Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
301 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko nie NW 5km B
302 Arnold Sądej 1990 Mieścisko Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
303 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
304 Łukasz Dolata 1997 Mogilno nie bieg 5km A
305 Tomasz Furtak 1974 Mogilno Mogilno Team nie bieg 5km A
306 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno nie bieg 5km A
307 Anna Zielińska-Pawłowska 1985 Murowana Goślina nie bieg 5km B
308 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina nie bieg 10km A
309 Adam Pawłowski 1985 Murowana Goślina nie NW 5km B
310 Marta Zbytek-Matyjaszyk 1991 Murowana Goślina nie bieg 5km A
311 Adrian Ciesielski Naklo nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
312 Tomasz Rzeszut 1987 Nakło nad Notecią WATAHA L-PAAK nie bieg 5km C
313 Agata Pater 2006 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
314 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
315 Marek Smoliński 1957 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km C
316 Daria Smolińska 1992 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km C
317 Lucyna Polaków 1975 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie bieg 5km A
318 Małgorzata Lisewska 1977 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
319 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie bieg 10km A
320 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek nie bieg 10km A
321 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa nie bieg 5km A
322 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
323 Robert Kinderman 1991 Nakło nad Notecią WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
324 Adam Ciesielski 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
325 Tomasz Małecki 1977 Nekla KB Jestem od Romana nie bieg 10km A
326 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz nie bieg 10km A
327 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km B
328 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice Oborniki nie NW 5km A
329 Szymon Przymusiński 1987 Oborniki Wypożyczalnia Pitbike47 nie bieg 5km A
330 Julia Włodarczak 2005 Oborniki Wielkopolskie Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie bieg 5km A
331 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie bieg 10km A
332 Wojciech Pyszka 1996 Orchowo nie bieg 5km A
333 Mariusz Chełminiak 1982 Osięciny Rozbiegane Tuczno Qłynycz Team nie bieg 5km A
334 Andrzej Napierała 1958 Osiek n/Not. MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM nie bieg 10km C
335 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek nie bieg 10km A
336 Aleksandra Russ 1972 Osielsko nie bieg 5km A
337 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN GNIEZNO nie bieg 10km A
338 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN GNIEZNO nie bieg 10km A
339 Tomasz Grewling 1983 Owczegłowy nie bieg 10km B
340 Aneta Rom 1993 Pakość Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
341 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
342 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
343 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
344 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
345 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
346 KARINA WIECZOREK 1977 Pietronki WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
347 Katarzyna Grobelna 1979 Pila Team TREMINATORun nie bieg 5km A
348 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski nie bieg 10km B
349 Maciej Jaworski 1981 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
350 Paulina Sienkiewicz Gadzikowska 1981 Piła Najlepsi Jelenie nie bieg 10km A
351 Wojciech Zeszot 1994 Piła nie bieg 5km A
352 Joanna Rewers 1985 Piła nie bieg 10km A
353 Anna Majkut 1988 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
354 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
355 Leszek Koźmiński 1970 Piła nie bieg 10km A
356 Magdalena Treścińska 1981 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
357 Szymon Sieg 1988 Piła nie bieg 10km B
358 Sławomir Szymański 1981 Piła nie bieg 5km B
359 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie bieg 5km A
360 Robert Ślipko 1981 Piła nie bieg 10km B
361 Monika Stachowska 1990 Piła Akademia Treningu Sportowego Stachowscy nie bieg 10km A
362 Łukasz Marchel 1980 Piła Stachowscy Akademia Treningu Sportowego nie bieg 10km A
363 Julia Urbaniak 2010 Piła nie bieg 5km A
364 Artur Kłos 1982 Piła nie bieg 10km A
365 Michał Początek 1955 Piła nie bieg 10km A
366 Aleksy Łopiński 1948 Piła Alek i Gienia nie NW 5km A
367 Lidia Serówka 1972 Piła nie NW 5km D
368 Kamil Szymanek 1995 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
369 Jan Parzybut 1965 Pniewy NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
370 Dariusz Pluciński 1978 Pobiedziska Jestem od Romka nie bieg 10km A
371 Henryka Owczarek 194619461946 Poznań Zielone Groszki Poznań nie NW 5km A
372 Bartosz Piskorski 2000 Poznań nie bieg 10km A
373 Karolina Przybylska 1988 Poznań nie bieg 5km A
374 Mariusz Krzeszowski 1997 Poznań WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
375 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Marta&MichałekTeam nie bieg 10km A
376 Hubert Jacek 1995 Poznań nie bieg 5km B
377 Olga Czoszyk -Kawala Poznań / Świerczewo Run nie bieg 10km A
378 Wiktoria Bolewska 1998 Poznań WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
379 Monika Ucińska 1997 Poznań Biegający Górnik Wapno nie bieg 5km A
380 Anna Kiwertz 1979 Poznań nie NW 5km C
381 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań nie NW 5km A
382 Małgorzata Kosmecka 1967 Poznań nie NW 5km A
383 Piotr Przymusiński 1954 Poznań wolny nie NW 5km A
384 Robert Kosmecki 196619661966 Poznań nie bieg 10km A
385 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
386 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
387 Przemysław Pawela 1987 Poznań doPorzygu nie bieg 10km A
388 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
389 Jan Piduch 1949 Poznań nie NW 5km A
390 Zofia Szaroleta 1937 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
391 Tomasz Golczewski 1978 Poznan nie bieg 10km A
392 Marian Zdanowski 1956 Poznań nie bieg 10km A
393 Ewa Zych 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
394 Danuta Postek 1963 Poznań Zielone Groszki nie NW 5km A
395 Małgorzata Angielczyk 19511951 Poznań Zielone Groszki Poznań nie NW 5km A
396 Katarzyna Stepka 1981 Poznań nie bieg 5km A
397 Mateusz Napierała 1996 Poznań nie bieg 5km C
398 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km A
399 Anita Wachowiak-Domżał 1992 Poznań nie bieg 5km A
400 Mikolaj Babst 1973 Poznan nie bieg 5km A

Strony