Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
101 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
102 Kasia Pajączek 1983 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
103 Martyna Grams 2006 Chodzież nie bieg 5km A
104 Natalia Baumgart 2004 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
105 Marek Prominski 1977 Chodzież Polska PROMYKI Team nie bieg 5km D
106 ALINA PROMIŃSKA 1979 Chodzież Polska PROMYKI Team nie bieg 5km D
107 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
108 Marcin Denis 1986 Ciechocinek nie bieg 10km C
109 Gerd Koal 1952 Cottbus NLLB Cottbus nie bieg 10km A
110 Katarzyna Kurzawińska-Jabłońska 1972 Czarne nie bieg 10km A
111 Andrzej Jabłoński 1971 Czarne Jabłoński Tim nie bieg 10km A
112 Sylwia Humeniuk 1983 Czarnków Tema Ujście nie bieg 10km A
113 Agnieszka Alicja i Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie bieg 10km A
114 Ania Mikołajczak 1994 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie bieg 5km A
115 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
116 Marzena Szymańska 1973 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie NW 5km A
117 Jacek Haja 1966 Damasławek jacekhaja.pl nie bieg 10km A
118 Krzysztof Kozikowski 1978 Damasławek KB Szamotuły nie bieg 5km A
119 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km B
120 Robert Baczyński 2004 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km A
121 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
122 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna nie bieg 10km A
123 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna nie bieg 5km A
124 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna Kruszynateam nie bieg 10km A
125 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie bieg 10km A
126 Łukasz Budzyński 1987 Gąsawa KS Strefa Mogilno nie bieg 5km A
127 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team nie bieg 10km A
128 Czesław Krysztofiak 1954 Gąsawa nie NW 5km A
129 Jolanta Tkaczuk 1964 Gniewkowo Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
130 Wojciech Wegnerski 1974 Gniezno nie bieg 10km B
131 Żaneta Wegnerska 1975 Gniezno nie bieg 10km B
132 Krystian Borucki 1984 Gniezno FAT fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
133 Marcin Adamczak 1986 Gniezno nie bieg 5km A
134 Zbigniew Tomczak Gniezno Altom Gniezno nie bieg 10km A
135 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Stolica eXperymentu nie bieg 10km A
136 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno nie bieg 5km A
137 Ilona Grobelna 1971 Gniezno Stolica eXperymentu nie NW 5km A
138 Sławomir Jankowiak 1985 Gniezno nie bieg 5km A
139 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO & Night Runners Gniezno nie NW 5km A
140 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie NW 5km A
141 Włodzimierz Witczak 1965 Gniezno SERYJNY SAMOBÓJCA GNIEZNO nie bieg 10km C
142 Zbigniew Bukowski 1975 Golancz Team Run Golancz nie bieg 5km A
143 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie NW 5km C
144 Rafał Sosna 1972 Gortatowo Jestem od Romka nie bieg 10km A
145 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp TEAM Majłowscy nie bieg 10km A
146 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp Team Majlowscy nie bieg 10km A
147 Anna Felcyn 1978 Gorzyce nie NW 5km A
148 Rafał Hennig 1981 Gowarzewo Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
149 Mirek Kryk 1986 Gołańcz AKTYWNY MARGONIN nie bieg 10km A
150 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
151 Arek Sobczak 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
152 Karol Bejma 1979 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
153 Dorota Poprawska 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie NW 5km A
154 Malgorzata CHOŁODY 1972 GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
155 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
156 Leszek Piechowiak 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
157 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz TeamRUNGołańcz nie bieg 10km A
158 Michał Wachowiak 1989 Gołąńcz Czerwony Smok Wągrowiec nie bieg 10km A
159 Szymon Sobczak 2008 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
160 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie bieg 5km A
161 Marta Szkudlarz 1990 Gołańcz nie NW 5km B
162 Magdalena Bejma 1980 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
163 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km A
164 ania jakubiak 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
165 Marta Pauszek 1994 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie bieg 5km A
166 Karolina Ucińska 1983 Gołańcz #Team Run Gołańcz nie NW 5km B
167 Paula Łęga 2001 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
168 Sławomir Wąż 1972 Grębocin Runcross Rozgarty nie bieg 10km A
169 Marcin GOSZ 197519751975 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ nie bieg 10km A
170 Magdalena Gosz 1976 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ nie bieg 5km A
171 Sławek Perlikowski 1975 Inowrocław Klinika Tlenowa - Inowrocław nie bieg 5km C
172 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
173 Paweł Polak 1992 Inowrocław Toruń Nordic team nie NW 5km A
174 Agnieszka Lamparska 1980 Inowrocław nie NW 5km A
175 Agnieszka Książek 1986 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 5km A
176 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
177 Michał Wierzchowski 1975 Inowrocław SAPER TEAM nie bieg 10km A
178 Adam Nadrajkowski 1958 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
179 Leszek Kmitta 1988 Inowrocław T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
180 Szymon Michalczyk 1990 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
181 Sylwia Nawrocka 1989 Inowrocław Klinika tlenowa Inowrocław nie bieg 10km A
182 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
183 Michał Juchacz 1978 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
184 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
185 Róża Piechnik 1968 Inowrocław TKKF Inowrocław nie bieg 5km C
186 Izabela Hańska 1990 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
187 Magdalena Krzywdzinska 1987 Inowrocław nie bieg 5km A
188 Tomasz Baranowski Inowrocław nie bieg 5km A
189 Tomasz Juchacz 1974 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
190 Konrad Tomtas Inowrocław nie bieg 10km C
191 Damian Matyszczak 1974 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
192 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
193 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
194 Svitlana Vasyliuk 1985 Inowrocław Solankowe Biegacze nie bieg 5km A
195 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław QshyshtOFF nie bieg 10km A
196 Filip Siwiak 1995 Inowrocław Start Team Wąbrzeźno nie bieg 10km A
197 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
198 Paweł Ferens 1972 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
199 Tomasz Grobelski 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
200 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A

Strony