Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakietsortuj malejąco
501 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę nie bieg 10km A
502 Wojciech Zeszot 1994 Piła nie bieg 5km A
503 Joanna Rewers 1985 Piła nie bieg 10km A
504 Patryk Szulc 1991 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
505 Krystian Światowy 1981 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
506 Paulina Frankowska 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
507 Krzysztof Matysiak 1977 Srem nie bieg 10km A
508 Monika Kantorska Suty 1972 Stołężyn tak NW 5km A
509 Andrzej Barańczak 1977 Budzyń nie bieg 5km A
510 Beata Szyjkowska 1989 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
511 Marek Szelągowski 1978 Ściborze nie bieg 5km A
512 Kinga Steuer-Eret 1979 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 5km A
513 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie bieg 10km A
514 Ewelina Maksym 1980 Kcynia nie bieg 5km A
515 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice Oborniki nie NW 5km A
516 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
517 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
518 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
519 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
520 Michał Juchacz 1978 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
521 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko GKS Lechita Kłecko nie bieg 10km A
522 Beata Pietruszewska 1974 Kcynia nie NW 5km A
523 Robert Kosmecki 196619661966 Poznań nie bieg 10km A
524 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
525 Mikołaj Szumann 1990 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
526 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
527 Szymon Jakubowski 1989 Kruszewnia Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
528 Marcin Adamczak 1986 Gniezno nie bieg 5km A
529 Zbigniew Tomczak Gniezno Altom Gniezno nie bieg 10km A
530 Marta Gładysiak 1979 Komorniki nie NW 5km A
531 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
532 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
533 Patryk Czaplicki 1986 Bysław nie bieg 5km A
534 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Stolica eXperymentu nie bieg 10km A
535 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
536 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz nie bieg 10km A
537 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
538 Aleksandra Dubert 1981 Laskowo nie bieg 5km A
539 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie bieg 10km A
540 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
541 Mieczyslaw Wojdyla 1964 Wroclaw chodze bo lubie nie NW 5km A
542 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
543 Sławomir Kuś 1980 Żnin nie bieg 10km A
544 Karolina Osińska 1993 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
545 Anna Majkut 1988 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
546 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie bieg 10km A
547 Joanna Dubisz 1976 Złotów llil-sport nie NW 5km A
548 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
549 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
550 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie bieg 10km A
551 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
552 Aneta Ptak Wałcz Team TerminatorRun nie bieg 5km A
553 Urszula Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
554 Anna Nowak 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
555 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie bieg 5km A
556 Malgorzata CHOŁODY 1972 GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
557 Anna Zakielarz 1981 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
558 Teresa Mendel 1988 Wagrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
559 Edyta Siwiak 1980 Kcynia nie NW 5km A
560 Ewa Ryska 1968 Wapno tak NW 5km A
561 Jarosław Napierała 1987 Ryczywół Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 5km A
562 Dariusz Samulczyk 1972 Strzałkowo nie NW 5km A
563 Tomasz Suty 1971 Stołężyn tak NW 5km A
564 Szymon Przymusiński 1987 Oborniki Wypożyczalnia Pitbike47 nie bieg 5km A
565 Wojciech Pyszka 1996 Orchowo nie bieg 5km A
566 Wiktor Szelągowski 2001 Ściborze nie bieg 5km A
567 Marcin Eret 1978 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 10km A
568 Tomasz Furtak 1974 Mogilno Mogilno Team nie bieg 5km A
569 Leszek Piechowiak 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
570 Tomasz Małecki 1977 Nekla KB Jestem od Romana nie bieg 10km A
571 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo nie bieg 5km A
572 Anna Kuźma 1990 WĄGROWIEC nie bieg 5km A
573 Agnieszka Kaczmarek 1971 Bydgoszcz nie bieg 5km A
574 Izabela Hańska 1990 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
575 Aneta Rom 1993 Pakość Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
576 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno nie bieg 5km A
577 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica nie bieg 10km A
578 Dorota Dalke 1979 Wągrowiec nie NW 5km A
579 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team nie bieg 5km A
580 Magdalena Krzywdzinska 1987 Inowrocław nie bieg 5km A
581 Alicja Dziemińska 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
582 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
583 Przemysław Pawela 1987 Poznań doPorzygu nie bieg 10km A
584 Marzena Wessołowska 1974 Kcynia nie NW 5km A
585 Gabriela Gładysiak 2006 Komorniki nie NW 5km A
586 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko nie NW 5km B
587 Tomasz Grewling 1983 Owczegłowy nie bieg 10km B
588 Magdalena Tomczak 1977 Stary Lubsz nie bieg 5km B
589 Kacper Pazdej 1999 Kaczory KS Sporty Walki Piła nie bieg 5km B
590 Szymon Sieg 1988 Piła nie bieg 10km B
591 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
592 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski nie bieg 10km B
593 Sławomir Szymański 1981 Piła nie bieg 5km B
594 Robert Ślipko 1981 Piła nie bieg 10km B
595 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
596 Krzysztof Antosiak 1975 Chodzież nie bieg 10km B
597 Kacper Pawelec 2000 Szamocin nie bieg 10km B
598 Marta Szkudlarz 1990 Gołańcz nie NW 5km B
599 Maciej Kaminik 1989 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km B
600 BARTOSZ ZIĘTA 1981 ŚREM nie bieg 10km B

Strony