Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
201 KARINA WIECZOREK 1977 Pietronki WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
202 Damian Matyszczak 1974 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
203 Emil Ślęzak 1984 Biedrusko nie bieg 5km A
204 Karolina Ucińska 1983 Gołańcz #Team Run Gołańcz nie NW 5km B
205 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
206 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km B
207 Paweł Rzeszut 1997 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km C
208 ALINA PROMIŃSKA 1979 Chodzież Polska PROMYKI Team nie bieg 5km D
209 Tomasz Dziemiński 1978 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
210 Ewa Zych 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
211 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
212 Zdzisław Hernet 1961 Kcynia nie bieg 5km A
213 Tomasz Suty 1971 Stołężyn tak NW 5km A
214 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
215 Katarzyna Kamińska 1983 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
216 HANNA HEYMANN 1986 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
217 Aneta Ptak Wałcz Team TerminatorRun nie bieg 5km A
218 Paweł Dąbrowski 1994 Toruń atlasbiegow.pl nie bieg 5km A
219 Mikolaj Babst 1973 Poznan nie bieg 5km A
220 Edyta Siwiak 1980 Kcynia nie NW 5km A
221 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
222 Miłosz Pasiecznik 1986 Poznań nie bieg 5km A
223 Michał Najderek 1984 Chodzież Furia_Team nie bieg 5km A
224 Wiktor Szelągowski 2001 Ściborze nie bieg 5km A
225 Robert Kinderman 1991 Nakło nad Notecią WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
226 Lucyna Polaków 1975 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie bieg 5km A
227 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie bieg 5km A
228 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław Solankowa biegacze nie bieg 5km A
229 Svitlana Vasyliuk 1985 Inowrocław Solankowe Biegacze nie bieg 5km A
230 Dariusz Samulczyk 1972 Strzałkowo nie NW 5km A
231 Benjamin Bednarz 1997 Chodzież nie bieg 5km A
232 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka POLSKA nie NW 5km A
233 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
234 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
235 Teresa Mendel 1988 Wagrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
236 Anna Felcyn 1978 Gorzyce nie NW 5km A
237 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
238 Wojciech Pyszka 1996 Orchowo nie bieg 5km A
239 Renata Lewandowska 1973 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
240 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie bieg 5km A
241 Anna Nowak 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
242 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
243 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
244 Jakub Kotlarczyk 1982 Ryczywół Też jestem od Romka nie bieg 5km A
245 Jarosław Napierała 1987 Ryczywół Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 5km A
246 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK nie bieg 5km A
247 Lucyna Głąb 1970 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
248 Agata Kozubowska 1978 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
249 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie bieg 5km A
250 Anna Zakielarz 1981 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
251 Sławomir Wojciechowski 1981 Konin nie NW 5km A
252 Julian Wójcik 1954 Stargard Stargardzki Klub Lekkoatletyczny nie NW 5km A
253 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie bieg 5km A
254 Szymon Przymusiński 1987 Oborniki Wypożyczalnia Pitbike47 nie bieg 5km A
255 Lucyna Pauszek-Substyk 1977 Wągrowiec nie bieg 5km A
256 Anita Iwaniuk 1975 Bydgoszcz nie bieg 5km A
257 Danuta Postek 1963 Poznań Zielone Groszki nie NW 5km A
258 Urszula Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
259 Krzysztof Zawadzki 1956 Zielona Gora NW CZLAPSKI TEAM nie NW 5km A
260 TOMASZ CHRÓŚCIŃSKI 1983 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
261 Ewa Ryska 1968 Wapno tak NW 5km A
262 Agnieszka Książek 1986 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 5km A
263 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
264 Natalia Laudańska 1989 Bydgoszcz Z górki i pod górkę nie bieg 5km B
265 Róża Piechnik 1968 Inowrocław TKKF Inowrocław nie bieg 5km C
266 Bartłomiej Lisowski 1988 Wysoka nie bieg 5km C
267 Lidia Serówka 1972 Piła nie NW 5km D
268 Paweł Bieszke 1963 Wojcieszyce nie NW 5km A
269 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie NW 5km A
270 Przemyslaw Grzywaczyk 1992 Luboń Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
271 Daniel Tonn 1978 Kcynia nie bieg 5km A
272 Maria Słapek 1978 Wapno Luboński Klub Biegacza tak bieg 5km A
273 Magdalena Walicka 1979 Wapno tak NW 5km A
274 Aniela Zapiec 1957 Wysoka nie NW 5km A
275 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
276 Ewa Hałas 1980 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
277 Kuba Szmania 2002 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
278 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km A
279 Krystian Kowalewski 1990 Kcynia nie bieg 5km A
280 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
281 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
282 Anna Duda-Nowicka 1981 KCYNIA Urząd Miejski w Kcyni biega nie bieg 5km A
283 Małgorzata Madej 1973 Poznań nie bieg 5km A
284 Anna Matysek 1982 Wałcz ManiAnki nie NW 5km A
285 Sebastian Strychalski 1988 Wapno tak bieg 5km A
286 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
287 Monika Eliks 1980 Szamotuły nie NW 5km A
288 Martyna Grams 2006 Chodzież nie bieg 5km A
289 Małgorzata Lisewska 1977 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
290 Jan Piduch 1949 Poznań nie NW 5km A
291 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 5km A
292 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Team TERMINATORun nie bieg 5km A
293 Magdalena Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
294 Katarzyna Nowacka 1986 Bydgoszcz nie bieg 5km A
295 Dawid Żyto 1993 Szubin nie bieg 5km A
296 Małgorzata Kosmecka 1967 Poznań nie NW 5km A
297 Monika Fryziak 1974 Więcbork nie NW 5km A
298 Piotr Budzyński 1979 ZGIERZ Jeżozwierze nie bieg 5km A
299 Jacek Melon 1976 Jastrowie Run Goku Team nie bieg 5km A
300 Katarzyna Stepka 1981 Poznań nie bieg 5km A

Strony