Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 IGNACY NAMIOTA 2016 Plewiska Plewiska team A
102 Igor Grabowski 2017 Manieczki A
103 Igor Przytarski 2012 Gdańsk GKS Gedania A
104 Ihor Shatalov 2014 Poznan A
105 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
106 Jagna Tomczyk 2018 Rokietnica #zaliniametyteam A
107 Jakub Jakubowski 2012 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) A
108 Jakub Kowalski 2014 Wiry A
109 Jakub Klimek 2014 Łubowo A
110 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
111 Jakub Ratajczak 2020 Poznań A
112 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
113 Jan Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
114 Jan Spychalski 2018 Poznań A
115 Jan Baraniak 2011 Skórzewo B
116 Jan Halasz 2010 Dąbrowa sp 78 Poznań A
117 Jan Draszkiewicz 2013 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
118 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
119 Jan Zawisza 2016 Poznań Tri Of Us A
120 Jan Samul 2014 Poznań A
121 Jan Będźmierowski 2018 ZALASEWO A
122 Jan Ratajczak 2016 Poznań A
123 Jan Szuder 2010 Hornowek Triangle Sports A
124 Jeremi Gierszewski 2012 Przeźmierowo KS Canarinhos Skórzewo A
125 Jerzy Dawidowski 2015 Poznań B (karnet)
126 Joanna Gabryś 2014 Poznań A
127 Julek Wiącek 2015 Nowołoskoniec A
128 Julia Andersz 2014 Komorniki A
129 Julia Pepke 2016 Poznań A
130 Julia Jakubowska 2017 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) A
131 Julia Naskręt 2009 Stare Oborzyska KS Energetyk Poznań A
132 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A
133 Julia Zając 2019 Poznań ZająceHasające B
134 Kacper Karolczak 2018 Pelikan A
135 Kacper Jamroziak-Berez 2016 Jelcz-Laskowice A
136 Kacper Masłowski 2013 Poznań A
137 Kacper Zając 2017 Poznań ZająceHasające B
138 Kajetan Karolczak 2020 Pelikan A
139 Kajetan Szymański 2019 Poznań Huragan Szklarka Poznań A
140 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
141 Kalina Nalepa 2019 Poznań Przedszkole nr 58 B
142 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań SSP 14 Poznań A
143 Karol Latowski 2016 Poznań B
144 Karol Klimasek 2015 Poznań A
145 Karolina Michalska 2013 Kościan # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
146 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
147 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
148 Kinga Michałowska 2020 Stare Oborzyska A
149 Klara Poprawa 2019 Luboń A
150 Konstancja Bober 2018 Poznań B
151 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
152 Kornelia Pamin 2015 Poznań Pamin Team A
153 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A
154 Laura Wojciak 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
155 Laura Andrzejak 2019 Puszczykowo A
156 Lena Konieczka 2011 Poznań Akademia Urbasia A
157 Lena Czyczewska 2014 Poznań AZS Poznań A
158 Leon Rychlewski 2017 Poznań A
159 Liliana Kaczmarek 2014 Poznań A
160 Lilianna Sokalska 2014 Czarnków KAMA Run Czarnków A
161 Lilianna Glinkowska 2016 Żerków A
162 Maciej Kowalonek 2019 Poznań A
163 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
164 MAJKA KLEIBER 2014 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI Niepełnosprawni w Mosinie A
165 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
166 Maksymilian Cieślak 2021 Swarzędz B
167 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
168 Maksymilian Górny 2015 Poznań A
169 Malwinka Dąbkiewicz 2018 Poznań A
170 Marcelina Wabich 2017 GNIEZNO 1 A
171 Marcelina Małecka 2017 Wysogotowo A
172 Marcelina Tomalka 2016 Poznań B
173 Marcelina Nowotnik 2018 Nowy Tomysl A
174 Marcelina Masłowska 2016 Poznań A
175 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A (karnet)
176 Maria Kędziora-Jarmuż 2013 Kruszewnia B
177 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvena Puszczykowo A
178 Maria Stefanowicz 2013 Poznań Stefanowicz Running Academy A
179 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
180 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
181 Martyna Lewicka 2016 Poznań A
182 Marysia Rezmer 2017 Poznań A
183 Marysia Kuświk 2019 Poznan B
184 Matylda Adamczak 2019 Plewiska B
185 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
186 Michalina Czyczewska 2018 Poznań A
187 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica A
188 Michał Kowalski 2013 Poznań Dom A
189 Michał Brakowski 2014 Poznan A
190 Michał Sadoch 2015 Warszawa A
191 Michał Mikołajewcz 2016 Poznań A
192 Mikolaj Hetmanowski 2010 Srem MOS Srem/Nochowo A
193 Mikołaj Pawlik 2018 Poznań A
194 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
195 Mikołaj Małecki 2015 Wysogotowo Victoria Wysogotowo A
196 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A (karnet)
197 Miłosz Odwrot 2018 Ostroróg A
198 Nadia Krajewska 2017 Opalenica A
199 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Łejery A
200 Nadia Sołtysiak 2015 Poznań B

Strony