Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego 2023 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
1 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A
2 Franciszek Bartkowiak 2012 Poznań A
3 Adam Galemba 2018 Puszczykowo A
4 Laura Andrzejak 2019 Puszczykowo A
5 Jan Będźmierowski 2018 ZALASEWO A
6 Gabrysia Szewczyńska 2018 Ludomy B
7 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
8 FABIAN CISKOWSKI 2014 Poznań A
9 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
10 Wiktoria Marciniak 2012 Rogierówko A
11 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki A
12 Wiktor Gierwazik 2017 Poznań A
13 Borys Pioch 2011 Ceradz dolny A
14 Michał Sadoch 2015 Warszawa A
15 FRYDERYK PIELUSZYŃSKI 2016 POZNAŃ B
16 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
17 Franciszek Gierliński 2017 Stęszew A
18 Kacper Masłowski 2013 Poznań A
19 Emilia Wilińska 2015 Pobiedziska A
20 Liliana Kaczmarek 2014 Poznań A
21 Oliwier Michalak 2014 Poznań B
22 Michalina Czyczewska 2018 Poznań A
23 Danuta Reczek 2016 Poznań A
24 Jan Ratajczak 2016 Poznań A
25 Adam Anioła 2016 Poznań A
26 Zofia Krukowska 2021 Poznań A
27 Aniela Będźmierowska 2021 ZALASEWO A
28 Adrianna Stachowska 2011 Donatowo B (karnet)
29 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
30 Michał Mikołajewcz 2016 Poznań A
31 Tomasz Kowalonek 2017 Poznań A
32 Bartosz Sadoch 2016 Warszawa A
33 Grzegorz Andrulewicz 2016 Poznań B
34 Agata Kaczmarek 2018 Kamionki A
35 Wojciech Gierliński 2019 stęszew A
36 Marcelina Masłowska 2016 Poznań A
37 Jakub Ratajczak 2020 Poznań A
38 Gustaw Kaczmarek 2016 Poznań A
39 Nikodem Michalak 2016 Poznań B
40 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
41 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
42 Piotr Anioła 2012 Poznań A
43 Alicja Dawidowska 2013 Poznań B (karnet)
44 Zofia Szrejbrowska 2013 Poznań A
45 Hanna Bocian 2014 Stęszew A
46 Maciej Kowalonek 2019 Poznań A
47 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
48 Klara Poprawa 2019 Luboń A
49 Kacper Karolczak 2018 Pelikan A
50 Paweł Zabłocki 2015 Poznań A
51 Iga Rogalska 2020 Poznań A
52 Amelia Grześkowiak 2016 Poznań B
53 Dawid Sośnicki 2020 Sulechów A
54 Hanna Kalicka 2017 Kamionki A
55 Adam Karkowski 2016 Poznań A
56 Jerzy Dawidowski 2015 Poznań B (karnet)
57 Grzegorz Krzyworeka 2016 Biedrusko A
58 Julia Andersz 2014 Komorniki A
59 Anna Krukowska 2019 Poznań A
60 Nina Wojtkowiak 2017 Buk A
61 Wiktor Nowak 2018 Poznań B
62 Kajetan Karolczak 2020 Pelikan A
63 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
64 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
65 Cezary Jurecki 2012 Poznań A
66 Julia Pepke 2016 Poznań A
67 Konstancja Bober 2018 Poznań B
68 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A (karnet)
69 Edyta Stendera 2012 Czapury A
70 Pola Lubka 2019 Poznań A
71 Martyna Lewicka 2016 Poznań A
72 Daniel Konieczka 2013 Poznań A
73 Rafael Negewo 2020 Poznań A
74 Maksymilian Cieślak 2021 Swarzędz B
75 Łucja Dawidowska 2018 Poznań B (karnet)
76 Nadia Krajewska 2017 Opalenica A
77 Antek Andersz 2017 Komorniki A
78 Gabriela Juszczak 2013 Lusowo A
79 Karol Latowski 2016 Poznań B
80 Ostap Vyshniak 2016 Zalasewo B
81 Jakub Jakubowski 2012 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) A
82 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A
83 Jan Spychalski 2018 Poznań A
84 Alicja Wesołowska 2018 Poznań A
85 Franciszek Porowski 2017 Poznań A
86 Tymon Stefaniak 2016 Zalasewo A
87 Gabriela Bogucka 2016 Poznań A
88 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
89 Igor Grabowski 2017 Manieczki A
90 Nadia Sołtysiak 2015 Poznań B
91 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica A
92 Albert Siepsiak 2017 Poznań A
93 Szymon Pawlik 2015 Poznań A
94 Maksymilian Górny 2015 Poznań A
95 Pola Wojtkowiak 2015 Buk A
96 Karol Klimasek 2015 Poznań A
97 Jan Baraniak 2011 Skórzewo B
98 Zofia Szymańska 2017 Poznań A
99 Julia Jakubowska 2017 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) A
100 HANNA URBAN 2014 Poznań A

Strony