Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Adam Anioła 2016 Poznań A
2 Adam Karkowski 2016 Poznań A
3 Adam Zając 2015 Poznań ZająceHasające B
4 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
5 Adam Galemba 2018 Puszczykowo A
6 Adrianna Stachowska 2011 Donatowo B (karnet)
7 Adrianna Pyrszel 2020 Poznań A (karnet)
8 Adrianna Masłowska 2019 Poznań A
9 Agata Kaczmarek 2018 Kamionki A
10 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski Akademia Piłkarska Koźmin Wielkopolski A
11 Albert Siepsiak 2017 Poznań A
12 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A (karnet)
13 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A
14 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
15 Aleksandra Nowak 2018 Kórnik NOWAK TEAM A
16 Aleksandra Michałowska 2018 Stare Oborzyska A
17 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
18 Alicja Dawidowska 2013 Poznań B (karnet)
19 Alicja Malinowska 2017 Poznań Maratończyk Poznań A
20 Alicja Wesołowska 2018 Poznań A
21 Amelia Grześkowiak 2016 Poznań B
22 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy A
23 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
24 Anastasiia Ivantsova 2017 Zalasewo B
25 Ania Kowalska 2016 Poznań Piotr Kowalski A
26 Ania Dukarska 2009 Poznań Szkoła Podstawowa nr 17 Poznań A
27 Aniela Będźmierowska 2021 ZALASEWO A
28 Aniela Biczysko 2020 Poznań A
29 Anna Sroka 2012 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
30 Anna Krukowska 2019 Poznań A
31 Anna Carabulea 2017 Plewiska A
32 Antek Andersz 2017 Komorniki A
33 Antoni Górny 2020 Poznań A
34 Antonina Cybal 2014 Jerzykowo A
35 Antonina Łabęcka 2020 Poznań A
36 Antonina Hanzlik 2018 Poznań A
37 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A
38 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań A (karnet)
39 Bartek Lubczyński 2014 Poznań APR Poznań-Grunwald A
40 Bartosz Sadoch 2016 Warszawa A
41 Bianka Filipowska 2017 Koziegłowy A
42 Borys Przytarski 2014 Gdańsk GKS Gedania A
43 Borys Pioch 2011 Ceradz dolny A
44 Cezary Jurecki 2012 Poznań A
45 Daniel Konieczka 2013 Poznań A
46 Danuta Reczek 2016 Poznań A
47 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
48 Dawid Sowa 2009 Wolsztyn OŚ AZS POZNAŃ A
49 Dawid Sośnicki 2020 Sulechów A
50 Dawid Wichtowski 2013 Luboń Szkoła Futbolu Luboń A
51 Dominik Górny 2013 Poznań Lech Poznań Football Academy A
52 dominik BIERNACIK 2016 kozieglowy A
53 Dominika Rutkowska 2011 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
54 DORIAN BAUMANN 2014 GARBY SKS Unia Swarzędz A (karnet)
55 Edmund Woźniak 2018 Poznań A
56 Edyta Stendera 2012 Czapury A
57 Edyta Fabiś 2017 Poznań Pho3nix Academy powered by GVT A
58 Emilia Wilińska 2015 Pobiedziska A
59 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
60 Emilia Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
61 Emilia Krajka 2017 Daszewice A
62 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
63 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS Poznań B
64 Fabian Filipowski 2016 Koziegłowy A
65 FABIAN CISKOWSKI 2014 Poznań A
66 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
67 Feliks Marciniak 2017 Rogierówko A
68 Filip Jakubowski 2014 Sulecin A
69 Filip Sośnicki 2018 Sulechów B
70 Filip Klimek 2019 Łubowo A
71 Franciszek Gierliński 2017 Stęszew A
72 Franciszek Porowski 2017 Poznań A
73 Franciszek Goździewski 2017 Poklatki A
74 Franciszek Bartkowiak 2012 Poznań A
75 Franek Nowak 2012 Janikowo UKS ZALEW JERZYKOWO A
76 FRYDERYK PIELUSZYŃSKI 2016 POZNAŃ B
77 Gabriel Korbik 2017 Czempiń A
78 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
79 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań A
80 Gabriela Juszczak 2013 Lusowo A
81 Gabriela Bogucka 2016 Poznań A
82 Gabriela Kowalska 2012 KOŹMIN WIELKOPOLSKI AP Koźmin Wielkopolski A
83 Gabriela Lipińska 2013 Czempiń MKS MOS Śrem B (karnet)
84 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
85 Gabrysia Kobylińska 2020 Paczkowo Przedszkole Bajkowy Świat A
86 Gabrysia Szewczyńska 2018 Ludomy B
87 Grzegorz Andrulewicz 2016 Poznań B
88 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
89 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
90 Gustaw Kaczmarek 2016 Poznań A
91 Hanna Nowakowsks 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
92 Hanna Bocian 2014 Stęszew A
93 Hanna Kalicka 2017 Kamionki A
94 HANNA URBAN 2014 Poznań A
95 Helena Stawrakakis 2010 POZNAŃ OŚ AZS POZNAŃ A
96 Helena Samborska 2014 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
97 Hubert Przybylski 2019 Poznań B
98 Iga Rogalska 2020 Poznań A
99 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach A
100 Iga Czyczewska 2011 Poznań AZS Poznań A

Strony