Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakietsortuj malejąco
1 Kinga Steuer-Eret 1979 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 5km A
2 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie bieg 10km A
3 Ewelina Maksym 1980 Kcynia nie bieg 5km A
4 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice Oborniki nie NW 5km A
5 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
6 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
7 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
8 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
9 Michał Juchacz 1978 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
10 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko GKS Lechita Kłecko nie bieg 10km A
11 Beata Pietruszewska 1974 Kcynia nie NW 5km A
12 Robert Kosmecki 196619661966 Poznań nie bieg 10km A
13 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
14 Mikołaj Szumann 1990 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
15 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
16 Szymon Jakubowski 1989 Kruszewnia Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
17 Marcin Adamczak 1986 Gniezno nie bieg 5km A
18 Zbigniew Tomczak Gniezno Altom Gniezno nie bieg 10km A
19 Marta Gładysiak 1979 Komorniki nie NW 5km A
20 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
21 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
22 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
23 Patryk Czaplicki 1986 Bysław nie bieg 5km A
24 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Stolica eXperymentu nie bieg 10km A
25 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
26 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz nie bieg 10km A
27 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
28 Aleksandra Dubert 1981 Laskowo nie bieg 5km A
29 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie bieg 10km A
30 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
31 Mieczyslaw Wojdyla 1964 Wroclaw chodze bo lubie nie NW 5km A
32 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
33 Sławomir Kuś 1980 Żnin nie bieg 10km A
34 Karolina Osińska 1993 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
35 Anna Majkut 1988 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
36 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie bieg 10km A
37 Joanna Dubisz 1976 Złotów llil-sport nie NW 5km A
38 Wiktor Szelągowski 2001 Ściborze nie bieg 5km A
39 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
40 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie bieg 10km A
41 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
42 Aneta Ptak Wałcz Team TerminatorRun nie bieg 5km A
43 Urszula Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
44 Anna Nowak 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
45 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie bieg 5km A
46 Malgorzata CHOŁODY 1972 GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
47 Anna Zakielarz 1981 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
48 Teresa Mendel 1988 Wagrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
49 Edyta Siwiak 1980 Kcynia nie NW 5km A
50 Ewa Ryska 1968 Wapno tak NW 5km A
51 Jarosław Napierała 1987 Ryczywół Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 5km A
52 Dariusz Samulczyk 1972 Strzałkowo nie NW 5km A
53 Tomasz Suty 1971 Stołężyn tak NW 5km A
54 Szymon Przymusiński 1987 Oborniki Wypożyczalnia Pitbike47 nie bieg 5km A
55 Wojciech Pyszka 1996 Orchowo nie bieg 5km A
56 Gabriela Gładysiak 2006 Komorniki nie NW 5km A
57 Marcin Eret 1978 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 10km A
58 Tomasz Furtak 1974 Mogilno Mogilno Team nie bieg 5km A
59 Leszek Piechowiak 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
60 Tomasz Małecki 1977 Nekla KB Jestem od Romana nie bieg 10km A
61 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo nie bieg 5km A
62 Anna Kuźma 1990 WĄGROWIEC nie bieg 5km A
63 Agnieszka Kaczmarek 1971 Bydgoszcz nie bieg 5km A
64 Izabela Hańska 1990 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
65 Aneta Rom 1993 Pakość Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
66 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno nie bieg 5km A
67 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica nie bieg 10km A
68 Dorota Dalke 1979 Wągrowiec nie NW 5km A
69 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team nie bieg 5km A
70 Magdalena Krzywdzinska 1987 Inowrocław nie bieg 5km A
71 Alicja Dziemińska 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
72 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
73 Przemysław Pawela 1987 Poznań doPorzygu nie bieg 10km A
74 Marzena Wessołowska 1974 Kcynia nie NW 5km A
75 Katarzyna Grobelna 1979 Pila Team TREMINATORun nie bieg 5km A
76 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
77 Magdalena Treścińska 1981 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
78 Angelika Wyka 1986 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
79 Ilona Grobelna 1971 Gniezno Stolica eXperymentu nie NW 5km A
80 Ilona Kaczmarek 1986 Stołężyn tak NW 5km A
81 Marta Zbytek-Matyjaszyk 1991 Murowana Goślina nie bieg 5km A
82 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie bieg 10km A
83 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno nie bieg 5km A
84 Mateusz Sawiński 1990 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
85 Bartek Buczyński 2002 Chodzież Gld team piła nie bieg 5km A
86 Leszek Koźmiński 1970 Piła nie bieg 10km A
87 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
88 Ewa Ślęzak 1983 Biedrusko nie NW 5km A
89 Natalia Pawlak 2009 Kcynia nie bieg 5km A
90 Leszek Śwital 197419741974 Margonin Morsy Margonin nie bieg 10km A
91 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz TeamRUNGołańcz nie bieg 10km A
92 Ryszard Wrona 1962 Złotów Lill-Sport nie NW 5km A
93 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork nie bieg 10km A
94 Przemyslaw Grzywaczyk 1992 Luboń Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
95 Kriss Przyborkiewicz 1973 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
96 Danka Brudzinska 1979 Konin nie bieg 10km A
97 Krystian Kowalewski 1990 Kcynia nie bieg 5km A
98 Agata Zawadzka 1978 Warszawa nie bieg 10km A
99 Robert Baczyński 2004 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km A
100 Monika Eliks 1980 Szamotuły nie NW 5km A

Strony