Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo #KęsyTeam nie bieg 10km A
2 Tomasz Jeska 197719771977 Łukowo PCH RUN nie bieg 5km A
3 Paweł Nowaczyk 1991 Łubowo Janczak Tim Środa Wielkopolska nie bieg 5km A
4 Piotr Sobiecki 1978 Łódź nie bieg 10km A
5 Piotr Chudzik 1968 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 5km A
6 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 10km A
7 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno @zabiegany_tata_ignasia nie bieg 5km A
8 Łukasz Kruck 1980 Łabiszyn Skiroller.pl nie bieg 10km A
9 Dorota Niedziela 1961 Złotów Lill -sport nie bieg 5km A
10 Piotr Banaczyk 1962 Złotów Lill -sport nie NW 5km A
11 Grzegorz Wielgus 1979 Złotów Chude Byki nie bieg 10km A
12 Danuta Pietrzyk 1977 Złotów Lill Sport nie NW 5km A
13 Joanna Dubisz 1976 Złotów llil-sport nie NW 5km A
14 Ryszard Wrona 1962 Złotów Lill-Sport nie NW 5km A
15 Jacek Wielgus 1971 Złotów Chude Byki nie bieg 5km C
16 Piotr Kuich 1966 Złotów Lill-Sport nie bieg 10km A
17 Wioletta Banaczyk 1968 Złotów Lill -sport nie bieg 5km A
18 Magdalena Długa 1984 Złotów TeamTerminatoRun nie bieg 5km A
19 Anna Wielgus 1978 Złotów nie NW 5km B
20 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
21 Grzegorz Szczepanek 1988 Złotniki nie bieg 5km A
22 Urszula Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
23 Teresa Książek 1960 Złocieniec nie bieg 10km A
24 Alicja Borkowska 1971 Złocieniec nie bieg 10km A
25 Kinga Steuer-Eret 1979 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 5km A
26 Marcin Eret 1978 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 10km A
27 Monika Szymańska Żnkn nie bieg 5km A
28 Halina Małolepsza 1984 Żnin nie NW 5km A
29 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA nie NW 5km A
30 Danka Jędrzejewska 1974 Żnin nie NW 5km A
31 Sławomir Kuś 1980 Żnin nie bieg 10km A
32 Grażyna Palicka 1965 Żnin nie NW 5km A
33 Karol Stawniak 1948 Żnin nie NW 5km A
34 Natalia Naliwajska 1985 Żnin nie bieg 5km A
35 Anna Niedbalska 1970 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
36 Kornelia Konecka 1998 Żnin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
37 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 5km A
38 Tomasz Olejniczak 1968 Zielonka nie NW 5km A
39 Krzysztof Zawadzki 1956 Zielona Gora NW CZLAPSKI TEAM nie NW 5km A
40 Piotr Budzyński 1979 ZGIERZ Jeżozwierze nie bieg 5km A
41 Rafał Nowacki 1974 Zamość nie bieg 5km A
42 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość nie bieg 5km A
43 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
44 Marzena Stelter 1978 Zacharzyn nie NW 5km A
45 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
46 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
47 Bartłomiej Lisowski 1988 Wysoka nie bieg 5km C
48 Aniela Zapiec 1957 Wysoka nie NW 5km A
49 Anna Ignasiak 1984 Wysoka nie NW 5km B
50 Leszek Zapiec 1949 Wysoka nie NW 5km B
51 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie bieg 10km A
52 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę nie bieg 10km A
53 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC nie bieg 10km A
54 Adam Stippa 1981 Wrocław Piekielni Warszawa nie bieg 10km A
55 Mieczyslaw Wojdyla 1964 Wroclaw chodze bo lubie nie NW 5km A
56 Paweł Bieszke 1963 Wojcieszyce nie NW 5km A
57 Tomasz Pakuła 1974 Wodzierady nie bieg 10km A
58 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
59 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
60 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork nie bieg 10km A
61 Krzysztof Zakoscielny 1965 Więcbork nie NW 5km A
62 Monika Fryziak 1974 Więcbork nie NW 5km A
63 Grzegorz Rózga 1994 Wałcz Team Terminator Run nie bieg 10km A
64 Julia Zupnik 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
65 Rafał Kasielski 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
66 Tomasz Wiatr 1972 Wałcz nie NW 5km A
67 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
68 Anna Zakielarz 1981 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
69 Aneta Ptak Wałcz Team TerminatorRun nie bieg 5km A
70 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz KOMANDOS WAŁECKI nie bieg 5km A
71 Janina Sakosik 1966 WAŁCZ Komandoska nie NW 5km A
72 Irena Lasota 1951 Wałcz nie bieg 10km A
73 Anna Matysek 1982 Wałcz ManiAnki nie NW 5km A
74 Sylwia Marcinkiewicz 1976 Wałcz nie NW 5km A
75 Piotr Zieliński 1982 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
76 Mariusz Woliński 1971 Wałcz ManiAnki nie NW 5km A
77 Agata Zawadzka 1978 Warszawa nie bieg 10km A
78 Paulina Bejnarowicz 1983 Wapno tak bieg 5km A
79 Małgorzata Kulczyńska 1981 Wapno tak NW 5km A
80 Łukasz Harzyński 1994 Wapno tak bieg 5km A
81 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
82 Sebastian Strychalski 1988 Wapno tak bieg 5km A
83 Mikołaj Szumann 1990 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
84 Wiktoria Bachora 2008 Wapno tak NW 5km B
85 Ewa Ryska 1968 Wapno tak NW 5km A
86 Magdalena Walicka 1979 Wapno tak NW 5km A
87 MARLENA KUBISZ 1976 WAPNO tak NW 5km A
88 Karolina Strychalska 1991 Wapno tak bieg 5km A
89 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
90 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
91 Maria Słapek 1978 Wapno Luboński Klub Biegacza tak bieg 5km A
92 Martyna Kuryś 2007 Wapno Biegający Górnik Wapno tak NW 5km A
93 Ewelina Wysocka-Babst 1978 Wapno tak bieg 10km A
94 Michalina Rochowiak 2008 Wapno PLKS GWDA PIŁA tak bieg 5km A
95 Tomasz Zieliński 1979 Wapno W stronę Ultra tak bieg 10km A
96 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
97 Zuzanna Bejnarowicz 2011 Wapno LKS Atleta Kłecko tak bieg 5km A
98 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
99 Marcin Rysz 1980 Wapno TEAM RUN GOŁAŃCZ tak bieg 10km A
100 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A

Strony