Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
401 Jan Piduch 1949 Poznań nie NW 5km A
402 Zofia Szaroleta 1937 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
403 Tomasz Golczewski 1978 Poznan nie bieg 10km A
404 Sebastian Kominek 1983 Rabowice nie bieg 10km A
405 Karol Zeidler 1981 Rabowice Jestem od Romka nie bieg 10km C
406 Mariusz Moliński 1982 Rakownia nie bieg 10km A
407 Renata Molińska 1981 Rakownia nie bieg 10km A
408 Remigiusz Joppek 1992 Rataje PCH_RUN nie bieg 10km D
409 Magdalena Behrendt 1977 Rataje ChTR / PCH_RUN nie bieg 10km A
410 Izabela Wylegała 1980 Rataje PCH_RUN nie bieg 5km A
411 Michał Wylegała 1978 Rataje PCH_RUN nie bieg 10km A
412 Sławomir Bednarz 1985 Rataje nie bieg 5km A
413 Przemysław Duszyński 1981 Rogowo nie bieg 10km B
414 Judyta Walkowiak 1986 Rogoźno Jestem od Romka nie bieg 5km A
415 Zbigniew Romanowski 1973 Rogoźno Rogoziński Klub Nordic Walking nie NW 5km B
416 Sebastian Walkowiak 1975 Rogoźno Jestem od Romka nie bieg 10km A
417 Jacek Świątek 1981 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 10km A
418 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo nie NW 5km A
419 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Team TERMINATORun nie bieg 5km A
420 Arek Stawecki 1973 Rożno parcele Polkrys Team nie bieg 10km A
421 Jakub Kotlarczyk 1982 Ryczywół Też jestem od Romka nie bieg 5km A
422 Jarosław Napierała 1987 Ryczywół Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 5km A
423 Paulina Kotlarczyk 1985 Ryczywół Jestem od Romka nie bieg 5km A
424 Magdalena Gawrońska Sadłogoszcz nie bieg 5km A
425 Mateusz Gawroński 1991 Sadłogoszcz nie bieg 5km A
426 Anna Szelągowska 19781978 Ściborze nie NW 5km A
427 Marek Szelągowski 1978 Ściborze nie bieg 5km A
428 Wiktor Szelągowski 2001 Ściborze nie bieg 5km A
429 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km A
430 Monika Zopf 1990 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
431 Łukasz Kruk 1982 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
432 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
433 Maciej Kaminik 1989 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km B
434 Monika Kruk 1985 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
435 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
436 Sebastian Borowczyk 1984 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
437 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 5km A
438 Józef Nowak 1955 Skórzewo parkrun Dąbrówka nie bieg 10km A
439 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
440 Teresa Porysek 1972 Sobota nie bieg 5km A
441 Bartosz Rozpłochowski 1995 Sokołowo Budzyńskie Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 5km A
442 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski Kolorowe Gacie nie bieg 5km A
443 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski Kolorowe Gacie nie bieg 5km A
444 Bogusława Barwikowska 1974 Solec Kujawski nie bieg 5km A
445 BARTOSZ ZIĘTA 1981 ŚREM nie bieg 10km B
446 Krzysztof Matysiak 1977 Srem nie bieg 10km A
447 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km A
448 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km B
449 Julian Wójcik 1954 Stargard Stargardzki Klub Lekkoatletyczny nie NW 5km A
450 SEBASTIAN ŁUKASZEWSKI 1979 Stargard Stargardzki Klub Lekkoatletyczny nie bieg 10km A
451 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot nie bieg 5km B
452 Magdalena Tomczak 1977 Stary Lubsz nie bieg 5km B
453 Monika Domagalska 1984 Stęszew STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
454 Lena Domagalska 2011 Stęszew STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
455 Marcin Wagner 1971 Stołężyn Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
456 Monika Kantorska Suty 1972 Stołężyn tak NW 5km A
457 Tomasz Suty 1971 Stołężyn tak NW 5km A
458 Ilona Kaczmarek 1986 Stołężyn tak NW 5km A
459 Anna Kaczmarek 2008 Stołężyn tak NW 5km A
460 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie bieg 10km C
461 Dariusz Samulczyk 1972 Strzałkowo nie NW 5km A
462 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie bieg 10km A
463 Zofia Boeske 1968 Studzieniec Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
464 Waldemar Boeske 1966 Studzieniec Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
465 Jusia Skibińska 1978 Studzieniec PCH_RUN nie bieg 10km A
466 Sławek Disterheft 1975 Studzieniec nie bieg 5km B
467 Marek Kasprzycki 1976 Studzieniec PCH_RUN nie bieg 5km A
468 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie bieg 10km A
469 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie bieg 10km A
470 Katarzyna Storek 1994 Świnoujście Biegacze Świnoujście nie bieg 10km A
471 Sebastian Graczykowski 1985 Świnoujście nie bieg 10km A
472 Kacper Pawelec 2000 Szamocin nie bieg 10km B
473 Krystian Kucner 1992 Szamocin nie bieg 10km A
474 Tomasz Dziemiński 1978 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
475 Ewa Stempniak 1984 Szamocin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
476 Alicja Dziemińska 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
477 Lidia Stempniak-Lechowicz Szamocin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
478 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie bieg 10km A
479 Monika Eliks 1980 Szamotuły nie NW 5km A
480 Dawid Pawelczyk 2008 Szczepice nie bieg 5km A
481 Dominik Kalinowski 1988 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
482 Waldemar Szreder 1984 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
483 Dawid Żyto 1993 Szubin nie bieg 5km A
484 Szymon Springer 1985 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
485 Renata Wierzchosławska 1967 Szubin nie bieg 5km A
486 Mirosław Maśliński 1965 Szubin nie bieg 10km A
487 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
488 Beata Szyjkowska 1989 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
489 Paweł Rzeszut 1997 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km C
490 Karolina Osińska 1993 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
491 Mateusz Sawiński 1990 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
492 Sebastian Dobosiewicz 1982 Szubin nie bieg 5km A
493 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE Solankowi biegacze nie bieg 10km A
494 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka POLSKA nie NW 5km A
495 Agnieszka Biadon 1983 Tarnówka LillSport nie NW 5km A
496 Monika Pietrzak 1979 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
497 Mieczysław Kunz 1972 Toruń AZS UMK Toruń nie bieg 5km A
498 Tomasz Lassota 1982 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
499 Wanda Wakuła-Kunz 1973 Toruń nie bieg 5km A
500 Olga Kuratnik 1985 Toruń nie bieg 5km A

Strony