Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli
Łącznie zapisanych: 653
Lp | Imię | Nazwisko | Ur. | Miasto | Klub sportowy | Mieszkaniec Gminy Wapno | Dystans | Pakiet | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
501 | Paweł | Staszczak | 1992 | Kiszkowo | nie | bieg 10km | A | ||
502 | Arek | Stawecki | 1973 | Rożno parcele | Polkrys Team | nie | bieg 10km | A | |
503 | Karol | Stawniak | 1948 | Żnin | nie | NW 5km | A | ||
504 | Sylwia | Stelmaszyk | 1987 | Chomęcice | STĘSZEW TEAM | nie | NW 5km | A | |
505 | Jerzy | Stelter | 1978 | Zacharzyn | PCH_RUN | nie | bieg 5km | A | |
506 | Marzena | Stelter | 1978 | Zacharzyn | nie | NW 5km | A | ||
507 | Ewa | Stempniak | 1984 | Szamocin | WŁÓCZYKIJE | nie | NW 5km | A | |
508 | Lidia | Stempniak-Lechowicz | Szamocin | WŁÓCZYKIJE | nie | NW 5km | A | ||
509 | Katarzyna | Stemporowska | 1979 | Inowrocław | Solankowi biegacze | nie | NW 5km | A | |
510 | Katarzyna | Stepka | 1981 | Poznań | nie | bieg 5km | A | ||
511 | Kinga | Steuer-Eret | 1979 | Złocieniec | Ekipa_zdrowego_Złocieniec | nie | bieg 5km | A | |
512 | Adam | Stippa | 1981 | Wrocław | Piekielni Warszawa | nie | bieg 10km | A | |
513 | Kamil | Stolarczyk | 2000 | Chodzież | nie | bieg 10km | A | ||
514 | Katarzyna | Storek | 1994 | Świnoujście | Biegacze Świnoujście | nie | bieg 10km | A | |
515 | Karolina | Strychalska | 1991 | Wapno | tak | bieg 5km | A | ||
516 | Danuta | Strychalska-Rysz | 1989 | Wagrowiec | TEAM RUN GOŁAŃCZ | nie | bieg 10km | A | |
517 | Sebastian | Strychalski | 1988 | Wapno | tak | bieg 5km | A | ||
518 | Aleksandra | Strzępka | 1983 | Chodzież | nie | bieg 5km | B | ||
519 | Tomasz | Suty | 1971 | Stołężyn | tak | NW 5km | A | ||
520 | Jacek | Świątek | 1981 | Rogoźno | Rogozińscy Pasjonaci Biegania | nie | bieg 10km | A | |
521 | Krystian | Światowy | 1981 | Barcin | #slimakibarcin | nie | bieg 10km | A | |
522 | Robert | Światły | 1967 | Chodzież | PCH_RUN | nie | bieg 5km | A | |
523 | Leszek | Śwital | 197419741974 | Margonin | Morsy Margonin | nie | bieg 10km | A | |
524 | Zofia | Szaroleta | 1937 | Poznań | Przybylak Team | nie | NW 5km | A | |
525 | Grzegorz | Szczepanek | 1988 | Złotniki | nie | bieg 5km | A | ||
526 | Przemysław | Szczepaniak | 1990 | Wągrowiec | nie | bieg 5km | A | ||
527 | Edyta | Szczepaniak | 1989 | Wągrowiec | nie | bieg 5km | A | ||
528 | Rafał | Szczepankiewicz | 1983 | Trzemeszno | Fundacja Aktywne Trzemeszno | nie | bieg 10km | A | |
529 | Małgorzata | Szczerbińska | 1988 | Inowrocław | Solankowi biegacze | nie | NW 5km | A | |
530 | Anna | Szelągowska | 19781978 | Ściborze | nie | NW 5km | A | ||
531 | Marek | Szelągowski | 1978 | Ściborze | nie | bieg 5km | A | ||
532 | Wiktor | Szelągowski | 2001 | Ściborze | nie | bieg 5km | A | ||
