Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli
Łącznie zapisanych: 653
Lp | Imię | Nazwisko | Ur. | Miasto | Klub sportowy | Mieszkaniec Gminy Wapno | Dystans | Pakiet | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
601 | Marek | Wojciechowski | 1960 | Gniezno | NORDIC TEAM GNIEZNO & Night Runners Gniezno | nie | NW 5km | A | |
602 | Sławomir | Wojciechowski | 1981 | Konin | nie | NW 5km | A | ||
603 | Julian | Wójcik | 1954 | Stargard | Stargardzki Klub Lekkoatletyczny | nie | NW 5km | A | |
604 | Mieczyslaw | Wojdyla | 1964 | Wroclaw | chodze bo lubie | nie | NW 5km | A | |
605 | Magdalena | Wojtanis | 1982 | Toruń | Toruń Nordic team | nie | NW 5km | A | |
606 | Mariusz | Woliński | 1971 | Wałcz | ManiAnki | nie | NW 5km | A | |
607 | Bartosz | Woźniak | 1978 | Barcin | nie | bieg 10km | B | ||
608 | Ryszard | Wrona | 1962 | Złotów | Lill-Sport | nie | NW 5km | A | |
609 | Angelika | Wyka | 1986 | Chodzież | PCH_RUN | nie | bieg 5km | A | |
610 | Błażej | Wyka | 1983 | Chodzież | PCH_RUN | nie | bieg 5km | A | |
611 | Izabela | Wylegała | 1980 | Rataje | PCH_RUN | nie | bieg 5km | A | |
612 | Karolina | Wylegała | 1998 | Ujście | Team Ujście | nie | bieg 10km | A | |
613 | Michał | Wylegała | 1978 | Rataje | PCH_RUN | nie | bieg 10km | A | |
614 | Kinga | Wysocka | 1975 | Bydgoszcz | Life Balice Place | nie | NW 5km | A | |
615 | Anna | Wysocka | 1980 | Wągrowiec | nie | NW 5km | A | ||
616 | Ewelina | Wysocka-Babst | 1978 | Wapno | tak | bieg 10km | A | ||
617 | Piotr | Wysocki | 1989 | Kłecko | nie | bieg 5km | A | ||
618 | Julia | Włodarczak | 2005 | Oborniki Wielkopolskie | Obornicki Klub Lekkoatletyczny | nie | bieg 5km | A | |
619 | Barbara | Zacharska | 1964 | Trzcianka | Fabryka Nordica Trzcianka | nie | NW 5km | A | |
620 | Jerzy | Zacharski | 1962 | Trzcianka | Fabryka Nordica Trzcianka | nie | NW 5km | A | |
621 | Anna | Zakielarz | 1981 | Wałcz | Team TERMINATORun | nie | bieg 5km | A | |
622 | Krzysztof | Zakoscielny | 1965 | Więcbork | nie | NW 5km | A | ||
623 | Leszek | Zapiec | 1949 | Wysoka | nie | NW 5km | B | ||
624 | Aniela | Zapiec | 1957 | Wysoka | nie | NW 5km | A | ||
625 | Agata | Zawadzka | 1978 | Warszawa | nie | bieg 10km | A | ||
626 | Krzysztof | Zawadzki | 1974 | Aleksandrow kujawski | Polkrys Team | nie | bieg 10km | A | |
627 | Krzysztof | Zawadzki | 1956 | Zielona Gora | NW CZLAPSKI TEAM | nie | NW 5km | A | |
628 | Marta | Zbytek-Matyjaszyk | 1991 | Murowana Goślina | nie | bieg 5km | A | ||
629 | Marian | Zdanowski | 1956 | Poznań | nie | bieg 10km | A | ||
630 | Marek | Żeglicz | 1995 | Białe Błota | Spójnia Białe Błota | nie | bieg 10km | C | |
631 | Karol | Zeidler | 1981 | Rabowice | Jestem od Romka | nie | bieg 10km | C | |
632 | Wojciech | Zeszot | 1994 | Piła | nie | bieg 5km | A | ||
633 | Dominika | Zielińska | 1997 | Janowiec Wielkopolski | nie | bieg 5km | A | ||
634 | Justyna | Zielińska | 1981 | Solec Kujawski | Kolorowe Gacie | nie | bieg 5km | A | |
635 | Anna | Zielińska-Pawłowska | 1985 | Murowana Goślina | nie | bieg 5km | B | ||
636 | Radosław | Zieliński | 1986 | Bydgoszcz | nie | bieg 5km | A | ||
637 | Tomasz | Zieliński | 1979 | Wapno | W stronę Ultra | tak | bieg 10km | A | |
638 | Piotr | Zieliński | 1982 | Wałcz | Team TERMINATORun | nie | bieg 5km | A | |
639 | BARTOSZ | ZIĘTA | 1981 | ŚREM | nie | bieg 10km | B | ||
640 | MIECZYSŁAW | ZIÓŁKOWSKI | 1965 | Janikowo | T G Sokół Gniewkowo | nie | bieg 5km | A | |
641 | Dariusz | Ziółkowski | 1994 | Inowrocław | nie | bieg 10km | A | ||
642 | Zygmunt | Zmysłowski | 1959 | Lubasz | Nordic Walking Lubasz | nie | bieg 10km | A | |
643 | Norbert | Zodrow | 2001 | Chodzież | PCH_RUN | nie | bieg 5km | A | |
644 | Monika | Zopf | 1990 | Skoki | Sport Team Skoki | nie | bieg 5km | A | |
645 | Julia | Zupnik | 2002 | Wałcz | Team TERMINATORun | nie | bieg 5km | A | |
646 | Ewa | Zych | 1979 | Poznań | Maratończyk Poznań | nie | bieg 5km | A | |
647 | Dariusz | ŻYŚKO | 1980 | Chodzież | PCH_RUN | nie | bieg 5km | A | |
648 | Dawid | Żyto | 1993 | Szubin | nie | bieg 5km | A | ||
649 | Robert | Żyto | 1970 | Kcynia | nie | bieg 5km | A | ||
650 | Paula | Łęga | 2001 | Gołańcz | TEAM RUN GOŁAŃCZ | nie | bieg 5km | A | |
651 | Paweł | Łodożyński | 1989 | Kalisz | Maratończyk Poznań | nie | bieg 5km | A | |
652 | Aleksy | Łopiński | 1948 | Piła | Alek i Gienia | nie | NW 5km | A | |
653 | SEBASTIAN | ŁUKASZEWSKI | 1979 | Stargard | Stargardzki Klub Lekkoatletyczny | nie | bieg 10km | A |
Strony
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7