Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapnosortuj malejąco Dystans Pakiet
401 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
402 Leszek Kmitta 1988 Inowrocław T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
403 Tomasz Kalota 1989 Toruń nie bieg 10km A
404 Anna Kiwertz 1979 Poznań nie NW 5km C
405 Monika Szymańska Żnkn nie bieg 5km A
406 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
407 Danka Jędrzejewska 1974 Żnin nie NW 5km A
408 Jusia Skibińska 1978 Studzieniec PCH_RUN nie bieg 10km A
409 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek Thule Group nie bieg 5km A
410 Michał Frankowski 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
411 Mirosław Maśliński 1965 Szubin nie bieg 10km A
412 Renata Molińska 1981 Rakownia nie bieg 10km A
413 Grzegorz Wielgus 1979 Złotów Chude Byki nie bieg 10km A
414 Kuba Szmania 2002 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
415 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki HKS nie bieg 10km A
416 Andrzej Cieślik 1985 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
417 Sławek Disterheft 1975 Studzieniec nie bieg 5km B
418 Daniel Tonn 1978 Kcynia nie bieg 5km A
419 Paweł Głąb 1968 Chodzież nie bieg 5km A
420 Magdalena Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
421 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
422 Agata Pater 2006 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
423 Szymon Michalczyk 1990 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
424 Andrzej Jabłoński 1971 Czarne Jabłoński Tim nie bieg 10km A
425 Marcin Denis 1986 Ciechocinek nie bieg 10km C
426 Aniela Zapiec 1957 Wysoka nie NW 5km A
427 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań nie NW 5km A
428 Małgorzata Kosmecka 1967 Poznań nie NW 5km A
429 Jacek Świątek 1981 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 10km A
430 Joanna Monkiewicz 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
431 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
432 Piotr Przymusiński 1954 Poznań wolny nie NW 5km A
433 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie bieg 5km B
434 Marek Kasprzycki 1976 Studzieniec PCH_RUN nie bieg 5km A
435 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo #KęsyTeam nie bieg 10km A
436 Rafał Kasielski 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
437 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
438 Tomasz Wiatr 1972 Wałcz nie NW 5km A
439 Żaneta Czaplicka 1988 Bysław nie bieg 5km A
440 Krzysztof Kozikowski 1978 Damasławek KB Szamotuły nie bieg 5km A
441 Ireneusz Szubiński 1982 Bydgoszcz Kompletny amator nie bieg 5km B
442 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin nie bieg 5km A
443 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie bieg 10km A
444 Tomasz Mazur 1991 Kcynia nie bieg 5km A
445 Sylwia Nawrocka 1989 Inowrocław Klinika tlenowa Inowrocław nie bieg 10km A
446 Lena Domagalska 2011 Stęszew STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
447 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
448 Magdalena Gosz 1976 Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ nie bieg 5km A
449 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
450 Jolanta Cholewka 1956 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie NW 5km A
451 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz nie bieg 10km A
452 Andrzej Barańczak 1977 Budzyń nie bieg 5km A
453 Beata Szyjkowska 1989 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
454 Marek Szelągowski 1978 Ściborze nie bieg 5km A
455 Bartosz Woźniak 1978 Barcin nie bieg 10km B
456 Dorota Poprawska 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie NW 5km A
457 Danuta Pietrzyk 1977 Złotów Lill Sport nie NW 5km A
458 Ewa Stempniak 1984 Szamocin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
459 Marcin Nowak 1978 Chodzież PCH-_RUN nie bieg 10km A
460 Grzegorz Szczepanek 1988 Złotniki nie bieg 5km A
461 Alicja Borkowska 1971 Złocieniec nie bieg 10km A
462 Łukasz Dolata 1997 Mogilno nie bieg 5km A
463 Paweł Rzeszut 1997 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km C
464 Robert Dwóżnik 1968 Wronki dam radę nie bieg 10km A
465 Wojciech Zeszot 1994 Piła nie bieg 5km A
466 Joanna Rewers 1985 Piła nie bieg 10km A
467 Patryk Szulc 1991 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
468 Krystian Światowy 1981 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
469 Paulina Frankowska 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
470 Krzysztof Matysiak 1977 Srem nie bieg 10km A
471 Szymon Jakubowski 1989 Kruszewnia Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
472 Marcin Adamczak 1986 Gniezno nie bieg 5km A
473 Zbigniew Tomczak Gniezno Altom Gniezno nie bieg 10km A
474 Marta Gładysiak 1979 Komorniki nie NW 5km A
475 Kinga Steuer-Eret 1979 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 5km A
476 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie bieg 10km A
477 DAMIAN Kanclerz 1984 TULCE Biegam do porzygu!!! nie bieg 10km B
478 Ewelina Maksym 1980 Kcynia nie bieg 5km A
479 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice Oborniki nie NW 5km A
480 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
481 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
482 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
483 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
484 Michał Juchacz 1978 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
485 Andrzej Napierała 1958 Osiek n/Not. MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM nie bieg 10km C
486 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko GKS Lechita Kłecko nie bieg 10km A
487 Beata Pietruszewska 1974 Kcynia nie NW 5km A
488 Robert Kosmecki 196619661966 Poznań nie bieg 10km A
489 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
490 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
491 Anna Majkut 1988 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
492 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie bieg 10km A
493 Joanna Dubisz 1976 Złotów llil-sport nie NW 5km A
494 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
495 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
496 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
497 Patryk Czaplicki 1986 Bysław nie bieg 5km A
498 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Stolica eXperymentu nie bieg 10km A
499 Anna Ignasiak 1984 Wysoka nie NW 5km B
500 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A

Strony