Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
301 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka POLSKA nie NW 5km A
302 Agnieszka Lamparska 1980 Inowrocław nie NW 5km A
303 Mirosław Lasota 1953 Walcz nie bieg 10km A
304 Irena Lasota 1951 Wałcz nie bieg 10km A
305 Tomasz Lassota 1982 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
306 Natalia Laudańska 1989 Bydgoszcz Z górki i pod górkę nie bieg 5km B
307 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
308 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km A
309 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km B
310 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
311 Magdalena Leśniewska 1973 Kcynia nie NW 5km A
312 Renata Lewandowska 1973 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
313 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
314 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie bieg 10km A
315 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo nie NW 5km A
316 Małgorzata Lisewska 1977 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
317 Bartłomiej Lisowski 1988 Wysoka nie bieg 5km C
318 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
319 Małgorzata Madej 1973 Poznań nie bieg 5km A
320 Anna Majkut 1988 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
321 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp TEAM Majłowscy nie bieg 10km A
322 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp Team Majlowscy nie bieg 10km A
323 Ewelina Maksym 1980 Kcynia nie bieg 5km A
324 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie bieg 5km A
325 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
326 Urszula Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
327 Łukasz Marchel 1980 Piła Stachowscy Akademia Treningu Sportowego nie bieg 10km A
328 Sylwia Marcinkiewicz 1976 Wałcz nie NW 5km A
329 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
330 Mirosław Maśliński 1965 Szubin nie bieg 10km A
331 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz KOMANDOS WAŁECKI nie bieg 5km A
332 Anna Matysek 1982 Wałcz ManiAnki nie NW 5km A
333 Krzysztof Matysiak 1977 Srem nie bieg 10km A
334 Damian Matyszczak 1974 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
335 Tomasz Mazur 1991 Kcynia nie bieg 5km A
336 Natalia Mazur 1993 Kcynia nie bieg 5km A
337 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 5km A
338 Tomasz Małecki 1977 Nekla KB Jestem od Romana nie bieg 10km A
339 Józef Małkiński 195719571957 Bydgoszcz nie bieg 10km A
340 Halina Małolepsza 1984 Żnin nie NW 5km A
341 Jacek Melon 1976 Jastrowie Run Goku Team nie bieg 5km A
342 Teresa Mendel 1988 Wagrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
343 Łukasz Mendel 1980 Wągrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
344 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
345 Szymon Michalczyk 1990 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
346 Ania Mikołajczak 1994 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie bieg 5km A
347 Leszek Moczynski 1951 Bydgoszcz Bydgoszcz Biega nie bieg 10km A
348 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team nie bieg 5km A
349 Renata Molińska 1981 Rakownia nie bieg 10km A
350 Mariusz Moliński 1982 Rakownia nie bieg 10km A
351 Joanna Monkiewicz 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
352 Agnieszka Murawiak 1983 TUCZNO Rozbiegane Tuczno nie bieg 5km A
353 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
354 Adam Nadrajkowski 1958 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
355 Michał Najderek 1984 Chodzież Furia_Team nie bieg 5km A
356 Natalia Naliwajska 1985 Żnin nie bieg 5km A
357 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław QshyshtOFF nie bieg 10km A
358 Andrzej Napierała 1958 Osiek n/Not. MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM nie bieg 10km C
359 Jarosław Napierała 1987 Ryczywół Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 5km A
360 Mateusz Napierała 1996 Poznań nie bieg 5km C
361 Sylwia Nawrocka 1989 Inowrocław Klinika tlenowa Inowrocław nie bieg 10km A
362 Monika Naydowska 1970 BYDGOSZCZ nie bieg 5km A
363 Anna Niedbalska 1970 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
364 Dorota Niedziela 1961 Złotów Lill -sport nie bieg 5km A
365 Katarzyna Nowacka 1986 Bydgoszcz nie bieg 5km A
366 Rafał Nowacki 1974 Zamość nie bieg 5km A
367 Adam Nowaczyk 1993 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
368 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
369 Paweł Nowaczyk 1991 Łubowo Janczak Tim Środa Wielkopolska nie bieg 5km A
370 Marta Nowak 1987 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
371 Marcin Nowak 1978 Chodzież PCH-_RUN nie bieg 10km A
372 Anna Nowak 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
373 Józef Nowak 1955 Skórzewo parkrun Dąbrówka nie bieg 10km A
374 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot nie bieg 5km B
375 Łukasz Nowak 198219821982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
376 Bartosz Nowicki 1989 Wagrowiec nie bieg 10km A
377 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość nie bieg 5km A
378 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC nie bieg 10km A
379 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
380 Tomasz Olejniczak 1968 Zielonka nie NW 5km A
381 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
382 Karolina Osińska 1993 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
383 Henryka Owczarek 194619461946 Poznań Zielone Groszki Poznań nie NW 5km A
384 Kasia Pajączek 1983 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
385 Tomasz Pakuła 1974 Wodzierady nie bieg 10km A
386 Grażyna Palicka 1965 Żnin nie NW 5km A
387 Jan Parzybut 1965 Pniewy NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
388 Miłosz Pasiecznik 1986 Poznań nie bieg 5km A
389 Piotr Pasternak 1994 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie bieg 5km A
390 Anna Pastewska 1991 Lniano WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
391 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
392 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica nie bieg 10km A
393 Agata Pater 2006 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
394 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek nie bieg 10km A
395 Monika Pater 1982 Kcynia Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
396 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie bieg 10km A
397 Marta Pauszek 1994 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie bieg 5km A
398 Lucyna Pauszek-Substyk 1977 Wągrowiec nie bieg 5km A
399 Przemysław Pawela 1987 Poznań doPorzygu nie bieg 10km A
400 Dawid Pawelczyk 2008 Szczepice nie bieg 5km A

Strony