Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapnosortuj malejąco Dystans Pakiet
1 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
2 HANNA HEYMANN 1986 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
3 Danuta Postek 1963 Poznań Zielone Groszki nie NW 5km A
4 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie bieg 5km A
5 Lucyna Polaków 1975 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie bieg 5km A
6 Robert Ślipko 1981 Piła nie bieg 10km B
7 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław QshyshtOFF nie bieg 10km A
8 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie bieg 5km A
9 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team nie bieg 10km A
10 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PJM Design nie bieg 10km A
11 Jakub Kotlarczyk 1982 Ryczywół Też jestem od Romka nie bieg 5km A
12 Svitlana Vasyliuk 1985 Inowrocław Solankowe Biegacze nie bieg 5km A
13 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE Solankowi biegacze nie bieg 10km A
14 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie bieg 5km A
15 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
16 Michał Najderek 1984 Chodzież Furia_Team nie bieg 5km A
17 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
18 Ewa Zych 1979 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
19 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz TRISPACE/TREK nie bieg 5km A
20 Janina Sakosik 1966 WAŁCZ Komandoska nie NW 5km A
21 Krzysztof Antosiak 1975 Chodzież nie bieg 10km B
22 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie bieg 10km A
23 Bożena Spychalska 1961 Chodziez Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
24 Łukasz Marchel 1980 Piła Stachowscy Akademia Treningu Sportowego nie bieg 10km A
25 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
26 Małgorzata Angielczyk 19511951 Poznań Zielone Groszki Poznań nie NW 5km A
27 Tomasz Lassota 1982 Toruń Toruń Nordic team nie NW 5km A
28 Monika Stachowska 1990 Piła Akademia Treningu Sportowego Stachowscy nie bieg 10km A
29 Jacek Wielgus 1971 Złotów Chude Byki nie bieg 5km C
30 Agata Abram 1991 Wągrowiec Awamet Club nie bieg 5km A
31 Viktoria Porazińska 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
32 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
33 Wanda Wakuła-Kunz 1973 Toruń nie bieg 5km A
34 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
35 Karol Stawniak 1948 Żnin nie NW 5km A
36 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka nie NW 5km A
37 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
38 Łukasz Kruk 1982 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
39 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek nie bieg 10km A
40 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
41 Waldemar Szreder 1984 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
42 Kacper Pawelec 2000 Szamocin nie bieg 10km B
43 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie bieg 10km A
44 Ela Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega nie bieg 10km A
45 Dariusz ŻYŚKO 1980 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
46 Irena Lasota 1951 Wałcz nie bieg 10km A
47 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo nie NW 5km A
48 Piotr Chudzik 1968 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 5km A
49 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
50 Marek Prominski 1977 Chodzież Polska PROMYKI Team nie bieg 5km D
51 Natasza Chełmińska 1996 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
52 Zofia Boeske 1968 Studzieniec Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
53 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
54 Filip Siwiak 1995 Inowrocław Start Team Wąbrzeźno nie bieg 10km A
55 Marta Szkudlarz 1990 Gołańcz nie NW 5km B
56 Magdalena Bejma 1980 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
57 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn Jestem od Romka nie bieg 10km A
58 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 10km A
59 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
60 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Team TERMINATORun nie bieg 5km A
61 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km A
62 Artur Kłos 1982 Piła nie bieg 10km A
63 Katarzyna Stepka 1981 Poznań nie bieg 5km A
64 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie bieg 10km A
65 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie bieg 10km C
66 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie bieg 5km A
67 Dawid Żyto 1993 Szubin nie bieg 5km A
68 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
69 Aleksandra Wesołowska 1978 Bydgoszcz Aleksandra Wesołowska nie bieg 5km A
70 Piotr Jankowski 1986 WĄGROWIEC 31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO nie bieg 5km A
71 Małgorzata Lisewska 1977 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
72 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
73 Julia Urbaniak 2010 Piła nie bieg 5km A
74 Piotr Budzyński 1979 ZGIERZ Jeżozwierze nie bieg 5km A
75 Anna Matysek 1982 Wałcz ManiAnki nie NW 5km A
76 Maciej Kaminik 1989 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km B
77 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie NW 5km A
78 Piotr Kuich 1966 Złotów Lill-Sport nie bieg 10km A
79 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM nie NW 5km A
80 BARTOSZ ZIĘTA 1981 ŚREM nie bieg 10km B
81 ania jakubiak 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
82 Krzysztof Spychalski 1973 Chodziez #runningKrishtek nie bieg 5km A
83 Czesław Werner 1962 Malanów Team Werner nie bieg 5km A
84 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
85 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek nie bieg 10km A
86 Judyta Walkowiak 1986 Rogoźno Jestem od Romka nie bieg 5km A
87 Hania Komorowska 1984 Kcynia @Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
88 Mateusz Napierała 1996 Poznań nie bieg 5km C
89 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
90 Mikołaj Błaźejewski 1955 Wągrowiec PTTK Wągrowiec nie NW 5km A
91 Czesław Krysztofiak 1954 Gąsawa nie NW 5km A
92 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
93 Paweł Ferens 1972 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
94 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają nie bieg 5km A
95 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka nie NW 5km A
96 Monika Naydowska 1970 BYDGOSZCZ nie bieg 5km A
97 Monika Kruk 1985 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
98 Sylwia Marcinkiewicz 1976 Wałcz nie NW 5km A
99 Rafał Hennig 1981 Gowarzewo Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
100 Anna Pastewska 1991 Lniano WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A

Strony