Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapnosortuj malejąco Dystans Pakiet
101 Paulina Kotlarczyk 1985 Ryczywół Jestem od Romka nie bieg 5km A
102 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
103 Zofia Szaroleta 1937 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
104 Tomasz Golczewski 1978 Poznan nie bieg 10km A
105 Łukasz Kruck 1980 Łabiszyn Skiroller.pl nie bieg 10km A
106 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
107 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
108 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
109 Rafał Sosna 1972 Gortatowo Jestem od Romka nie bieg 10km A
110 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
111 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
112 Piotr Klupczynski 1992 Wągrowiec nie bieg 10km A
113 Błażej Wyka 1983 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
114 Łukasz Bąk 1988 Bydgoszcz nie bieg 5km A
115 Szymon Sieg 1988 Piła nie bieg 10km B
116 Grażyna Palicka 1965 Żnin nie NW 5km A
117 Daria Smolińska 1992 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km C
118 Bartosz Nowicki 1989 Wagrowiec nie bieg 10km A
119 Piotr Sobiecki 1978 Łódź nie bieg 10km A
120 Łukasz Mendel 1980 Wągrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec nie bieg 5km A
121 Tomasz Jeska 197719771977 Łukowo PCH RUN nie bieg 5km A
122 Mieczysław Kunz 1972 Toruń AZS UMK Toruń nie bieg 5km A
123 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km A
124 Marian Zdanowski 1956 Poznań nie bieg 10km A
125 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
126 Sławomir Bartkowski 1975 Brzozówka nie bieg 10km A
127 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp TEAM Majłowscy nie bieg 10km A
128 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz KOMANDOS WAŁECKI nie bieg 5km A
129 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski nie bieg 10km B
130 Monika Kruszewska 1989 Luboń Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
131 Wiesława Pisarek 1973 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
132 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
133 Łukasz Budzyński 1987 Gąsawa KS Strefa Mogilno nie bieg 5km A
134 Monika Pietrzak 1979 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
135 Monika Zopf 1990 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
136 Natalia Jelińska 1991 Leszcze Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
137 Adam Nowaczyk 1993 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
138 Remigiusz Joppek 1992 Rataje PCH_RUN nie bieg 10km D
139 Dominika Zielińska 1997 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
140 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km A
141 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
142 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
143 Jan Parzybut 1965 Pniewy NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
144 MARZENA SZULC- MIKOŁAJCZAK 1984 WĄGROWIEC NW Wągrowiec nie NW 5km A
145 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
146 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC nie bieg 10km A
147 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie bieg 10km A
148 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki nie NW 5km A
149 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
150 Dominik Kalinowski 1988 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
151 Sławomir Szymański 1981 Piła nie bieg 5km B
152 Magdalena Gawrońska Sadłogoszcz nie bieg 5km A
153 Szymon Sobczak 2008 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
154 Marzena Szymańska 1973 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie NW 5km A
155 Mirosław Lasota 1953 Walcz nie bieg 10km A
156 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team nie bieg 10km A
157 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PJM Design nie bieg 10km A
158 Jakub Kotlarczyk 1982 Ryczywół Też jestem od Romka nie bieg 5km A
159 Svitlana Vasyliuk 1985 Inowrocław Solankowe Biegacze nie bieg 5km A
160 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE Solankowi biegacze nie bieg 10km A
161 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie bieg 5km A
162 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
163 Michał Najderek 1984 Chodzież Furia_Team nie bieg 5km A
164 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
165 Ewa Zych 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
166 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK nie bieg 5km A
167 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
168 HANNA HEYMANN 1986 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
169 Danuta Postek 1963 Poznań Zielone Groszki nie NW 5km A
170 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie bieg 5km A
171 Lucyna Polaków 1975 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie bieg 5km A
172 Robert Ślipko 1981 Piła nie bieg 10km B
173 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław QshyshtOFF nie bieg 10km A
174 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie bieg 5km A
175 Jacek Wielgus 1971 Złotów Chude Byki nie bieg 5km C
176 Agata Abram 1991 Wągrowiec Awamet Club nie bieg 5km A
177 Viktoria Porazińska 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
178 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
179 Wanda Wakuła-Kunz 1973 Toruń nie bieg 5km A
180 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
181 Karol Stawniak 1948 Żnin nie NW 5km A
182 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka nie NW 5km A
183 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
184 Łukasz Kruk 1982 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
185 Janina Sakosik 1966 WAŁCZ Komandoska nie NW 5km A
186 Krzysztof Antosiak 1975 Chodzież nie bieg 10km B
187 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie bieg 10km A
188 Bożena Spychalska 1961 Chodziez Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
189 Łukasz Marchel 1980 Piła Stachowscy Akademia Treningu Sportowego nie bieg 10km A
190 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
191 Małgorzata Angielczyk 19511951 Poznań Zielone Groszki Poznań nie NW 5km A
192 Tomasz Lassota 1982 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
193 Monika Stachowska 1990 Piła Akademia Treningu Sportowego Stachowscy nie bieg 10km A
194 Piotr Chudzik 1968 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 5km A
195 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
196 Marek Prominski 1977 Chodzież Polska PROMYKI Team nie bieg 5km D
197 Natasza Chełmińska 1996 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
198 Zofia Boeske 1968 Studzieniec Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
199 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
200 Filip Siwiak 1995 Inowrocław Start Team Wąbrzeźno nie bieg 10km A

Strony