Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Agata Abram 1991 Wągrowiec Awamet Club nie bieg 5km A
2 Marcin Adamczak 1986 Gniezno nie bieg 5km A
3 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
4 Małgorzata Angielczyk 19511951 Poznań Zielone Groszki Poznań nie NW 5km A
5 Krzysztof Antosiak 1975 Chodzież nie bieg 10km B
6 Mikolaj Babst 1973 Poznan nie bieg 5km A
7 Wiktoria Bachora 2008 Wapno tak NW 5km B
8 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
9 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz TeamRUNGołańcz nie bieg 10km A
10 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
11 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
12 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km B
13 Robert Baczyński 2004 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km A
14 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
15 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
16 Łukasz Bąk 1988 Bydgoszcz nie bieg 5km A
17 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko nie NW 5km B
18 Wioletta Banaczyk 1968 Złotów Lill -sport nie bieg 5km A
19 Piotr Banaczyk 1962 Złotów Lill -sport nie NW 5km A
20 Monika Banicka 1995 Kłecko nie bieg 10km A
21 Andrzej Barańczak 1977 Budzyń nie bieg 5km A
22 Tomasz Baranowski Inowrocław nie bieg 5km A
23 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
24 Sławomir Bartkowski 1975 Brzozówka nie bieg 10km A
25 Bogusława Barwikowska 1974 Solec Kujawski nie bieg 5km A
26 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
27 Natalia Baumgart 2004 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
28 Sławomir Bednarz 1985 Rataje nie bieg 5km A
29 Benjamin Bednarz 1997 Chodzież nie bieg 5km A
30 Magdalena Behrendt 1977 Rataje ChTR / PCH_RUN nie bieg 10km A
31 Magdalena Bejma 1980 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
32 Karol Bejma 1979 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
33 Zuzanna Bejnarowicz 2011 Wapno LKS Atleta Kłecko tak bieg 5km A
34 Paulina Bejnarowicz 1983 Wapno tak bieg 5km A
35 Wioletta Bekier 1963 Brodnica nie NW 5km A
36 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin nie bieg 5km A
37 Agnieszka Biadon 1983 Tarnówka LillSport nie NW 5km A
38 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie bieg 10km A
39 Mateusz Biedroń 1992 Bydgoszcz Wyzwania Spacerowe % Biegowe nie bieg 10km A
40 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
41 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
42 Paweł Bieszke 1963 Wojcieszyce nie NW 5km A
43 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km A
44 Zofia Boeske 1968 Studzieniec Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
45 Waldemar Boeske 1966 Studzieniec Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
46 Wiktoria Bolewska 1998 Poznań WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
47 Marcin Bombel 197719771977 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
48 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie bieg 5km A
49 Alicja Borkowska 1971 Złocieniec nie bieg 10km A
50 Jarek Borkowski 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie bieg 5km A
51 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
52 Sebastian Borowczyk 1984 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
53 Krystian Borucki 1984 Gniezno FAT fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
54 Danka Brudzinska 1979 Konin nie bieg 10km A
55 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA nie NW 5km A
56 Bartek Buczyński 2002 Chodzież Gld team piła nie bieg 5km A
57 Łukasz Budzyński 1987 Gąsawa KS Strefa Mogilno nie bieg 5km A
58 Piotr Budzyński 1979 ZGIERZ Jeżozwierze nie bieg 5km A
59 Zbigniew Bukowski 1975 Golancz Team Run Golancz nie bieg 5km A
60 Mikołaj Błaźejewski 1955 Wągrowiec PTTK Wągrowiec nie NW 5km A
61 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
62 Mariusz Chełminiak 1982 Osięciny Rozbiegane Tuczno Qłynycz Team nie bieg 5km A
63 Natasza Chełmińska 1996 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
64 Maciej Chojnacki 1986 Chodzież nie bieg 10km A
65 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie NW 5km A
66 Malgorzata CHOŁODY 1972 GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
67 TOMASZ CHRÓŚCIŃSKI 1983 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
68 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina nie bieg 10km A
69 Piotr Chudzik 1968 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 5km A
70 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice Oborniki nie NW 5km A
71 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
72 Zbigniew Cierżnicki 1963 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
73 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
74 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie NW 5km A
75 Adam Ciesielski 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
76 Adrian Ciesielski Naklo nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
77 Tomasz Ciesielski 1983 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie bieg 10km A
78 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
79 Andrzej Cieślik 1985 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
80 Katarzyna Cimoszko 198019801980 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
81 Żaneta Czaplicka 1988 Bysław nie bieg 5km A
82 Patryk Czaplicki 1986 Bysław nie bieg 5km A
83 Olga Czoszyk -Kawala Poznań / Świerczewo Run nie bieg 10km A
84 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
85 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie bieg 10km A
86 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
87 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
88 Paweł Dąbrowski 1994 Toruń atlasbiegow.pl nie bieg 5km A
89 Dorota Dalke 1979 Wągrowiec nie NW 5km A
90 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
91 Radosław Dalke 1978 Wągrowiec Wataha MKW team nie NW 5km A
92 Maciej Dembiński 1978 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
93 Marcin Denis 1986 Ciechocinek nie bieg 10km C
94 Sławek Disterheft 1975 Studzieniec nie bieg 5km B
95 Sebastian Dobosiewicz 1982 Szubin nie bieg 5km A
96 Łukasz Dolata 1997 Mogilno nie bieg 5km A
97 Monika Domagalska 1984 Stęszew STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
98 Lena Domagalska 2011 Stęszew STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
99 Aleksandra Dubert 1981 Laskowo nie bieg 5km A
100 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają nie bieg 5km A

Strony