina A
8 ZUZANNA NAMIOTA 2017 Plewiska Plewiska team A
9 Zośka Samborska 2011 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
10 Zosia Peszel 2012 Słonin34 Klub sportowiec Borowo A
11 Zofia Szymańska 2017 Poznań A
12 Zofia Wincior 2016 Poznań Przedszkole nr 22 A
13 Zofia Cybal 2011 Jerzykowo UKS ZALEW JERZYKOWO A
14 Zofia Kędziora-Ferlacka 2016 Kruszewnia B
15 Zofia Krukowska 2021 Poznań A
16 Zofia Szrejbrowska 2013 Poznań A
17 Zbyszek Kobyliński 2016 Paczkowo Przedszkole Bajkowy Świat A
18 Wojtek Kuświk 2017 Poznan B
19 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
20 Wojciech Lajszner 2018 Święciechowa B
21 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
22 Wojciech Główka 2016 Poznań A
23 Wojciech Slaboszewski 2017 Śrem A
24 Wojciech Szymczak 2008 Poznań AZS Poznań A
25 Wojciech Gierliński 2019 stęszew A
26 Wojciech Żarów-Baran 2018 Poznań Przedszkole nr 46 w Poznaniu A
27 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku / AZS UAM Poznań A
28 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A
29 Wiktoria Marciniak 2012 Rogierówko A
30 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
31 Wiktor Przybylski 2017 Poznań B
32 Wiktor Zieliński 2019 Swarzędz A
33 Wiktor Gierwazik 2017 Poznań A
34 Wiktor Nowak 2018 Poznań B
35 Tytus Kamyszek 2014 Poznań B
36 Tymon Stefaniak 2016 Zalasewo A
37 Tymon Kamyszek 2016 Poznań B
38 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Gracie Barra Poznań A
39 Tosia Szymańska 2012 Poznań Pędzący Gacuś B
40 Tomasz Kowalonek 2017 Poznań A
41 Teodor Salicki 2017 Plewiska B
42 Szymon Pawlik 2015 Poznań A
43 Szymon Walczak 2017 Poznań A
44 Szymon Główka 2013 Poznań A
45 Szczepan Woźniak 2016 Poznań A
46 Stasiu Baranowski 2017 Katarzynki A
47 Staś Gefre-Oporski 2016 Poznań A
48 Staś Witkowski 2018 Więckowice B
49 Stanisław Szymczak 2010 Poznań AZS Poznań A
50 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Happy Family A
51 Sara Felińska 2017 Skórzewo 10 A
52 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski A
53 Ryszard Brakowski 2017 Poznan A
54 Rafael Negewo 2020 Poznań A
55 Radosław Porowski 2015 Baranowo GKS Tarnovia Piłka Nożna A
56 Pola Lubka 2019 Poznań A
57 Pola Wojtkowiak 2015 Buk A
58 Pola Jankowiak 2015 Srem A
59 Pola Wiącek 2017 Nowołoskoniec A
60 Pola Pioch 2017 Ceradz dolny A
61 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
62 Piotr Baraniak 2014 Skórzewo B
63 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki A
64 Piotr Anioła 2012 Poznań A
65 Piotr Pawlak 2019 Koło Rgilewka Powiercie A
66 Paweł Zabłocki 2015 Poznań A
67 Ostap Vyshniak 2016 Zalasewo B
68 Oskar Zieliński 2016 Swarzędz A
69 Oskar Gierwazik 2015 Poznań A
70 Oliwier Halasz 2013 Dąbrowa sp 78 Poznań A
71 Oliwier Michalak 2014 Poznań B
72 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
73 Oliwia Wojciechowska 2018 Poznań Przedszkole 148 „ Mali Europejczycy” A
74 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
75 Olga Porowska 2013 Baranowo GKS TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE A
76 Olga Wesołowska 2008 Poznań Happy Family A
77 Noemi Patrycja Sroczyńska 2014 Poznań A
78 Nina Wojtkowiak 2017 Buk A
79 Nikola Sobczak 2009 Krzywiń A
80 Nikodem Deka 2016 Poznań Impuls A
81 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań A
82 Nikodem Michalak 2016 Poznań B
83 NATALKA TOPOREK 2016 Poznań NATALKA A
84 Natalia Michałowska 2020 Stare Oborzyska A
85 Nastia Agnieszka Szymańska 2016 Poznań A
86 Nadia Krajewska 2017 Opalenica A
87 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Łejery A
88 Nadia Sołtysiak 2015 Poznań B
89 Nadia Andrzejak 2017 Puszczykowo A
90 Nadia Skotarczak 2011 Nochowo MOS Śrem A
91 Miłosz Odwrot 2018 Ostroróg A
92 Mikołaj Pawlik 2018 Poznań A
93 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
94 Mikołaj Małecki 2015 Wysogotowo Victoria Wysogotowo A
95 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A (karnet)
96 Mikolaj Hetmanowski 2010 Srem MOS Srem/Nochowo A
97 Michał Brakowski 2014 Poznan A
98 Michał Sadoch 2015 Warszawa A
99 Michał Mikołajewcz 2016 Poznań A
100 Michał Kowalski 2013 Poznań Dom A

Strony