Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
101 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie bieg 5km B
102 Kacper Pazdej 1999 Kaczory KS Sporty Walki Piła nie bieg 5km B
103 Ireneusz Szubiński 1982 Bydgoszcz Kompletny amator nie bieg 5km B
104 Sławek Perlikowski 1975 Inowrocław Klinika Tlenowa - Inowrocław nie bieg 5km C
105 Mateusz Napierała 1996 Poznań nie bieg 5km C
106 Konrad Tomtas Inowrocław nie bieg 10km C
107 Paula Łęga 2001 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
108 MARZENA SZULC- MIKOŁAJCZAK 1984 WĄGROWIEC NW Wągrowiec nie NW 5km A
109 Magdalena Gawrońska Sadłogoszcz nie bieg 5km A
110 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
111 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna nie bieg 5km A
112 Dominika Zielińska 1997 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
113 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
114 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
115 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie bieg 5km A
116 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
117 Aleksandra Dubert 1981 Laskowo nie bieg 5km A
118 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
119 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
120 Anna Majkut 1988 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
121 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
122 Dominik Kalinowski 1988 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
123 Joanna Kalota 1989 Toruń nie bieg 5km A
124 Adam Nowaczyk 1993 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
125 Mieczyslaw Wojdyla 1964 Wroclaw chodze bo lubie nie NW 5km A
126 Agnieszka Biadon 1983 Tarnówka LillSport nie NW 5km A
127 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
128 Marzena Szymańska 1973 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie NW 5km A
129 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
130 Karolina Osińska 1993 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
131 Mariusz Krzeszowski 1997 Poznań WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
132 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
133 Patryk Czaplicki 1986 Bysław nie bieg 5km A
134 Julia Zupnik 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
135 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
136 Paweł Polak 1992 Inowrocław Toruń Nordic team nie NW 5km A
137 Tomasz Olejniczak 1968 Zielonka nie NW 5km A
138 Joanna Dubisz 1976 Złotów llil-sport nie NW 5km A
139 Piotr Banaczyk 1962 Złotów Lill -sport nie NW 5km A
140 MIROSŁAW SZULC 1951 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza nie bieg 5km A
141 Szymon Sobczak 2008 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
142 Paweł Łodożyński 1989 Kalisz Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
143 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km A
144 Ania Mikołajczak 1994 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie bieg 5km A
145 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski Kolorowe Gacie nie bieg 5km A
146 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki nie NW 5km A
147 Agnieszka Lamparska 1980 Inowrocław nie NW 5km A
148 Magdalena Leśniewska 1973 Kcynia nie NW 5km A
149 Marcin Wagner 1971 Stołężyn Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
150 Julia Ratajczak 2010 Kałądek Sp. 2 Wieleń nie bieg 5km A
151 Jan Parzybut 1965 Pniewy NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
152 Wiktoria Bachora 2008 Wapno tak NW 5km B
153 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot nie bieg 5km B
154 Sławomir Szymański 1981 Piła nie bieg 5km B
155 Anna Ignasiak 1984 Wysoka nie NW 5km B
156 Tomasz Rzeszut 1987 Nakło nad Notecią WATAHA L-PAAK nie bieg 5km C
157 Kamil Friska 1996 Michorzewo nie bieg 5km C
158 Magdalena Bejma 1980 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
159 Ilona Kaczmarek 1986 Stołężyn tak NW 5km A
160 Monika Szymańska Żnkn nie bieg 5km A
161 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
162 Natasza Chełmińska 1996 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
163 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
164 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
165 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
166 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
167 Marta Nowak 1987 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
168 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno nie bieg 5km A
169 Anna Szelągowska 19781978 Ściborze nie NW 5km A
170 Waldemar Szreder 1984 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
171 Ilona Grobelna 1971 Gniezno Stolica eXperymentu nie NW 5km A
172 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
173 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 5km A
174 Katarzyna Grobelna 1979 Pila Team TREMINATORun nie bieg 5km A
175 Dariusz ŻYŚKO 1980 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
176 Danka Jędrzejewska 1974 Żnin nie NW 5km A
177 Anna Prybińska-Marciniak Kcynia nie NW 5km A
178 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
179 Natalia Pawlak 2009 Kcynia nie bieg 5km A
180 Wiktoria Bolewska 1998 Poznań WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
181 Szymon Springer 1985 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
182 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
183 Angelika Wyka 1986 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
184 Robert Żyto 1970 Kcynia nie bieg 5km A
185 Piotr Chudzik 1968 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 5km A
186 Bartek Buczyński 2002 Chodzież Gld team piła nie bieg 5km A
187 Michał Frankowski 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
188 Ryszard Wrona 1962 Złotów Lill-Sport nie NW 5km A
189 Monika Ucińska 1997 Poznań Biegający Górnik Wapno nie bieg 5km A
190 Kasia Pajączek 1983 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
191 Marta Zbytek-Matyjaszyk 1991 Murowana Goślina nie bieg 5km A
192 Olga Kuratnik 1985 Toruń nie bieg 5km A
193 Zofia Boeske 1968 Studzieniec Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
194 Ewa Ślęzak 1983 Biedrusko nie NW 5km A
195 Olga Czoszyk -Kawala Poznań / Świerczewo Run nie bieg 10km A
196 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski Kolorowe Gacie nie bieg 5km A
197 Magdalena Treścińska 1981 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
198 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
199 Małgorzata Pietrzak 1963 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
200 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo nie NW 5km A

Strony