Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystanssortuj malejąco Pakiet
101 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
102 Przemysław Pawela 1987 Poznań doPorzygu nie bieg 10km A
103 Marcin Eret 1978 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 10km A
104 Tomasz Małecki 1977 Nekla KB Jestem od Romana nie bieg 10km A
105 Izabela Hańska 1990 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
106 Aneta Rom 1993 Pakość Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
107 Marek Żeglicz 1995 Białe Błota Spójnia Białe Błota nie bieg 10km C
108 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica nie bieg 10km A
109 Leszek Śwital 197419741974 Margonin Morsy Margonin nie bieg 10km A
110 Tomasz Grewling 1983 Owczegłowy nie bieg 10km B
111 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz TeamRUNGołańcz nie bieg 10km A
112 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie bieg 10km A
113 Leszek Koźmiński 1970 Piła nie bieg 10km A
114 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork nie bieg 10km A
115 Danka Brudzinska 1979 Konin nie bieg 10km A
116 Agata Zawadzka 1978 Warszawa nie bieg 10km A
117 Robert Baczyński 2004 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km A
118 Gerd Koal 1952 Cottbus NLLB Cottbus nie bieg 10km A
119 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
120 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
121 Sylwia Humeniuk 1983 Czarnków Tema Ujście nie bieg 10km A
122 Jacek Kazubowski 1967 Białe Błota TriDarKo/Kazubki Team nie bieg 10km A
123 Józef Nowak 1955 Skórzewo parkrun Dąbrówka nie bieg 10km A
124 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
125 Michał Wachowiak 1989 Gołąńcz Czerwony Smok Wągrowiec nie bieg 10km A
126 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
127 Konrad Tomtas Inowrocław nie bieg 10km C
128 Tomasz Golczewski 1978 Poznan nie bieg 10km A
129 Łukasz Kruck 1980 Łabiszyn Skiroller.pl nie bieg 10km A
130 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
131 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
132 Rafał Sosna 1972 Gortatowo Jestem od Romka nie bieg 10km A
133 Piotr Klupczynski 1992 Wągrowiec nie bieg 10km A
134 Szymon Sieg 1988 Piła nie bieg 10km B
135 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię nie bieg 10km A
136 Marian Zdanowski 1956 Poznań nie bieg 10km A
137 Sławomir Bartkowski 1975 Brzozówka nie bieg 10km A
138 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp TEAM Majłowscy nie bieg 10km A
139 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski nie bieg 10km B
140 Bartosz Nowicki 1989 Wagrowiec nie bieg 10km A
141 Piotr Sobiecki 1978 Łódź nie bieg 10km A
142 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
143 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
144 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC nie bieg 10km A
145 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie bieg 10km A
146 Mirosław Lasota 1953 Walcz nie bieg 10km A
147 Natalia Jelińska 1991 Leszcze Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
148 Remigiusz Joppek 1992 Rataje PCH_RUN nie bieg 10km D
149 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
150 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE Solankowi biegacze nie bieg 10km A
151 Robert Ślipko 1981 Piła nie bieg 10km B
152 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław QshyshtOFF nie bieg 10km A
153 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team nie bieg 10km A
154 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
155 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PJM Design nie bieg 10km A
156 Łukasz Kruk 1982 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
157 Krzysztof Antosiak 1975 Chodzież nie bieg 10km B
158 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie bieg 10km A
159 Łukasz Marchel 1980 Piła Stachowscy Akademia Treningu Sportowego nie bieg 10km A
160 Monika Stachowska 1990 Piła Akademia Treningu Sportowego Stachowscy nie bieg 10km A
161 Viktoria Porazińska 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
162 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
163 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
164 Filip Siwiak 1995 Inowrocław Start Team Wąbrzeźno nie bieg 10km A
165 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn Jestem od Romka nie bieg 10km A
166 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 10km A
167 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
168 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek nie bieg 10km A
169 Kacper Pawelec 2000 Szamocin nie bieg 10km B
170 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie bieg 10km A
171 Ela Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega nie bieg 10km A
172 Irena Lasota 1951 Wałcz nie bieg 10km A
173 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
174 Maciej Kaminik 1989 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km B
175 Piotr Kuich 1966 Złotów Lill-Sport nie bieg 10km A
176 Artur Kłos 1982 Piła nie bieg 10km A
177 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie bieg 10km A
178 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie bieg 10km C
179 BARTOSZ ZIĘTA 1981 ŚREM nie bieg 10km B
180 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek nie bieg 10km A
181 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
182 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
183 Adam Stippa 1981 Wrocław Piekielni Warszawa nie bieg 10km A
184 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska Jestem od Romka nie bieg 10km A
185 Rafał Hennig 1981 Gowarzewo Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
186 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
187 Ewelina Wysocka-Babst 1978 Wapno tak bieg 10km A
188 Tomasz Grobelski 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
189 Michał Początek 1955 Piła nie bieg 10km A
190 Tomasz Zieliński 1979 Wapno W stronę Ultra tak bieg 10km A
191 Kamil Stolarczyk 2000 Chodzież nie bieg 10km A
192 Anna Niedbalska 1970 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
193 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp Team Majlowscy nie bieg 10km A
194 Krystian Kucner 1992 Szamocin nie bieg 10km A
195 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
196 Krzysztof Zawadzki 1974 Aleksandrow kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
197 Robert Koniec 1973 Kcynia nie bieg 10km A
198 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno Jestem od Romka nie bieg 10km A
199 Arnold Sądej 1990 Mieścisko Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
200 Leszek Moczynski 1951 Bydgoszcz Bydgoszcz Biega nie bieg 10km A

Strony