533 | Marta | Szkudlarz | 1990 | Gołańcz | nie | NW 5km | B | ||
534 | Monika | Szmania | 1981 | Margonin | Wataha MKW team | nie | bieg 5km | A | |
535 | Sławek | Szmania | 1981 | Margonin | Wataha MKW team | nie | bieg 5km | A | |
536 | Kuba | Szmania | 2002 | Margonin | Wataha MKW team | nie | bieg 5km | A | |
537 | Waldemar | Szreder | 1984 | Szubin | WATAHA L-PAAK | nie | bieg 5km | A | |
538 | Ireneusz | Szubiński | 1982 | Bydgoszcz | Kompletny amator | nie | bieg 5km | B | |
539 | Patryk | Szulc | 1991 | Chodzież | PCH_RUN | nie | bieg 10km | A | |
540 | Rafał | Szulc | 1984 | TARKOWO DOLNE | Solankowi biegacze | nie | bieg 10km | A | |
541 | MIROSŁAW | SZULC | 1951 | LUBOŃ | Luboński Klub Biegacza | nie | bieg 5km | A | |
542 | MARZENA | SZULC- MIKOŁAJCZAK | 1984 | WĄGROWIEC | NW Wągrowiec | nie | NW 5km | A | |
543 | Piotr | Szumann | 1967 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | tak | bieg 10km | A | |
544 | Mikołaj | Szumann | 1990 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | tak | bieg 10km | A | |
545 | Teresa | Szumann | 1967 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | tak | bieg 5km | A | |
546 | Beata | Szyjkowska | 1989 | Szubin | WATAHA L-PAAK | nie | bieg 5km | A | |
547 | Kamil | Szymanek | 1995 | Piła | Team TERMINATORun | nie | bieg 5km | A | |
548 | Monika | Szymańska | Żnkn | nie | bieg 5km | A | |||
549 | Marzena | Szymańska | 1973 | Dąbrówka | T G Sokół Gniewkowo | nie | NW 5km | A | |
550 | Ryszard | Szymański | 1970 | Dąbrówka | T G Sokół Gniewkowo | nie | bieg 10km | A | |
551 | Sławomir | Szymański | 1981 | Piła | nie | bieg 5km | B | ||
552 | Joanna | Szypulińska | 1988 | Luboń | Luboński Klub Biegacza | nie | bieg 10km | A | |
553 | Maria | Słapek | 1978 | Wapno | Luboński Klub Biegacza | tak | bieg 5km | A | |
554 | Jolanta | Tkaczuk | 1964 | Gniewkowo | Sokół Gniewkowo | nie | bieg 10km | A | |
555 | Ryszard | Tokarczyk | 1978 | Ustroń | nie | bieg 10km | A | ||
556 | Zbigniew | Tomczak | Gniezno | Altom Gniezno | nie | bieg 10km | A | ||
557 | Magdalena | Tomczak | 1977 | Stary Lubsz | nie | bieg 5km | B | ||
558 | Edward | Tomczyk | 194819481948 | Poznań | Zielone Groszki Poznań | nie | NW 5km | A | |
559 | Konrad | Tomtas | Inowrocław | nie | bieg 10km | C | |||
560 | Daniel | Tonn | 1978 | Kcynia | nie | bieg 5km | A | ||
561 | Robert | Torz | 1976 | Laskownica Wielka | TEAM RUN GOŁAŃCZ | nie | bieg 5km | A | |
562 | Magdalena | Treścińska | 1981 | Piła | Team TERMINATORun | nie | bieg 5km | A | |
563 | Monika | Ucińska | 1997 | Poznań | Biegający Górnik Wapno | nie | bieg 5km | A | |
564 | Karolina | Ucińska | 1983 | Gołańcz | #Team Run Gołańcz | nie | NW 5km | B | |
565 | Julia | Urbaniak | 2010 | Piła | nie | bieg 5km | A | ||
