Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
501 Siarhei Kuratnik 1981 Toruń nie bieg 5km A
502 Joanna Kalota 1989 Toruń nie bieg 5km A
503 Paweł Dąbrowski 1994 Toruń atlasbiegow.pl nie bieg 5km A
504 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
505 Tomasz Kalota 1989 Toruń nie bieg 10km A
506 Kriss Przyborkiewicz 1973 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
507 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka nie NW 5km A
508 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka nie NW 5km A
509 Maciej Rudawski 1983 Trzciel NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
510 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
511 Rafał Szczepankiewicz 1983 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
512 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
513 Żaneta Krawczyk-Bombel 1984 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
514 Marcin Bombel 197719771977 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
515 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
516 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
517 Agnieszka Murawiak 1983 TUCZNO Rozbiegane Tuczno nie bieg 5km A
518 DAMIAN Kanclerz 1984 TULCE Biegam do porzygu!!! nie bieg 10km B
519 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
520 Maciej Dembiński 1978 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
521 Karolina Wylegała 1998 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
522 Grażyna Witoch 1969 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
523 Ryszard Tokarczyk 1978 Ustroń nie bieg 10km A
524 Bartosz Nowicki 1989 Wagrowiec nie bieg 10km A
525 Łukasz Mendel 1980 Wągrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
526 MARZENA SZULC- MIKOŁAJCZAK 1984 WĄGROWIEC NW Wągrowiec nie NW 5km A
527 Agata Abram 1991 Wągrowiec Awamet Club nie bieg 5km A
528 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie bieg 10km A
529 Piotr Jankowski 1986 WĄGROWIEC 31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO nie bieg 5km A
530 Mikołaj Błaźejewski 1955 Wągrowiec PTTK Wągrowiec nie NW 5km A
531 Katarzyna Cimoszko 198019801980 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
532 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
533 Marcin Kotowski 1979 Wągrowiec Mistrzowski Trening nie bieg 10km B
534 Edyta Szczepaniak 1989 Wągrowiec nie bieg 5km A
535 Łukasz Kosmowski 1986 Wągrowiec nie bieg 10km A
536 Przemysław Szczepaniak 1990 Wągrowiec nie bieg 5km A
537 Marcin Piechocki 1979 Wągrowiec Serpol Team Mieścisko nie bieg 10km A
538 Radosław Dalke 1978 Wągrowiec Wataha MKW team nie NW 5km A
539 Lucyna Pauszek-Substyk 1977 Wągrowiec nie bieg 5km A
540 Wojciech Skawiński 1981 Wągrowiec nie bieg 10km A
541 Anna Wysocka 1980 Wągrowiec nie NW 5km A
542 Andrzej Cieślik 1985 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
543 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
544 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
545 Teresa Mendel 1988 Wagrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
546 Anna Kuźma 1990 WĄGROWIEC nie bieg 5km A
547 Dorota Dalke 1979 Wągrowiec nie NW 5km A
548 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie bieg 10km A
549 Ewelina Kajca 1969 WĄGROWIEC nie bieg 5km A
550 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
551 Piotr Klupczynski 1992 Wągrowiec nie bieg 10km A
552 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię nie bieg 10km A
553 Mirosław Lasota 1953 Walcz nie bieg 10km A
554 Karolina Strychalska 1991 Wapno tak bieg 5km A
555 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
556 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
557 Maria Słapek 1978 Wapno Luboński Klub Biegacza tak bieg 5km A
558 Martyna Kuryś 2007 Wapno Biegający Górnik Wapno tak NW 5km A
559 Ewelina Wysocka-Babst 1978 Wapno tak bieg 10km A
560 Michalina Rochowiak 2008 Wapno PLKS GWDA PIŁA tak bieg 5km A
561 Tomasz Zieliński 1979 Wapno W stronę Ultra tak bieg 10km A
562 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
563 Zuzanna Bejnarowicz 2011 Wapno LKS Atleta Kłecko tak bieg 5km A
564 Marcin Rysz 1980 Wapno TEAM RUN GOŁAŃCZ tak bieg 10km A
565 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
566 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
567 Paulina Bejnarowicz 1983 Wapno tak bieg 5km A
568 Małgorzata Kulczyńska 1981 Wapno tak NW 5km A
569 Łukasz Harzyński 1994 Wapno tak bieg 5km A
570 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
571 Sebastian Strychalski 1988 Wapno tak bieg 5km A
572 Mikołaj Szumann 1990 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
573 Wiktoria Bachora 2008 Wapno tak NW 5km B
574 Ewa Ryska 1968 Wapno tak NW 5km A
575 Magdalena Walicka 1979 Wapno tak NW 5km A
576 MARLENA KUBISZ 1976 WAPNO tak NW 5km A
577 Agata Zawadzka 1978 Warszawa nie bieg 10km A
578 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz KOMANDOS WAŁECKI nie bieg 5km A
579 Janina Sakosik 1966 WAŁCZ Komandoska nie NW 5km A
580 Irena Lasota 1951 Wałcz nie bieg 10km A
581 Anna Matysek 1982 Wałcz ManiAnki nie NW 5km A
582 Sylwia Marcinkiewicz 1976 Wałcz nie NW 5km A
583 Mariusz Woliński 1971 Wałcz ManiAnki nie NW 5km A
584 Piotr Zieliński 1982 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
585 Grzegorz Rózga 1994 Wałcz Team Terminator Run nie bieg 10km A
586 Julia Zupnik 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
587 Rafał Kasielski 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
588 Tomasz Wiatr 1972 Wałcz nie NW 5km A
589 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
590 Aneta Ptak Wałcz Team TerminatorRun nie bieg 5km A
591 Anna Zakielarz 1981 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
592 Monika Fryziak 1974 Więcbork nie NW 5km A
593 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork nie bieg 10km A
594 Krzysztof Zakoscielny 1965 Więcbork nie NW 5km A
595 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
596 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
597 Tomasz Pakuła 1974 Wodzierady nie bieg 10km A
598 Paweł Bieszke 1963 Wojcieszyce nie NW 5km A
599 Mieczyslaw Wojdyla 1964 Wroclaw chodze bo lubie nie NW 5km A
600 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC nie bieg 10km A

Strony