Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
201 Dominik Kalinowski 1988 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
202 Joanna Kalota 1989 Toruń nie bieg 5km A
203 Tomasz Kalota 1989 Toruń nie bieg 10km A
204 Maciej Kaminik 1989 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km B
205 Katarzyna Kamińska 1983 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
206 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie bieg 5km A
207 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie bieg 5km A
208 Maciej Kamiński 1982 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie bieg 10km A
209 DAMIAN Kanclerz 1984 TULCE Biegam do porzygu!!! nie bieg 10km B
210 Monika Kantorska Suty 1972 Stołężyn tak NW 5km A
211 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
212 Rafał Kasielski 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
213 Marek Kasprzycki 1976 Studzieniec PCH_RUN nie bieg 5km A
214 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
215 Jeremiasz Kazubowski 1995 Białe Błota Kazubki Team nie bieg 5km A
216 Jacek Kazubowski 1967 Białe Błota TriDarKo/Kazubki Team nie bieg 10km A
217 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
218 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn Jestem od Romka nie bieg 10km A
219 Robert Kinderman 1991 Nakło nad Notecią WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
220 Anna Kiwertz 1979 Poznań nie NW 5km C
221 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
222 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
223 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
224 Piotr Klupczynski 1992 Wągrowiec nie bieg 10km A
225 Leszek Kmitta 1988 Inowrocław T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
226 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
227 Gerd Koal 1952 Cottbus NLLB Cottbus nie bieg 10km A
228 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
229 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
230 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
231 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa nie bieg 5km A
232 Artur Kolmer 1982 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
233 Sebastian Kominek 1983 Rabowice nie bieg 10km A
234 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km A
235 Hania Komorowska 1984 Kcynia @Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
236 Kornelia Konecka 1998 Żnin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
237 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork nie bieg 10km A
238 Robert Koniec 1973 Kcynia nie bieg 10km A
239 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie bieg 5km A
240 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
241 Małgorzata Kosmecka 1967 Poznań nie NW 5km A
242 Robert Kosmecki 196619661966 Poznań nie bieg 10km A
243 Łukasz Kosmowski 1986 Wągrowiec nie bieg 10km A
244 Paulina Kotlarczyk 1985 Ryczywół Jestem od Romka nie bieg 5km A
245 Jakub Kotlarczyk 1982 Ryczywół Też jestem od Romka nie bieg 5km A
246 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie bieg 10km A
247 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie bieg 10km A
248 Marcin Kotowski 1979 Wągrowiec Mistrzowski Trening nie bieg 10km B
249 Edward Kowalczyk 1962 Inowrocław Klinika tlenowa Inowrocław nie bieg 5km A
250 Krystian Kowalewski 1990 Kcynia nie bieg 5km A
251 Krzysztof Kozikowski 1978 Damasławek KB Szamotuły nie bieg 5km A
252 Leszek Koźmiński 1970 Piła nie bieg 10km A
253 Agata Kozubowska 1978 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
254 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo #KęsyTeam nie bieg 10km A
255 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
256 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
257 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PJM Design nie bieg 10km A
258 Żaneta Krawczyk-Bombel 1984 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
259 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
260 Łukasz Kruck 1980 Łabiszyn Skiroller.pl nie bieg 10km A
261 Łukasz Kruk 1982 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
262 Monika Kruk 1985 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
263 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
264 Monika Kruszewska 1989 Luboń Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
265 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie bieg 10km A
266 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Kruszynateam nie bieg 10km A
267 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna nie bieg 10km A
268 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna nie bieg 5km A
269 Mirek Kryk 1986 Gołańcz AKTYWNY MARGONIN nie bieg 10km A
270 Czesław Krysztofiak 1954 Gąsawa nie NW 5km A
271 Mariusz Krzeszowski 1997 Poznań WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
272 Magdalena Krzywdzinska 1987 Inowrocław nie bieg 5km A
273 Teresa Książek 1960 Złocieniec nie bieg 10km A
274 Agnieszka Książek 1986 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 5km A
275 Krzysztof Kubalewski 1988 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
276 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
277 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
278 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
279 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek nie bieg 10km A
280 MARLENA KUBISZ 1976 WAPNO tak NW 5km A
281 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Team TERMINATORun nie bieg 5km A
282 Krystian Kucner 1992 Szamocin nie bieg 10km A
283 Piotr Kuich 1966 Złotów Lill-Sport nie bieg 10km A
284 Małgorzata Kulczyńska 1981 Wapno tak NW 5km A
285 Mieczysław Kunz 1972 Toruń AZS UMK Toruń nie bieg 5km A
286 Olga Kuratnik 1985 Toruń nie bieg 5km A
287 Siarhei Kuratnik 1981 Toruń nie bieg 5km A
288 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
289 Martyna Kuryś 2007 Wapno Biegający Górnik Wapno tak NW 5km A
290 Katarzyna Kurzawińska-Jabłońska 1972 Czarne nie bieg 10km A
291 Sławomir Kuś 1980 Żnin nie bieg 10km A
292 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
293 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
294 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
295 Joanna Kutzner 1984 62-095 nie bieg 5km B
296 Anna Kuźma 1990 WĄGROWIEC nie bieg 5km A
297 Krzysztof Kwasigroch 1965 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
298 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
299 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław Solankowa biegacze nie bieg 5km A
300 Artur Kłos 1982 Piła nie bieg 10km A

Strony