Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapnosortuj rosnąco Dystans Pakiet
1 Karolina Strychalska 1991 Wapno tak bieg 5km A
2 Marcin Wagner 1971 Stołężyn Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
3 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
4 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
5 Maria Słapek 1978 Wapno Luboński Klub Biegacza tak bieg 5km A
6 Martyna Kuryś 2007 Wapno Biegający Górnik Wapno tak NW 5km A
7 Ewelina Wysocka-Babst 1978 Wapno tak bieg 10km A
8 Michalina Rochowiak 2008 Wapno PLKS GWDA PIŁA tak bieg 5km A
9 Tomasz Zieliński 1979 Wapno W stronę Ultra tak bieg 10km A
10 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
11 Zuzanna Bejnarowicz 2011 Wapno LKS Atleta Kłecko tak bieg 5km A
12 Marcin Rysz 1980 Wapno TEAM RUN GOŁAŃCZ tak bieg 10km A
13 Piotr Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
14 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
15 Paulina Bejnarowicz 1983 Wapno tak bieg 5km A
16 Małgorzata Kulczyńska 1981 Wapno tak NW 5km A
17 Łukasz Harzyński 1994 Wapno tak bieg 5km A
18 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
19 Sebastian Strychalski 1988 Wapno tak bieg 5km A
20 Monika Kantorska Suty 1972 Stołężyn tak NW 5km A
21 Mikołaj Szumann 1990 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
22 Wiktoria Bachora 2008 Wapno tak NW 5km B
23 Tomasz Suty 1971 Stołężyn tak NW 5km A
24 Ewa Ryska 1968 Wapno tak NW 5km A
25 Ilona Kaczmarek 1986 Stołężyn tak NW 5km A
26 Magdalena Walicka 1979 Wapno tak NW 5km A
27 MARLENA KUBISZ 1976 WAPNO tak NW 5km A
28 Anna Kaczmarek 2008 Stołężyn tak NW 5km A
29 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
30 Sławomir Bartkowski 1975 Brzozówka nie bieg 10km A
31 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp TEAM Majłowscy nie bieg 10km A
32 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz KOMANDOS WAŁECKI nie bieg 5km A
33 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski nie bieg 10km B
34 Monika Kruszewska 1989 Luboń Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
35 Wiesława Pisarek 1973 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
36 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
37 Łukasz Budzyński 1987 Gąsawa KS Strefa Mogilno nie bieg 5km A
38 Monika Pietrzak 1979 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
39 Monika Zopf 1990 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
40 Daria Smolińska 1992 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km C
41 Bartosz Nowicki 1989 Wagrowiec nie bieg 10km A
42 Piotr Sobiecki 1978 Łódź nie bieg 10km A
43 Łukasz Mendel 1980 Wągrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
44 Tomasz Jeska 197719771977 Łukowo PCH RUN nie bieg 5km A
45 Mieczysław Kunz 1972 Toruń AZS UMK Toruń nie bieg 5km A
46 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km A
47 Marian Zdanowski 1956 Poznań nie bieg 10km A
48 MARZENA SZULC- MIKOŁAJCZAK 1984 WĄGROWIEC NW Wągrowiec nie NW 5km A
49 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
50 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC nie bieg 10km A
51 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie bieg 10km A
52 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki nie NW 5km A
53 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
54 Dominik Kalinowski 1988 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
55 Sławomir Szymański 1981 Piła nie bieg 5km B
56 Magdalena Gawrońska Sadłogoszcz nie bieg 5km A
57 Szymon Sobczak 2008 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
58 Marzena Szymańska 1973 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie NW 5km A
59 Mirosław Lasota 1953 Walcz nie bieg 10km A
60 Natalia Jelińska 1991 Leszcze Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
61 Adam Nowaczyk 1993 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
62 Remigiusz Joppek 1992 Rataje PCH_RUN nie bieg 10km D
63 Dominika Zielińska 1997 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
64 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km A
65 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
66 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
67 Jan Parzybut 1965 Pniewy NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
68 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
69 Michał Najderek 1984 Chodzież Furia_Team nie bieg 5km A
70 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
71 Ewa Zych 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
72 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK nie bieg 5km A
73 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
74 HANNA HEYMANN 1986 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
75 Danuta Postek 1963 Poznań Zielone Groszki nie NW 5km A
76 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie bieg 5km A
77 Lucyna Polaków 1975 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie bieg 5km A
78 Robert Ślipko 1981 Piła nie bieg 10km B
79 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław QshyshtOFF nie bieg 10km A
80 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie bieg 5km A
81 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team nie bieg 10km A
82 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PJM Design nie bieg 10km A
83 Jakub Kotlarczyk 1982 Ryczywół Też jestem od Romka nie bieg 5km A
84 Svitlana Vasyliuk 1985 Inowrocław Solankowe Biegacze nie bieg 5km A
85 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE Solankowi biegacze nie bieg 10km A
86 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie bieg 5km A
87 Karol Stawniak 1948 Żnin nie NW 5km A
88 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka nie NW 5km A
89 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
90 Łukasz Kruk 1982 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
91 Janina Sakosik 1966 WAŁCZ Komandoska nie NW 5km A
92 Krzysztof Antosiak 1975 Chodzież nie bieg 10km B
93 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie bieg 10km A
94 Bożena Spychalska 1961 Chodziez Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
95 Łukasz Marchel 1980 Piła Stachowscy Akademia Treningu Sportowego nie bieg 10km A
96 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
97 Małgorzata Angielczyk 19511951 Poznań Zielone Groszki Poznań nie NW 5km A
98 Tomasz Lassota 1982 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
99 Monika Stachowska 1990 Piła Akademia Treningu Sportowego Stachowscy nie bieg 10km A
100 Jacek Wielgus 1971 Złotów Chude Byki nie bieg 5km C

Strony