Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
101 Joanna Dubisz 1976 Złotów llil-sport nie NW 5km A
102 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie bieg 10km A
103 Anna Duda-Nowicka 1981 KCYNIA Urząd Miejski w Kcyni biega nie bieg 5km A
104 Przemysław Duszyński 1981 Rogowo nie bieg 10km B
105 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę nie bieg 10km A
106 Oliwia Dziankowska Bydgoszcz Z górki i pod górkę nie bieg 10km B
107 Alicja Dziemińska 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
108 Tomasz Dziemiński 1978 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
109 Magdalena Długa 1984 Złotów TeamTerminatoRun nie bieg 5km A
110 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
111 Monika Eliks 1980 Szamotuły nie NW 5km A
112 Marcin Eret 1978 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 10km A
113 Anna Felcyn 1978 Gorzyce nie NW 5km A
114 Paweł Ferens 1972 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
115 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
116 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
117 Paulina Frankowska 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
118 Michał Frankowski 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
119 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
120 Kamil Friska 1996 Michorzewo nie bieg 5km C
121 Monika Fryziak 1974 Więcbork nie NW 5km A
122 Tomasz Furtak 1974 Mogilno Mogilno Team nie bieg 5km A
123 Karol Fułat 1966 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
124 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
125 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
126 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
127 Magdalena Gawrońska Sadłogoszcz nie bieg 5km A
128 Mateusz Gawroński 1991 Sadłogoszcz nie bieg 5km A
129 Tomasz Golczewski 1978 Poznan nie bieg 10km A
130 Marcin GOSZ 197519751975 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ nie bieg 10km A
131 Magdalena Gosz 1976 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ nie bieg 5km A
132 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie bieg 10km A
133 Monika Gołębiewska 1983 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
134 Magdalena Grabarska 1986 Kcynia Pioter Team nie bieg 10km A
135 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
136 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
137 Sebastian Graczykowski 1985 Świnoujście nie bieg 10km A
138 Jacek Grajzer 1966 Poznań nie bieg 5km A
139 Martyna Grams 2006 Chodzież nie bieg 5km A
140 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
141 Tomasz Grewling 1983 Owczegłowy nie bieg 10km B
142 Katarzyna Grobelna 1979 Pila Team TREMINATORun nie bieg 5km A
143 Ilona Grobelna 1971 Gniezno Stolica eXperymentu nie NW 5km A
144 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
145 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Stolica eXperymentu nie bieg 10km A
146 Tomasz Grobelski 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
147 Mateusz Grochowski 1988 Lubon nie bieg 10km A
148 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
149 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko GKS Lechita Kłecko nie bieg 10km A
150 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz nie bieg 10km A
151 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie bieg 10km A
152 Przemyslaw Grzywaczyk 1992 Luboń Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
153 Lucyna Głąb 1970 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
154 Paweł Głąb 1968 Chodzież nie bieg 5km A
155 Urszula Gładysiak 2009 Komorniki nie NW 5km A
156 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki nie NW 5km A
157 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki HKS nie bieg 10km A
158 Marta Gładysiak 1979 Komorniki nie NW 5km A
159 Gabriela Gładysiak 2006 Komorniki nie NW 5km A
160 Jacek Haja 1966 Damasławek jacekhaja.pl nie bieg 10km A
161 Izabela Hańska 1990 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
162 Łukasz Harzyński 1994 Wapno tak bieg 5km A
163 Ewa Hałas 1980 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
164 Rafał Hennig 1981 Gowarzewo Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
165 Joanna Hereć 1976 Margonin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
166 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
167 Iwona Hernet 1969 Kcynia nie bieg 5km A
168 Zdzisław Hernet 1961 Kcynia nie bieg 5km A
169 HANNA HEYMANN 1986 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
170 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie bieg 10km A
171 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
172 Sylwia Humeniuk 1983 Czarnków Tema Ujście nie bieg 10km A
173 Anna Ignasiak 1984 Wysoka nie NW 5km B
174 Anita Iwaniuk 1975 Bydgoszcz nie bieg 5km A
175 Jacek Iwaniuk 1973 Bydgoszcz nie bieg 5km A
176 Andrzej Jabłoński 1971 Czarne Jabłoński Tim nie bieg 10km A
177 Hubert Jacek 1995 Poznań nie bieg 5km B
178 ania jakubiak 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
179 Szymon Jakubowski 1989 Kruszewnia Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
180 Sławomir Jankowiak 1985 Gniezno nie bieg 5km A
181 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno nie bieg 5km A
182 Ela Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega nie bieg 10km A
183 Piotr Jankowski 1986 WĄGROWIEC 31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO nie bieg 5km A
184 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie NW 5km C
185 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan nie NW 5km B
186 Tomasz Jaskulski 1976 BUDZYŃ nie bieg 10km B
187 Maciej Jaworski 1981 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
188 Danka Jędrzejewska 1974 Żnin nie NW 5km A
189 Natalia Jelińska 1991 Leszcze Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
190 Tomasz Jeska 197719771977 Łukowo PCH RUN nie bieg 5km A
191 Remigiusz Joppek 1992 Rataje PCH_RUN nie bieg 10km D
192 Tomasz Juchacz 1974 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
193 Michał Juchacz 1978 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
194 Anna Kaczmarek 2008 Stołężyn tak NW 5km A
195 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
196 Agnieszka Kaczmarek 1971 Bydgoszcz nie bieg 5km A
197 Ilona Kaczmarek 1986 Stołężyn tak NW 5km A
198 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN GNIEZNO nie bieg 10km A
199 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN GNIEZNO nie bieg 10km A
200 Ewelina Kajca 1969 WĄGROWIEC nie bieg 5km A

Strony