Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Adam Ciesielski 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
2 Adam Nadrajkowski 1958 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
3 Adam Pawłowski 1985 Murowana Goślina nie NW 5km B
4 Adam Nowaczyk 1993 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
5 Adam Stippa 1981 Wrocław Piekielni Warszawa nie bieg 10km A
6 Adrian Ciesielski Naklo nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
7 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
8 Agata Pater 2006 Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
9 Agata Zawadzka 1978 Warszawa nie bieg 10km A
10 Agata Abram 1991 Wągrowiec Awamet Club nie bieg 5km A
11 Agata Kozubowska 1978 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
12 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
13 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica nie bieg 10km A
14 Agnieszka Lamparska 1980 Inowrocław nie NW 5km A
15 Agnieszka Biadon 1983 Tarnówka LillSport nie NW 5km A
16 Agnieszka Książek 1986 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 5km A
17 Agnieszka Kaczmarek 1971 Bydgoszcz nie bieg 5km A
18 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
19 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
20 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
21 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie bieg 5km A
22 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
23 Agnieszka Murawiak 1983 TUCZNO Rozbiegane Tuczno nie bieg 5km A
24 Agnieszka Alicja i Harry Sobisiak 1971 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie bieg 10km A
25 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wlkp Team Majlowscy nie bieg 10km A
26 Aleksandra Russ 1972 Osielsko nie bieg 5km A
27 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie bieg 5km B
28 Aleksandra Dubert 1981 Laskowo nie bieg 5km A
29 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km B
30 Aleksandra Wesołowska 1978 Bydgoszcz Aleksandra Wesołowska nie bieg 5km A
31 Aleksy Łopiński 1948 Piła Alek i Gienia nie NW 5km A
32 Alicja Borkowska 1971 Złocieniec nie bieg 10km A
33 Alicja Dziemińska 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie bieg 5km A
34 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km A
35 ALINA PROMIŃSKA 1979 Chodzież Polska PROMYKI Team nie bieg 5km D
36 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
37 Andrzej Jabłoński 1971 Czarne Jabłoński Tim nie bieg 10km A
38 Andrzej Cieślik 1985 Wagrowiec TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
39 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin nie bieg 5km A
40 Andrzej Barańczak 1977 Budzyń nie bieg 5km A
41 Andrzej Napierała 1958 Osiek n/Not. MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM nie bieg 10km C
42 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
43 Aneta Ptak Wałcz Team TerminatorRun nie bieg 5km A
44 Aneta Rom 1993 Pakość Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
45 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km A
46 Anetta Wasielewska 1974 Bydgoszcz nie bieg 5km A
47 Angelika Wyka 1986 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
48 Ania Mikołajczak 1994 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie bieg 5km A
49 ania jakubiak 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
50 Aniela Zapiec 1957 Wysoka nie NW 5km A
51 Anita Wachowiak-Domżał 1992 Poznań nie bieg 5km A
52 Anita Iwaniuk 1975 Bydgoszcz nie bieg 5km A
53 Anna Wielgus 1978 Złotów nie NW 5km B
54 Anna Prybińska-Marciniak Kcynia nie NW 5km A
55 Anna Zielińska-Pawłowska 1985 Murowana Goślina nie bieg 5km B
56 Anna Wysocka 1980 Wągrowiec nie NW 5km A
57 Anna Kiwertz 1979 Poznań nie NW 5km C
58 Anna Szelągowska 19781978 Ściborze nie NW 5km A
59 Anna Ignasiak 1984 Wysoka nie NW 5km B
60 Anna Majkut 1988 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
61 Anna Nowak 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
62 Anna Zakielarz 1981 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
63 Anna Kuźma 1990 WĄGROWIEC nie bieg 5km A
64 Anna Duda-Nowicka 1981 KCYNIA Urząd Miejski w Kcyni biega nie bieg 5km A
65 Anna Kaczmarek 2008 Stołężyn tak NW 5km A
66 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
67 Anna Matysek 1982 Wałcz ManiAnki nie NW 5km A
68 Anna Pastewska 1991 Lniano WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
69 Anna Niedbalska 1970 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
70 Anna Felcyn 1978 Gorzyce nie NW 5km A
71 Arek Sobczak 1979 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
72 Arek Stawecki 1973 Rożno parcele Polkrys Team nie bieg 10km A
73 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn Jestem od Romka nie bieg 10km A
74 Arnold Sądej 1990 Mieścisko Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
75 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie bieg 10km A
76 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN GNIEZNO nie bieg 10km A
77 Artur Kolmer 1982 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
78 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
79 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
80 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
81 Artur Kłos 1982 Piła nie bieg 10km A
82 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka nie NW 5km A
83 Bartek Buczyński 2002 Chodzież Gld team piła nie bieg 5km A
84 Bartosz Piskorski 2000 Poznań nie bieg 10km A
85 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
86 Bartosz Woźniak 1978 Barcin nie bieg 10km B
87 Bartosz Rozpłochowski 1995 Sokołowo Budzyńskie Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 5km A
88 Bartosz Nowicki 1989 Wagrowiec nie bieg 10km A
89 BARTOSZ ZIĘTA 1981 ŚREM nie bieg 10km B
90 Bartłomiej Lisowski 1988 Wysoka nie bieg 5km C
91 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie bieg 10km A
92 Beata Szyjkowska 1989 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
93 Beata Pietruszewska 1974 Kcynia nie NW 5km A
94 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
95 Benjamin Bednarz 1997 Chodzież nie bieg 5km A
96 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
97 Bogusława Barwikowska 1974 Solec Kujawski nie bieg 5km A
98 Bożena Spychalska 1961 Chodziez Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
99 Błażej Wyka 1983 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
100 Czesław Werner 1962 Malanów Team Werner nie bieg 5km A

Strony