Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
201 Edward Kowalczyk 1962 Inowrocław Klinika tlenowa Inowrocław nie bieg 5km A
202 Justyna Piskor 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
203 Dariusz Ziółkowski 1994 Inowrocław nie bieg 10km A
204 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław Solankowa biegacze nie bieg 5km A
205 Małgorzata Szczerbińska 1988 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
206 Rafał Piechnik 1968 Inowrocław NSZZ Solidarność Region Toruńsko-Włocławski nie bieg 5km C
207 Małgorzata Pietrzak 1963 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
208 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo nie bieg 5km A
209 Dominika Zielińska 1997 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
210 Natasza Chełmińska 1996 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
211 Sławomir Utecht 1987 Janowiec Wielkopolski Biegające Krejzole nie bieg 10km A
212 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PJM Design nie bieg 10km A
213 Jacek Melon 1976 Jastrowie Run Goku Team nie bieg 5km A
214 Kacper Pazdej 1999 Kaczory KS Sporty Walki Piła nie bieg 5km B
215 Paweł Łodożyński 1989 Kalisz Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
216 Julia Ratajczak 2010 Kałądek Sp. 2 Wieleń nie bieg 5km A
217 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek Thule Group nie bieg 5km A
218 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
219 Łukasz Nowak 198219821982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
220 Iwona Hernet 1969 Kcynia nie bieg 5km A
221 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
222 Zdzisław Hernet 1961 Kcynia nie bieg 5km A
223 Daniel Tonn 1978 Kcynia nie bieg 5km A
224 Tomasz Mazur 1991 Kcynia nie bieg 5km A
225 Beata Pietruszewska 1974 Kcynia nie NW 5km A
226 Ewelina Maksym 1980 Kcynia nie bieg 5km A
227 Edyta Siwiak 1980 Kcynia nie NW 5km A
228 Marzena Wessołowska 1974 Kcynia nie NW 5km A
229 Natalia Pawlak 2009 Kcynia nie bieg 5km A
230 Anna Duda-Nowicka 1981 KCYNIA Urząd Miejski w Kcyni biega nie bieg 5km A
231 Ewa Hałas 1980 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
232 Krystian Kowalewski 1990 Kcynia nie bieg 5km A
233 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
234 HANNA HEYMANN 1986 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
235 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
236 Hania Komorowska 1984 Kcynia @Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
237 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
238 Robert Koniec 1973 Kcynia nie bieg 10km A
239 Magdalena Leśniewska 1973 Kcynia nie NW 5km A
240 Anna Prybińska-Marciniak Kcynia nie NW 5km A
241 Monika Pater 1982 Kcynia Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
242 Robert Żyto 1970 Kcynia nie bieg 5km A
243 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia nie bieg 5km A
244 Natalia Mazur 1993 Kcynia nie bieg 5km A
245 Magdalena Grabarska 1986 Kcynia Pioter Team nie bieg 10km A
246 Paweł Staszczak 1992 Kiszkowo nie bieg 10km A
247 Małgorzata Lidia Walewska 1973 Klotyldzin WŁÓCZYKIJE/CBLSZAMOCIN nie NW 5km A
248 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki HKS nie bieg 10km A
249 Marta Gładysiak 1979 Komorniki nie NW 5km A
250 Gabriela Gładysiak 2006 Komorniki nie NW 5km A
251 Urszula Gładysiak 2009 Komorniki nie NW 5km A
252 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki nie NW 5km A
253 Magdalena Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
254 Sławomir Wojciechowski 1981 Konin nie NW 5km A
255 Danka Brudzinska 1979 Konin nie bieg 10km A
256 Jarek Borkowski 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie bieg 5km A
257 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie bieg 5km A
258 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan nie NW 5km B
259 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie bieg 10km A
260 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn Jestem od Romka nie bieg 10km A
261 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie NW 5km A
262 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
263 Szymon Jakubowski 1989 Kruszewnia Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
264 Artur Kolmer 1982 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
265 Krzysztof Kubalewski 1988 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
266 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko GKS Lechita Kłecko nie bieg 10km A
267 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie bieg 5km A
268 Ela Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega nie bieg 10km A
269 Monika Banicka 1995 Kłecko nie bieg 10km A
270 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
271 Aleksandra Dubert 1981 Laskowo nie bieg 5km A
272 Natalia Jelińska 1991 Leszcze Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
273 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają nie bieg 5km A
274 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie bieg 5km A
275 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie bieg 5km A
276 Anna Pastewska 1991 Lniano WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
277 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz nie bieg 10km A
278 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz nie bieg 10km A
279 Joanna Monkiewicz 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
280 Przemyslaw Grzywaczyk 1992 Luboń Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
281 Monika Kruszewska 1989 Luboń Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
282 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
283 Mateusz Grochowski 1988 Lubon nie bieg 10km A
284 MIROSŁAW SZULC 1951 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza nie bieg 5km A
285 Czesław Werner 1962 Malanów Team Werner nie bieg 5km A
286 Katarzyna Werner 1989 Malanów Team Werner nie bieg 10km A
287 Ewa Werner 19641964 Malanów Team Werner nie bieg 5km D
288 Monika Gołębiewska 1983 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
289 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
290 Kuba Szmania 2002 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
291 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
292 Leszek Śwital 197419741974 Margonin Morsy Margonin nie bieg 10km A
293 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
294 Katarzyna Kamińska 1983 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
295 Piotr Pasternak 1994 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie bieg 5km A
296 Joanna Hereć 1976 Margonin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
297 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
298 Maciej Kamiński 1982 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie bieg 10km A
299 Kamil Friska 1996 Michorzewo nie bieg 5km C
300 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team nie bieg 5km A

Strony