Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapnosortuj malejąco Dystans Pakiet
501 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Marta&MichałekTeam nie bieg 10km A
502 Adam Nadrajkowski 1958 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
503 Rafał Nowacki 1974 Zamość nie bieg 5km A
504 Hubert Jacek 1995 Poznań nie bieg 5km B
505 SEBASTIAN ŁUKASZEWSKI 1979 Stargard Stargardzki Klub Lekkoatletyczny nie bieg 10km A
506 Dawid Pawelczyk 2008 Szczepice nie bieg 5km A
507 Renata Wierzchosławska 1967 Szubin nie bieg 5km A
508 Monika Szymańska Żnkn nie bieg 5km A
509 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
510 Danka Jędrzejewska 1974 Żnin nie NW 5km A
511 Jusia Skibińska 1978 Studzieniec PCH_RUN nie bieg 10km A
512 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek Thule Group nie bieg 5km A
513 Michał Frankowski 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
514 Mirosław Maśliński 1965 Szubin nie bieg 10km A
515 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
516 Olga Czoszyk -Kawala Poznań / Świerczewo Run nie bieg 10km A
517 Wiktoria Bolewska 1998 Poznań WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
518 Anna Szelągowska 19781978 Ściborze nie NW 5km A
519 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan nie NW 5km B
520 Zbigniew Cierżnicki 1963 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
521 Monika Ucińska 1997 Poznań Biegający Górnik Wapno nie bieg 5km A
522 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
523 Marta Nowak 1987 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
524 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
525 Leszek Kmitta 1988 Inowrocław T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
526 Tomasz Kalota 1989 Toruń nie bieg 10km A
527 Anna Kiwertz 1979 Poznań nie NW 5km C
528 Szymon Michalczyk 1990 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
529 Andrzej Jabłoński 1971 Czarne Jabłoński Tim nie bieg 10km A
530 Marcin Denis 1986 Ciechocinek nie bieg 10km C
531 Aniela Zapiec 1957 Wysoka nie NW 5km A
532 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań nie NW 5km A
533 Małgorzata Kosmecka 1967 Poznań nie NW 5km A
534 Jacek Świątek 1981 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 10km A
535 Joanna Monkiewicz 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
536 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
537 Renata Molińska 1981 Rakownia nie bieg 10km A
538 Grzegorz Wielgus 1979 Złotów Chude Byki nie bieg 10km A
539 Kuba Szmania 2002 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
540 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki HKS nie bieg 10km A
541 Andrzej Cieślik 1985 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
542 Sławek Disterheft 1975 Studzieniec nie bieg 5km B
543 Daniel Tonn 1978 Kcynia nie bieg 5km A
544 Paweł Głąb 1968 Chodzież nie bieg 5km A
545 Magdalena Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
546 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
547 Agata Pater 2006 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
548 Sylwia Nawrocka 1989 Inowrocław Klinika tlenowa Inowrocław nie bieg 10km A
549 Lena Domagalska 2011 Stęszew STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
550 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
551 Magdalena Gosz 1976 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ nie bieg 5km A
552 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
553 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie NW 5km A
554 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz nie bieg 10km A
555 Piotr Przymusiński 1954 Poznań wolny nie NW 5km A
556 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie bieg 5km B
557 Marek Kasprzycki 1976 Studzieniec PCH_RUN nie bieg 5km A
558 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo #KęsyTeam nie bieg 10km A
559 Rafał Kasielski 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
560 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
561 Tomasz Wiatr 1972 Wałcz nie NW 5km A
562 Żaneta Czaplicka 1988 Bysław nie bieg 5km A
563 Krzysztof Kozikowski 1978 Damasławek KB Szamotuły nie bieg 5km A
564 Ireneusz Szubiński 1982 Bydgoszcz Kompletny amator nie bieg 5km B
565 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin nie bieg 5km A
566 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie bieg 10km A
567 Tomasz Mazur 1991 Kcynia nie bieg 5km A
568 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę nie bieg 10km A
569 Wojciech Zeszot 1994 Piła nie bieg 5km A
570 Joanna Rewers 1985 Piła nie bieg 10km A
571 Patryk Szulc 1991 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
572 Krystian Światowy 1981 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
573 Paulina Frankowska 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
574 Krzysztof Matysiak 1977 Srem nie bieg 10km A
575 Andrzej Barańczak 1977 Budzyń nie bieg 5km A
576 Beata Szyjkowska 1989 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
577 Marek Szelągowski 1978 Ściborze nie bieg 5km A
578 Bartosz Woźniak 1978 Barcin nie bieg 10km B
579 Dorota Poprawska 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie NW 5km A
580 Danuta Pietrzyk 1977 Złotów Lill Sport nie NW 5km A
581 Ewa Stempniak 1984 Szamocin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
582 Marcin Nowak 1978 Chodzież PCH-_RUN nie bieg 10km A
583 Grzegorz Szczepanek 1988 Złotniki nie bieg 5km A
584 Alicja Borkowska 1971 Złocieniec nie bieg 10km A
585 Łukasz Dolata 1997 Mogilno nie bieg 5km A
586 Paweł Rzeszut 1997 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km C
587 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
588 Michał Juchacz 1978 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
589 Andrzej Napierała 1958 Osiek n/Not. MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM nie bieg 10km C
590 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko GKS Lechita Kłecko nie bieg 10km A
591 Beata Pietruszewska 1974 Kcynia nie NW 5km A
592 Robert Kosmecki 196619661966 Poznań nie bieg 10km A
593 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
594 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
595 Szymon Jakubowski 1989 Kruszewnia Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
596 Marcin Adamczak 1986 Gniezno nie bieg 5km A
597 Zbigniew Tomczak Gniezno Altom Gniezno nie bieg 10km A
598 Marta Gładysiak 1979 Komorniki nie NW 5km A
599 Kinga Steuer-Eret 1979 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 5km A
600 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie bieg 10km A

Strony