Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
301 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
302 Szymon Sobczak 2008 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
303 Magdalena Bejma 1980 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
304 Marcin Rysz 1980 Wapno TEAM RUN GOŁAŃCZ tak bieg 10km A
305 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
306 Izabela Hańska 1990 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
307 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię nie bieg 10km A
308 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie bieg 10km A
309 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie bieg 10km A
310 Krzysztof Kozikowski 1978 Damasławek KB Szamotuły nie bieg 5km A
311 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie bieg 10km A
312 Andrzej Napierała 1958 Osiek n/Not. MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM nie bieg 10km C
313 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie NW 5km A
314 Szymon Michalczyk 1990 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
315 Marek Żeglicz 1995 Białe Błota Spójnia Białe Błota nie bieg 10km C
316 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
317 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
318 Krzysztof Kwasigroch 1965 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
319 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
320 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
321 Karol Fułat 1966 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
322 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
323 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
324 Zbigniew Cierżnicki 1963 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
325 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 5km A
326 Zofia Szaroleta 1937 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
327 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
328 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
329 Mikołaj Błaźejewski 1955 Wągrowiec PTTK Wągrowiec nie NW 5km A
330 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek nie bieg 10km A
331 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki HKS nie bieg 10km A
332 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka POLSKA nie NW 5km A
333 Krystian Światowy 1981 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
334 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
335 Tomasz Furtak 1974 Mogilno Mogilno Team nie bieg 5km A
336 Ewa Werner 19641964 Malanów Team Werner nie bieg 5km D
337 Czesław Werner 1962 Malanów Team Werner nie bieg 5km A
338 Katarzyna Werner 1989 Malanów Team Werner nie bieg 10km A
339 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę nie bieg 10km A
340 Katarzyna Storek 1994 Świnoujście Biegacze Świnoujście nie bieg 10km A
341 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie NW 5km A
342 Józef Nowak 1955 Skórzewo parkrun Dąbrówka nie bieg 10km A
343 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają nie bieg 5km A
344 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
345 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
346 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
347 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
348 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
349 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
350 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
351 Danuta Pietrzyk 1977 Złotów Lill Sport nie NW 5km A
352 Piotr Kuich 1966 Złotów Lill-Sport nie bieg 10km A
353 Ryszard Wrona 1962 Złotów Lill-Sport nie NW 5km A
354 Piotr Przymusiński 1954 Poznań wolny nie NW 5km A
355 Tomasz Jeska 197719771977 Łukowo PCH RUN nie bieg 5km A
356 Arek Stawecki 1973 Rożno parcele Polkrys Team nie bieg 10km A
357 Krzysztof Zawadzki 1974 Aleksandrow kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
358 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie bieg 10km A
359 Michał Wierzchowski 1975 Inowrocław SAPER TEAM nie bieg 10km A
360 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek nie bieg 10km A
361 Leszek Kmitta 1988 Inowrocław T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
362 Julia Włodarczak 2005 Oborniki Wielkopolskie Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie bieg 5km A
363 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie bieg 10km A
364 Michał Wachowiak 1989 Gołąńcz Czerwony Smok Wągrowiec nie bieg 10km A
365 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 10km A
366 Piotr Chudzik 1968 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 5km A
367 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
368 Agnieszka Książek 1986 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 5km A
369 Michał Juchacz 1978 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
370 Aneta Rom 1993 Pakość Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
371 Agnieszka Murawiak 1983 TUCZNO Rozbiegane Tuczno nie bieg 5km A
372 Natalia Jelińska 1991 Leszcze Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
373 Ewa Stempniak 1984 Szamocin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
374 Lidia Stempniak-Lechowicz Szamocin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
375 KARINA WIECZOREK 1977 Pietronki WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
376 TOMASZ CHRÓŚCIŃSKI 1983 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
377 Joanna Hereć 1976 Margonin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
378 Mieczysław Kunz 1972 Toruń AZS UMK Toruń nie bieg 5km A
379 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz nie bieg 10km A
380 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz nie bieg 10km A
381 Paulina Kotlarczyk 1985 Ryczywół Jestem od Romka nie bieg 5km A
382 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska Jestem od Romka nie bieg 10km A
383 Rafał Sosna 1972 Gortatowo Jestem od Romka nie bieg 10km A
384 Karol Zeidler 1981 Rabowice Jestem od Romka nie bieg 10km C
385 Judyta Walkowiak 1986 Rogoźno Jestem od Romka nie bieg 5km A
386 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno Jestem od Romka nie bieg 10km A
387 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn Jestem od Romka nie bieg 10km A
388 Gerd Koal 1952 Cottbus NLLB Cottbus nie bieg 10km A
389 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko GKS Lechita Kłecko nie bieg 10km A
390 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot nie bieg 5km B
391 Marcin GOSZ 197519751975 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ nie bieg 10km A
392 Magdalena Gosz 1976 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ nie bieg 5km A
393 Magdalena Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
394 Monika Domagalska 1984 Stęszew STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
395 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
396 Lena Domagalska 2011 Stęszew STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
397 Tomasz Dziemiński 1978 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
398 Alicja Dziemińska 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
399 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo nie bieg 5km A
400 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A

Strony