566 | Sławomir | Utecht | 1987 | Janowiec Wielkopolski | Biegające Krejzole | nie | bieg 10km | A | |
567 | Svitlana | Vasyliuk | 1985 | Inowrocław | Solankowe Biegacze | nie | bieg 5km | A | |
568 | Michał | Wachowiak | 1989 | Gołąńcz | Czerwony Smok Wągrowiec | nie | bieg 10km | A | |
569 | Alina | Wachowiak | 1961 | Gołańcz | nie | NW 5km | A | ||
570 | Anita | Wachowiak-Domżał | 1992 | Poznań | nie | bieg 5km | A | ||
571 | Marcin | Wagner | 1971 | Stołężyn | Biegający Górnik Wapno | tak | bieg 5km | A | |
572 | Wanda | Wakuła-Kunz | 1973 | Toruń | nie | bieg 5km | A | ||
573 | Małgorzata | Walczak | 1978 | Chodzież | PCH_RUN | nie | bieg 5km | A | |
574 | Tomasz | Walczak | 1974 | Chodzież | PCH_RUN | nie | bieg 5km | A | |
575 | Małgorzata Lidia | Walewska | 1973 | Klotyldzin | WŁÓCZYKIJE/CBLSZAMOCIN | nie | NW 5km | A | |
576 | Magdalena | Walicka | 1979 | Wapno | tak | NW 5km | A | ||
577 | Judyta | Walkowiak | 1986 | Rogoźno | Jestem od Romka | nie | bieg 5km | A | |
578 | Sebastian | Walkowiak | 1975 | Rogoźno | Jestem od Romka | nie | bieg 10km | A | |
579 | Anetta | Wasielewska | 1974 | Bydgoszcz | nie | bieg 5km | A | ||
580 | Sławomir | Wąż | 1972 | Grębocin | Runcross Rozgarty | nie | bieg 10km | A | |
581 | Żaneta | Wegnerska | 1975 | Gniezno | nie | bieg 10km | B | ||
582 | Wojciech | Wegnerski | 1974 | Gniezno | nie | bieg 10km | B | ||
583 | Rafał | Welchowski | 1982 | Inowrocław | Rozbiegane Tuczno | nie | bieg 10km | A | |
584 | Katarzyna | Werner | 1989 | Malanów | Team Werner | nie | bieg 10km | A | |
585 | Ewa | Werner | 19641964 | Malanów | Team Werner | nie | bieg 5km | D | |
586 | Czesław | Werner | 1962 | Malanów | Team Werner | nie | bieg 5km | A | |
587 | Aleksandra | Wesołowska | 1978 | Bydgoszcz | Aleksandra Wesołowska | nie | bieg 5km | A | |
588 | Dariusz | Wesołowski | 1970 | Bydgoszcz | nie | bieg 5km | A | ||
589 | Marzena | Wessołowska | 1974 | Kcynia | nie | NW 5km | A | ||
590 | Tomasz | Wiatr | 1972 | Wałcz | nie | NW 5km | A | ||
591 | Jolanta | Wicher | 1971 | Lubasz | Nordic Walking Lubasz | nie | bieg 10km | A | |
592 | KARINA | WIECZOREK | 1977 | Pietronki | WŁÓCZYKIJE | nie | NW 5km | A | |
593 | Anna | Wielgus | 1978 | Złotów | nie | NW 5km | B | ||
594 | Grzegorz | Wielgus | 1979 | Złotów | Chude Byki | nie | bieg 10km | A | |
595 | Jacek | Wielgus | 1971 | Złotów | Chude Byki | nie | bieg 5km | C | |
596 | Renata | Wierzchosławska | 1967 | Szubin | nie | bieg 5km | A | ||
597 | Michał | Wierzchowski | 1975 | Inowrocław | SAPER TEAM | nie | bieg 10km | A | |
598 | Włodzimierz | Witczak | 1965 | Gniezno | SERYJNY SAMOBÓJCA GNIEZNO | nie | bieg 10km | C | |
599 | Grażyna | Witoch | 1969 | Ujście | Team Ujście | nie | bieg 10km | A | |
600 | Sławomir | Wojciechowski | 1981 | Konin | nie | NW 5km | A |