Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
201 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Łejery A
202 Nadia Sołtysiak 2015 Poznań B
203 Nastia Agnieszka Szymańska 2016 Poznań A
204 Natalia Michałowska 2020 Stare Oborzyska A
205 NATALKA TOPOREK 2016 Poznań NATALKA A
206 Nikodem Deka 2016 Poznań Impuls A
207 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań A
208 Nikodem Michalak 2016 Poznań B
209 Nikola Sobczak 2009 Krzywiń A
210 Nina Wojtkowiak 2017 Buk A
211 Noemi Patrycja Sroczyńska 2014 Poznań A
212 Olga Porowska 2013 Baranowo GKS TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE A
213 Olga Wesołowska 2008 Poznań Happy Family A
214 Oliwia Wojciechowska 2018 Poznań Przedszkole 148 „ Mali Europejczycy” A
215 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
216 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
217 Oliwier Halasz 2013 Dąbrowa sp 78 Poznań A
218 Oliwier Michalak 2014 Poznań B
219 Oskar Zieliński 2016 Swarzędz A
220 Oskar Gierwazik 2015 Poznań A
221 Ostap Vyshniak 2016 Zalasewo B
222 Paweł Zabłocki 2015 Poznań A
223 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki A
224 Piotr Anioła 2012 Poznań A
225 Piotr Pawlak 2019 Koło Rgilewka Powiercie A
226 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
227 Piotr Baraniak 2014 Skórzewo B
228 Pola Jankowiak 2015 Srem A
229 Pola Wiącek 2017 Nowołoskoniec A
230 Pola Pioch 2017 Ceradz dolny A
231 Pola Lubka 2019 Poznań A
232 Pola Wojtkowiak 2015 Buk A
233 Radosław Porowski 2015 Baranowo GKS Tarnovia Piłka Nożna A
234 Rafael Negewo 2020 Poznań A
235 Ryszard Brakowski 2017 Poznan A
236 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski A
237 Sara Felińska 2017 Skórzewo 10 A
238 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Happy Family A
239 Stanisław Szymczak 2010 Poznań AZS Poznań A
240 Staś Gefre-Oporski 2016 Poznań A
241 Staś Witkowski 2018 Więckowice B
242 Stasiu Baranowski 2017 Katarzynki A
243 Szczepan Woźniak 2016 Poznań A
244 Szymon Walczak 2017 Poznań A
245 Szymon Główka 2013 Poznań A
246 Szymon Pawlik 2015 Poznań A
247 Teodor Salicki 2017 Plewiska B
248 Tomasz Kowalonek 2017 Poznań A
249 Tosia Szymańska 2012 Poznań Pędzący Gacuś B
250 Tymon Kamyszek 2016 Poznań B
251 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Gracie Barra Poznań A
252 Tymon Stefaniak 2016 Zalasewo A
253 Tytus Kamyszek 2014 Poznań B
254 Wiktor Przybylski 2017 Poznań B
255 Wiktor Zieliński 2019 Swarzędz A
256 Wiktor Gierwazik 2017 Poznań A
257 Wiktor Nowak 2018 Poznań B
258 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A
259 Wiktoria Marciniak 2012 Rogierówko A
260 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
261 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
262 Wojciech Główka 2016 Poznań A
263 Wojciech Slaboszewski 2017 Śrem A
264 Wojciech Szymczak 2008 Poznań AZS Poznań A
265 Wojciech Gierliński 2019 stęszew A
266 Wojciech Żarów-Baran 2018 Poznań Przedszkole nr 46 w Poznaniu A
267 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku / AZS UAM Poznań A
268 Wojciech Lajszner 2018 Święciechowa B
269 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
270 Wojtek Kuświk 2017 Poznan B
271 Zbyszek Kobyliński 2016 Paczkowo Przedszkole Bajkowy Świat A
272 Zofia Wincior 2016 Poznań Przedszkole nr 22 A
273 Zofia Cybal 2011 Jerzykowo UKS ZALEW JERZYKOWO A
274 Zofia Kędziora-Ferlacka 2016 Kruszewnia B
275 Zofia Krukowska 2021 Poznań A
276 Zofia Szrejbrowska 2013 Poznań A
277 Zofia Szymańska 2017 Poznań A
278 Zosia Peszel 2012 Słonin34 Klub sportowiec Borowo A
279 Zośka Samborska 2011 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
280 Zuzanna Górska 2013 Gniezno Bractwo Kruki A
281 Zuzanna Soporowska 2017 Mosina A
282 ZUZANNA NAMIOTA 2017 Plewiska Plewiska team A
283 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A (karnet)
284 Zuzanna Bogucka 2018 Poznań A
285 Zuzanna Goździewska 2011 Poklatki A
286 Łucja Bartkowiak 2010 Poznań A
287 Łucja Dawidowska 2018 Poznań B (karnet)

Strony