Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapnosortuj malejąco Dystans Pakiet
301 Ewa Hałas 1980 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
302 Tomasz Baranowski Inowrocław nie bieg 5km A
303 Jacek Melon 1976 Jastrowie Run Goku Team nie bieg 5km A
304 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork nie bieg 10km A
305 Magdalena Tomczak 1977 Stary Lubsz nie bieg 5km B
306 Przemyslaw Grzywaczyk 1992 Luboń Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
307 Kriss Przyborkiewicz 1973 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
308 Danka Brudzinska 1979 Konin nie bieg 10km A
309 Krystian Kowalewski 1990 Kcynia nie bieg 5km A
310 Agata Zawadzka 1978 Warszawa nie bieg 10km A
311 Robert Baczyński 2004 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km A
312 Monika Eliks 1980 Szamotuły nie NW 5km A
313 Tomasz Juchacz 1974 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
314 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
315 Konrad Tomtas Inowrocław nie bieg 10km C
316 Sławomir Jankowiak 1985 Gniezno nie bieg 5km A
317 Wioletta Bekier 1963 Brodnica nie NW 5km A
318 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO & Night Runners Gniezno nie NW 5km A
319 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
320 Jeremiasz Kazubowski 1995 Białe Błota Kazubki Team nie bieg 5km A
321 Marzena Stelter 1978 Zacharzyn nie NW 5km A
322 Sylwia Humeniuk 1983 Czarnków Tema Ujście nie bieg 10km A
323 Jacek Kazubowski 1967 Białe Błota TriDarKo/Kazubki Team nie bieg 10km A
324 Józef Nowak 1955 Skórzewo parkrun Dąbrówka nie bieg 10km A
325 Urszula Gładysiak 2009 Komorniki nie NW 5km A
326 Kinga Wysocka 1975 Bydgoszcz Life Balice Place nie NW 5km A
327 Bartosz Rozpłochowski 1995 Sokołowo Budzyńskie Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 5km A
328 Kacper Pazdej 1999 Kaczory KS Sporty Walki Piła nie bieg 5km B
329 Mateusz Gawroński 1991 Sadłogoszcz nie bieg 5km A
330 Krzysztof Zakoscielny 1965 Więcbork nie NW 5km A
331 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
332 Ewelina Kajca 1969 WĄGROWIEC nie bieg 5km A
333 Michał Wachowiak 1989 Gołąńcz Czerwony Smok Wągrowiec nie bieg 10km A
334 Lidia Stempniak-Lechowicz Szamocin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
335 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię nie bieg 10km A
336 Damian Matyszczak 1974 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
337 Paulina Kotlarczyk 1985 Ryczywół Jestem od Romka nie bieg 5km A
338 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
339 Zofia Szaroleta 1937 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
340 Tomasz Golczewski 1978 Poznan nie bieg 10km A
341 Łukasz Kruck 1980 Łabiszyn Skiroller.pl nie bieg 10km A
342 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
343 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
344 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
345 Rafał Sosna 1972 Gortatowo Jestem od Romka nie bieg 10km A
346 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
347 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
348 Piotr Klupczynski 1992 Wągrowiec nie bieg 10km A
349 Błażej Wyka 1983 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
350 Łukasz Bąk 1988 Bydgoszcz nie bieg 5km A
351 Szymon Sieg 1988 Piła nie bieg 10km B
352 Grażyna Palicka 1965 Żnin nie NW 5km A
353 Daria Smolińska 1992 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km C
354 Bartosz Nowicki 1989 Wagrowiec nie bieg 10km A
355 Piotr Sobiecki 1978 Łódź nie bieg 10km A
356 Łukasz Mendel 1980 Wągrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
357 Tomasz Jeska 197719771977 Łukowo PCH RUN nie bieg 5km A
358 Mieczysław Kunz 1972 Toruń AZS UMK Toruń nie bieg 5km A
359 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km A
360 Marian Zdanowski 1956 Poznań nie bieg 10km A
361 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
362 Sławomir Bartkowski 1975 Brzozówka nie bieg 10km A
363 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp TEAM Majłowscy nie bieg 10km A
364 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz KOMANDOS WAŁECKI nie bieg 5km A
365 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski nie bieg 10km B
366 Monika Kruszewska 1989 Luboń Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
367 Wiesława Pisarek 1973 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
368 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
369 Łukasz Budzyński 1987 Gąsawa KS Strefa Mogilno nie bieg 5km A
370 Monika Pietrzak 1979 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
371 Monika Zopf 1990 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
372 Natalia Jelińska 1991 Leszcze Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
373 Adam Nowaczyk 1993 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
374 Remigiusz Joppek 1992 Rataje PCH_RUN nie bieg 10km D
375 Dominika Zielińska 1997 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
376 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km A
377 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
378 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
379 Jan Parzybut 1965 Pniewy NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
380 MARZENA SZULC- MIKOŁAJCZAK 1984 WĄGROWIEC NW Wągrowiec nie NW 5km A
381 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
382 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC nie bieg 10km A
383 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie bieg 10km A
384 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki nie NW 5km A
385 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
386 Dominik Kalinowski 1988 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
387 Sławomir Szymański 1981 Piła nie bieg 5km B
388 Magdalena Gawrońska Sadłogoszcz nie bieg 5km A
389 Szymon Sobczak 2008 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
390 Marzena Szymańska 1973 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie NW 5km A
391 Mirosław Lasota 1953 Walcz nie bieg 10km A
392 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team nie bieg 10km A
393 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PJM Design nie bieg 10km A
394 Jakub Kotlarczyk 1982 Ryczywół Też jestem od Romka nie bieg 5km A
395 Svitlana Vasyliuk 1985 Inowrocław Solankowe Biegacze nie bieg 5km A
396 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE Solankowi biegacze nie bieg 10km A
397 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie bieg 5km A
398 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
399 Michał Najderek 1984 Chodzież Furia_Team nie bieg 5km A
400 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B

Strony