Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
601 Adam Stippa 1981 Wrocław Piekielni Warszawa nie bieg 10km A
602 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę nie bieg 10km A
603 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie bieg 10km A
604 Bartłomiej Lisowski 1988 Wysoka nie bieg 5km C
605 Aniela Zapiec 1957 Wysoka nie NW 5km A
606 Anna Ignasiak 1984 Wysoka nie NW 5km B
607 Leszek Zapiec 1949 Wysoka nie NW 5km B
608 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
609 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
610 Marzena Stelter 1978 Zacharzyn nie NW 5km A
611 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
612 Rafał Nowacki 1974 Zamość nie bieg 5km A
613 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość nie bieg 5km A
614 Piotr Budzyński 1979 ZGIERZ Jeżozwierze nie bieg 5km A
615 Krzysztof Zawadzki 1956 Zielona Gora NW CZLAPSKI TEAM nie NW 5km A
616 Tomasz Olejniczak 1968 Zielonka nie NW 5km A
617 Halina Małolepsza 1984 Żnin nie NW 5km A
618 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA nie NW 5km A
619 Danka Jędrzejewska 1974 Żnin nie NW 5km A
620 Sławomir Kuś 1980 Żnin nie bieg 10km A
621 Grażyna Palicka 1965 Żnin nie NW 5km A
622 Karol Stawniak 1948 Żnin nie NW 5km A
623 Natalia Naliwajska 1985 Żnin nie bieg 5km A
624 Anna Niedbalska 1970 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
625 Kornelia Konecka 1998 Żnin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
626 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 5km A
627 Monika Szymańska Żnkn nie bieg 5km A
628 Teresa Książek 1960 Złocieniec nie bieg 10km A
629 Alicja Borkowska 1971 Złocieniec nie bieg 10km A
630 Kinga Steuer-Eret 1979 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 5km A
631 Marcin Eret 1978 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 10km A
632 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
633 Grzegorz Szczepanek 1988 Złotniki nie bieg 5km A
634 Urszula Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
635 Dorota Niedziela 1961 Złotów Lill -sport nie bieg 5km A
636 Piotr Banaczyk 1962 Złotów Lill -sport nie NW 5km A
637 Grzegorz Wielgus 1979 Złotów Chude Byki nie bieg 10km A
638 Danuta Pietrzyk 1977 Złotów Lill Sport nie NW 5km A
639 Joanna Dubisz 1976 Złotów llil-sport nie NW 5km A
640 Ryszard Wrona 1962 Złotów Lill-Sport nie NW 5km A
641 Jacek Wielgus 1971 Złotów Chude Byki nie bieg 5km C
642 Piotr Kuich 1966 Złotów Lill-Sport nie bieg 10km A
643 Wioletta Banaczyk 1968 Złotów Lill -sport nie bieg 5km A
644 Magdalena Długa 1984 Złotów TeamTerminatoRun nie bieg 5km A
645 Anna Wielgus 1978 Złotów nie NW 5km B
646 Łukasz Kruck 1980 Łabiszyn Skiroller.pl nie bieg 10km A
647 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno @zabiegany_tata_ignasia nie bieg 5km A
648 Piotr Chudzik 1968 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 5km A
649 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 10km A
650 Piotr Sobiecki 1978 Łódź nie bieg 10km A
651 Paweł Nowaczyk 1991 Łubowo Janczak Tim Środa Wielkopolska nie bieg 5km A
652 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo #KęsyTeam nie bieg 10km A
653 Tomasz Jeska 197719771977 Łukowo PCH RUN nie bieg 5km A

Strony