Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
201 Jan Piduch 1949 Poznań nie NW 5km A
202 Janina Sakosik 1966 WAŁCZ Komandoska nie NW 5km A
203 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
204 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
205 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica nie bieg 10km A
206 Jarek Borkowski 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie bieg 5km A
207 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Stolica eXperymentu nie bieg 10km A
208 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina nie bieg 10km A
209 Jarosław Napierała 1987 Ryczywół Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 5km A
210 Jeremiasz Kazubowski 1995 Białe Błota Kazubki Team nie bieg 5km A
211 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka nie NW 5km A
212 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie bieg 5km A
213 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA nie NW 5km A
214 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
215 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
216 Joanna Hereć 1976 Margonin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
217 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
218 Joanna Kalota 1989 Toruń nie bieg 5km A
219 Joanna Kutzner 1984 62-095 nie bieg 5km B
220 Joanna Monkiewicz 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
221 Joanna Rewers 1985 Piła nie bieg 10km A
222 Joanna Dubisz 1976 Złotów llil-sport nie NW 5km A
223 Jolanta Tkaczuk 1964 Gniewkowo Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
224 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie NW 5km A
225 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz nie bieg 10km A
226 Józef Małkiński 195719571957 Bydgoszcz nie bieg 10km A
227 Józef Nowak 1955 Skórzewo parkrun Dąbrówka nie bieg 10km A
228 Judyta Walkowiak 1986 Rogoźno Jestem od Romka nie bieg 5km A
229 Julia Urbaniak 2010 Piła nie bieg 5km A
230 Julia Włodarczak 2005 Oborniki Wielkopolskie Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie bieg 5km A
231 Julia Zupnik 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
232 Julia Ratajczak 2010 Kałądek Sp. 2 Wieleń nie bieg 5km A
233 Julian Wójcik 1954 Stargard Stargardzki Klub Lekkoatletyczny nie NW 5km A
234 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
235 Jusia Skibińska 1978 Studzieniec PCH_RUN nie bieg 10km A
236 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie bieg 10km A
237 Justyna Piskor 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
238 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski Kolorowe Gacie nie bieg 5km A
239 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie bieg 5km A
240 Kacper Pawelec 2000 Szamocin nie bieg 10km B
241 Kacper Pazdej 1999 Kaczory KS Sporty Walki Piła nie bieg 5km B
242 Kamil Stolarczyk 2000 Chodzież nie bieg 10km A
243 Kamil Friska 1996 Michorzewo nie bieg 5km C
244 Kamil Szymanek 1995 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
245 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek nie bieg 10km A
246 KARINA WIECZOREK 1977 Pietronki WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
247 Karol Stawniak 1948 Żnin nie NW 5km A
248 Karol Zeidler 1981 Rabowice Jestem od Romka nie bieg 10km C
249 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
250 Karol Fułat 1966 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
251 Karol Bejma 1979 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
252 Karolina Strychalska 1991 Wapno tak bieg 5km A
253 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
254 Karolina Ucińska 1983 Gołańcz #Team Run Gołańcz nie NW 5km B
255 Karolina Wylegała 1998 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
256 Karolina Przybylska 1988 Poznań nie bieg 5km A
257 Karolina Osińska 1993 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
258 Kasia Pajączek 1983 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
259 Katarzyna Stepka 1981 Poznań nie bieg 5km A
260 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
261 Katarzyna Cimoszko 198019801980 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
262 Katarzyna Kamińska 1983 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
263 Katarzyna Werner 1989 Malanów Team Werner nie bieg 10km A
264 Katarzyna Storek 1994 Świnoujście Biegacze Świnoujście nie bieg 10km A
265 Katarzyna Nowacka 1986 Bydgoszcz nie bieg 5km A
266 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
267 Katarzyna Kurzawińska-Jabłońska 1972 Czarne nie bieg 10km A
268 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
269 Katarzyna Grobelna 1979 Pila Team TREMINATORun nie bieg 5km A
270 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
271 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 10km A
272 Kinga Steuer-Eret 1979 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 5km A
273 Kinga Wysocka 1975 Bydgoszcz Life Balice Place nie NW 5km A
274 Konrad Tomtas Inowrocław nie bieg 10km C
275 Kornelia Konecka 1998 Żnin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
276 Kriss Przyborkiewicz 1973 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
277 Krystian Kucner 1992 Szamocin nie bieg 10km A
278 Krystian Borucki 1984 Gniezno FAT fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
279 Krystian Światowy 1981 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
280 Krystian Kowalewski 1990 Kcynia nie bieg 5km A
281 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
282 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław QshyshtOFF nie bieg 10km A
283 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
284 Krzysztof Antosiak 1975 Chodzież nie bieg 10km B
285 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
286 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie NW 5km A
287 Krzysztof Spychalski 1973 Chodziez #runningKrishtek nie bieg 5km A
288 Krzysztof Zawadzki 1974 Aleksandrow kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
289 Krzysztof Kwasigroch 1965 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
290 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie bieg 10km A
291 Krzysztof Kubalewski 1988 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
292 Krzysztof Zawadzki 1956 Zielona Gora NW CZLAPSKI TEAM nie NW 5km A
293 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
294 Krzysztof Kozikowski 1978 Damasławek KB Szamotuły nie bieg 5km A
295 Krzysztof Matysiak 1977 Srem nie bieg 10km A
296 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork nie bieg 10km A
297 Krzysztof Zakoscielny 1965 Więcbork nie NW 5km A
298 Kuba Szmania 2002 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
299 Lena Domagalska 2011 Stęszew STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
300 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A

Strony