Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Joanna Kutzner 1984 62-095 nie bieg 5km B
2 Krzysztof Zawadzki 1974 Aleksandrow kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
3 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin nie bieg 5km A
4 Bartosz Woźniak 1978 Barcin nie bieg 10km B
5 Krystian Światowy 1981 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
6 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
7 Monika Rochowiak 1976 Barcin nie NW 5km A
8 Marek Żeglicz 1995 Białe Błota Spójnia Białe Błota nie bieg 10km C
9 Jeremiasz Kazubowski 1995 Białe Błota Kazubki Team nie bieg 5km A
10 Jacek Kazubowski 1967 Białe Błota TriDarKo/Kazubki Team nie bieg 10km A
11 Dawid Stachowiak 1990 Białośliwie nie bieg 10km B
12 Ewa Ślęzak 1983 Biedrusko nie NW 5km A
13 Emil Ślęzak 1984 Biedrusko nie bieg 5km A
14 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica nie bieg 10km A
15 Wioletta Bekier 1963 Brodnica nie NW 5km A
16 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie bieg 10km A
17 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie bieg 10km A
18 Sławomir Bartkowski 1975 Brzozówka nie bieg 10km A
19 Andrzej Barańczak 1977 Budzyń nie bieg 5km A
20 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
21 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
22 Tomasz Jaskulski 1976 BUDZYŃ nie bieg 10km B
23 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
24 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
25 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
26 Zbigniew Cierżnicki 1963 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
27 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
28 Ireneusz Szubiński 1982 Bydgoszcz Kompletny amator nie bieg 5km B
29 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
30 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
31 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
32 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz nie bieg 10km A
33 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
34 Agnieszka Kaczmarek 1971 Bydgoszcz nie bieg 5km A
35 Kinga Wysocka 1975 Bydgoszcz Life Balice Place nie NW 5km A
36 Łukasz Bąk 1988 Bydgoszcz nie bieg 5km A
37 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
38 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK nie bieg 5km A
39 Viktoria Porazińska 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
40 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
41 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
42 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
43 Aleksandra Wesołowska 1978 Bydgoszcz Aleksandra Wesołowska nie bieg 5km A
44 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
45 Monika Naydowska 1970 BYDGOSZCZ nie bieg 5km A
46 Anetta Wasielewska 1974 Bydgoszcz nie bieg 5km A
47 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz nie bieg 5km A
48 Dariusz Wesołowski 1970 Bydgoszcz nie bieg 5km A
49 Leszek Moczynski 1951 Bydgoszcz Bydgoszcz Biega nie bieg 10km A
50 Anita Iwaniuk 1975 Bydgoszcz nie bieg 5km A
51 Renata Lewandowska 1973 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
52 Natalia Laudańska 1989 Bydgoszcz Z górki i pod górkę nie bieg 5km B
53 Mateusz Biedroń 1992 Bydgoszcz Wyzwania Spacerowe % Biegowe nie bieg 10km A
54 Jacek Iwaniuk 1973 Bydgoszcz nie bieg 5km A
55 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
56 Oliwia Dziankowska Bydgoszcz Z górki i pod górkę nie bieg 10km B
57 Katarzyna Nowacka 1986 Bydgoszcz nie bieg 5km A
58 Krzysztof Kwasigroch 1965 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
59 Józef Małkiński 195719571957 Bydgoszcz nie bieg 10km A
60 Żaneta Czaplicka 1988 Bysław nie bieg 5km A
61 Patryk Czaplicki 1986 Bysław nie bieg 5km A
62 Tomasz Ciesielski 1983 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie bieg 10km A
63 Karol Fułat 1966 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
64 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
65 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
66 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
67 Lucyna Głąb 1970 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
68 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
69 Benjamin Bednarz 1997 Chodzież nie bieg 5km A
70 Maciej Chojnacki 1986 Chodzież nie bieg 10km A
71 Marta Nowak 1987 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
72 Michał Frankowski 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
73 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
74 Paweł Głąb 1968 Chodzież nie bieg 5km A
75 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie bieg 5km B
76 Marcin Nowak 1978 Chodzież PCH-_RUN nie bieg 10km A
77 Patryk Szulc 1991 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
78 Paulina Frankowska 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
79 Anna Nowak 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
80 Angelika Wyka 1986 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
81 Bartek Buczyński 2002 Chodzież Gld team piła nie bieg 5km A
82 Błażej Wyka 1983 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
83 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
84 Wiesława Pisarek 1973 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
85 Adam Nowaczyk 1993 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
86 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
87 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
88 Michał Najderek 1984 Chodzież Furia_Team nie bieg 5km A
89 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
90 Krzysztof Antosiak 1975 Chodzież nie bieg 10km B
91 Bożena Spychalska 1961 Chodziez Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
92 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
93 Dariusz ŻYŚKO 1980 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
94 Krzysztof Spychalski 1973 Chodziez #runningKrishtek nie bieg 5km A
95 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
96 Kamil Stolarczyk 2000 Chodzież nie bieg 10km A
97 Agata Kozubowska 1978 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
98 TOMASZ CHRÓŚCIŃSKI 1983 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
99 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
100 Kasia Pajączek 1983 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A

Strony