Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapnosortuj malejąco Dystans Pakiet
201 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko GKS Lechita Kłecko nie bieg 10km A
202 Beata Pietruszewska 1974 Kcynia nie NW 5km A
203 Robert Kosmecki 196619661966 Poznań nie bieg 10km A
204 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
205 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
206 Szymon Jakubowski 1989 Kruszewnia Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
207 Marcin Adamczak 1986 Gniezno nie bieg 5km A
208 Zbigniew Tomczak Gniezno Altom Gniezno nie bieg 10km A
209 Marta Gładysiak 1979 Komorniki nie NW 5km A
210 Kinga Steuer-Eret 1979 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 5km A
211 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie bieg 10km A
212 DAMIAN Kanclerz 1984 TULCE Biegam do porzygu!!! nie bieg 10km B
213 Ewelina Maksym 1980 Kcynia nie bieg 5km A
214 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice Oborniki nie NW 5km A
215 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
216 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
217 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
218 Aleksandra Dubert 1981 Laskowo nie bieg 5km A
219 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie bieg 10km A
220 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
221 Mieczyslaw Wojdyla 1964 Wroclaw chodze bo lubie nie NW 5km A
222 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
223 Sławomir Kuś 1980 Żnin nie bieg 10km A
224 Karolina Osińska 1993 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
225 Anna Majkut 1988 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
226 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie bieg 10km A
227 Joanna Dubisz 1976 Złotów llil-sport nie NW 5km A
228 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
229 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
230 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
231 Patryk Czaplicki 1986 Bysław nie bieg 5km A
232 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Stolica eXperymentu nie bieg 10km A
233 Anna Ignasiak 1984 Wysoka nie NW 5km B
234 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
235 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz nie bieg 10km A
236 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
237 Malgorzata CHOŁODY 1972 GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
238 Anna Zakielarz 1981 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
239 Teresa Mendel 1988 Wagrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
240 Edyta Siwiak 1980 Kcynia nie NW 5km A
241 Jarosław Napierała 1987 Ryczywół Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 5km A
242 Dariusz Samulczyk 1972 Strzałkowo nie NW 5km A
243 Szymon Przymusiński 1987 Oborniki Wypożyczalnia Pitbike47 nie bieg 5km A
244 Wojciech Pyszka 1996 Orchowo nie bieg 5km A
245 Wiktor Szelągowski 2001 Ściborze nie bieg 5km A
246 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km B
247 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
248 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie bieg 10km A
249 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
250 Aneta Ptak Wałcz Team TerminatorRun nie bieg 5km A
251 Urszula Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
252 Anna Nowak 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
253 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie bieg 5km A
254 Róża Piechnik 1968 Inowrocław TKKF Inowrocław nie bieg 5km C
255 Izabela Hańska 1990 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
256 Aneta Rom 1993 Pakość Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
257 Marek Żeglicz 1995 Białe Błota Spójnia Białe Błota nie bieg 10km C
258 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno nie bieg 5km A
259 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica nie bieg 10km A
260 Dorota Dalke 1979 Wągrowiec nie NW 5km A
261 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team nie bieg 5km A
262 Magdalena Krzywdzinska 1987 Inowrocław nie bieg 5km A
263 Alicja Dziemińska 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
264 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
265 Przemysław Pawela 1987 Poznań doPorzygu nie bieg 10km A
266 Marzena Wessołowska 1974 Kcynia nie NW 5km A
267 Gabriela Gładysiak 2006 Komorniki nie NW 5km A
268 Marcin Eret 1978 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 10km A
269 Tomasz Furtak 1974 Mogilno Mogilno Team nie bieg 5km A
270 Adam Pawłowski 1985 Murowana Goślina nie NW 5km B
271 Leszek Piechowiak 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
272 Tomasz Małecki 1977 Nekla KB Jestem od Romana nie bieg 10km A
273 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo T G Sokół Gniewkowo nie bieg 5km A
274 Anna Kuźma 1990 WĄGROWIEC nie bieg 5km A
275 Agnieszka Kaczmarek 1971 Bydgoszcz nie bieg 5km A
276 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie bieg 10km A
277 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno nie bieg 5km A
278 Mateusz Sawiński 1990 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
279 Bartek Buczyński 2002 Chodzież Gld team piła nie bieg 5km A
280 Leszek Koźmiński 1970 Piła nie bieg 10km A
281 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
282 Ewa Ślęzak 1983 Biedrusko nie NW 5km A
283 Natalia Pawlak 2009 Kcynia nie bieg 5km A
284 Leszek Śwital 197419741974 Margonin Morsy Margonin nie bieg 10km A
285 Tomasz Grewling 1983 Owczegłowy nie bieg 10km B
286 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz TeamRUNGołańcz nie bieg 10km A
287 Ryszard Wrona 1962 Złotów Lill-Sport nie NW 5km A
288 Katarzyna Grobelna 1979 Pila Team TREMINATORun nie bieg 5km A
289 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
290 Magdalena Treścińska 1981 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
291 Angelika Wyka 1986 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
292 Ilona Grobelna 1971 Gniezno Stolica eXperymentu nie NW 5km A
293 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko nie NW 5km B
294 Marta Zbytek-Matyjaszyk 1991 Murowana Goślina nie bieg 5km A
295 Marek Smoliński 1957 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km C
296 Gerd Koal 1952 Cottbus NLLB Cottbus nie bieg 10km A
297 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
298 Anna Duda-Nowicka 1981 KCYNIA Urząd Miejski w Kcyni biega nie bieg 5km A
299 Sebastian Dobosiewicz 1982 Szubin nie bieg 5km A
300 Jan Piduch 1949 Poznań nie NW 5km A

Strony