Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Olga Wesołowska 2008 Poznań Happy Family A
2 Wojciech Szymczak 2008 Poznań AZS Poznań A
3 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań SSP 14 Poznań A
4 Ania Dukarska 2009 Poznań Szkoła Podstawowa nr 17 Poznań A
5 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
6 Julia Naskręt 2009 Stare Oborzyska KS Energetyk Poznań A
7 Dawid Sowa 2009 Wolsztyn OŚ AZS POZNAŃ A
8 Nikola Sobczak 2009 Krzywiń A
9 Łucja Bartkowiak 2010 Poznań A
10 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS Poznań B
11 Mikolaj Hetmanowski 2010 Srem MOS Srem/Nochowo A
12 Jan Halasz 2010 Dąbrowa sp 78 Poznań A
13 Stanisław Szymczak 2010 Poznań AZS Poznań A
14 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
15 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvena Puszczykowo A
16 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
17 Helena Stawrakakis 2010 POZNAŃ OŚ AZS POZNAŃ A
18 Jan Szuder 2010 Hornowek Triangle Sports A
19 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A
20 Zuzanna Goździewska 2011 Poklatki A
21 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
22 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
23 Zośka Samborska 2011 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
24 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań A
25 Nadia Skotarczak 2011 Nochowo MOS Śrem A
26 Adrianna Stachowska 2011 Donatowo B (karnet)
27 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
28 Iga Czyczewska 2011 Poznań AZS Poznań A
29 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
30 Lena Konieczka 2011 Poznań Akademia Urbasia A
31 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
32 Dominika Rutkowska 2011 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
33 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski A
34 Zofia Cybal 2011 Jerzykowo UKS ZALEW JERZYKOWO A
35 Laura Wojciak 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
36 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
37 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki A
38 Borys Pioch 2011 Ceradz dolny A
39 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
40 Jan Baraniak 2011 Skórzewo B
41 Zosia Peszel 2012 Słonin34 Klub sportowiec Borowo A
42 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski Akademia Piłkarska Koźmin Wielkopolski A
43 Igor Przytarski 2012 Gdańsk GKS Gedania A
44 Tosia Szymańska 2012 Poznań Pędzący Gacuś B
45 Gabriela Kowalska 2012 KOŹMIN WIELKOPOLSKI AP Koźmin Wielkopolski A
46 Wiktoria Marciniak 2012 Rogierówko A
47 Franek Nowak 2012 Janikowo UKS ZALEW JERZYKOWO A
48 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Łejery A
49 Jeremi Gierszewski 2012 Przeźmierowo KS Canarinhos Skórzewo A
50 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Happy Family A
51 Piotr Anioła 2012 Poznań A
52 Jakub Jakubowski 2012 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) A
53 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku / AZS UAM Poznań A
54 Anna Sroka 2012 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
55 Cezary Jurecki 2012 Poznań A
56 Edyta Stendera 2012 Czapury A
57 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
58 Franciszek Bartkowiak 2012 Poznań A
59 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
60 Gabriela Lipińska 2013 Czempiń MKS MOS Śrem B (karnet)
61 Olga Porowska 2013 Baranowo GKS TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE A
62 Karolina Michalska 2013 Kościan # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
63 Zofia Szrejbrowska 2013 Poznań A
64 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
65 Jan Draszkiewicz 2013 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
66 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica A
67 Dawid Wichtowski 2013 Luboń Szkoła Futbolu Luboń A
68 Oliwier Halasz 2013 Dąbrowa sp 78 Poznań A
69 Gabriela Juszczak 2013 Lusowo A
70 Alicja Dawidowska 2013 Poznań B (karnet)
71 Maria Stefanowicz 2013 Poznań Stefanowicz Running Academy A
72 Dominik Górny 2013 Poznań Lech Poznań Football Academy A
73 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
74 Kacper Masłowski 2013 Poznań A
75 Michał Kowalski 2013 Poznań Dom A
76 Emilia Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
77 Maria Kędziora-Jarmuż 2013 Kruszewnia B
78 Szymon Główka 2013 Poznań A
79 Jan Szuder 2013 Hornówek Triangle Sports A
80 Daniel Konieczka 2013 Poznań A
81 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A
82 Zuzanna Górska 2013 Gniezno Bractwo Kruki A
83 Helena Samborska 2014 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
84 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
85 Filip Jakubowski 2014 Sulecin A
86 FABIAN CISKOWSKI 2014 Poznań A
87 Bartek Lubczyński 2014 Poznań APR Poznań-Grunwald A
88 Hanna Bocian 2014 Stęszew A
89 MAJKA KLEIBER 2014 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI Niepełnosprawni w Mosinie A
90 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Gracie Barra Poznań A
91 Piotr Baraniak 2014 Skórzewo B
92 Jakub Klimek 2014 Łubowo A
93 Noemi Patrycja Sroczyńska 2014 Poznań A
94 Borys Przytarski 2014 Gdańsk GKS Gedania A
95 Antonina Cybal 2014 Jerzykowo A
96 Lena Czyczewska 2014 Poznań AZS Poznań A
97 Ihor Shatalov 2014 Poznan A
98 Oliwier Michalak 2014 Poznań B
99 Joanna Gabryś 2014 Poznań A
100 Julia Andersz 2014 Komorniki A

Strony