Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Paula Łęga 2001 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
2 MARZENA SZULC- MIKOŁAJCZAK 1984 WĄGROWIEC NW Wągrowiec nie NW 5km A
3 Magdalena Gawrońska Sadłogoszcz nie bieg 5km A
4 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
5 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna nie bieg 5km A
6 Dominika Zielińska 1997 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
7 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
8 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
9 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn Wataha MKW team nie bieg 5km A
10 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
11 Aleksandra Dubert 1981 Laskowo nie bieg 5km A
12 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
13 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
14 Anna Majkut 1988 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
15 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
16 Dominik Kalinowski 1988 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
17 Joanna Kalota 1989 Toruń nie bieg 5km A
18 Adam Nowaczyk 1993 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
19 Mieczyslaw Wojdyla 1964 Wroclaw chodze bo lubie nie NW 5km A
20 Agnieszka Biadon 1983 Tarnówka LillSport nie NW 5km A
21 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
22 Marzena Szymańska 1973 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie NW 5km A
23 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
24 Karolina Osińska 1993 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
25 Mariusz Krzeszowski 1997 Poznań WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
26 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
27 Patryk Czaplicki 1986 Bysław nie bieg 5km A
28 Julia Zupnik 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
29 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
30 Paweł Polak 1992 Inowrocław Toruń Nordic team nie NW 5km A
31 Tomasz Olejniczak 1968 Zielonka nie NW 5km A
32 Joanna Dubisz 1976 Złotów llil-sport nie NW 5km A
33 Piotr Banaczyk 1962 Złotów Lill -sport nie NW 5km A
34 MIROSŁAW SZULC 1951 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza nie bieg 5km A
35 Szymon Sobczak 2008 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
36 Paweł Łodożyński 1989 Kalisz Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
37 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km A
38 Ania Mikołajczak 1994 Dąbrowa Zakręcone Plewiska nie bieg 5km A
39 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski Kolorowe Gacie nie bieg 5km A
40 Piotr Gładysiak 2011 Komorniki nie NW 5km A
41 Agnieszka Lamparska 1980 Inowrocław nie NW 5km A
42 Magdalena Leśniewska 1973 Kcynia nie NW 5km A
43 Marcin Wagner 1971 Stołężyn Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
44 Julia Ratajczak 2010 Kałądek Sp. 2 Wieleń nie bieg 5km A
45 Jan Parzybut 1965 Pniewy NORDIC SPORT 2021 nie NW 5km A
46 Wiktoria Bachora 2008 Wapno tak NW 5km B
47 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot nie bieg 5km B
48 Sławomir Szymański 1981 Piła nie bieg 5km B
49 Anna Ignasiak 1984 Wysoka nie NW 5km B
50 Tomasz Rzeszut 1987 Nakło nad Notecią WATAHA L-PAAK nie bieg 5km C
51 Kamil Friska 1996 Michorzewo nie bieg 5km C
52 Magdalena Bejma 1980 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
53 Ilona Kaczmarek 1986 Stołężyn tak NW 5km A
54 Monika Szymańska Żnkn nie bieg 5km A
55 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
56 Natasza Chełmińska 1996 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
57 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
58 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
59 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
60 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
61 Marta Nowak 1987 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
62 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno nie bieg 5km A
63 Anna Szelągowska 19781978 Ściborze nie NW 5km A
64 Waldemar Szreder 1984 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
65 Ilona Grobelna 1971 Gniezno Stolica eXperymentu nie NW 5km A
66 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
67 Edyta Purczyńska 1978 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 5km A
68 Katarzyna Grobelna 1979 Pila Team TREMINATORun nie bieg 5km A
69 Dariusz ŻYŚKO 1980 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
70 Danka Jędrzejewska 1974 Żnin nie NW 5km A
71 Anna Prybińska-Marciniak Kcynia nie NW 5km A
72 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 5km A
73 Natalia Pawlak 2009 Kcynia nie bieg 5km A
74 Wiktoria Bolewska 1998 Poznań WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
75 Szymon Springer 1985 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
76 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
77 Angelika Wyka 1986 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
78 Robert Żyto 1970 Kcynia nie bieg 5km A
79 Piotr Chudzik 1968 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 5km A
80 Bartek Buczyński 2002 Chodzież Gld team piła nie bieg 5km A
81 Michał Frankowski 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
82 Ryszard Wrona 1962 Złotów Lill-Sport nie NW 5km A
83 Monika Ucińska 1997 Poznań Biegający Górnik Wapno nie bieg 5km A
84 Kasia Pajączek 1983 Chodzież Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
85 Marta Zbytek-Matyjaszyk 1991 Murowana Goślina nie bieg 5km A
86 Olga Kuratnik 1985 Toruń nie bieg 5km A
87 Zofia Boeske 1968 Studzieniec Patyczaki Chodzież nie NW 5km A
88 Ewa Ślęzak 1983 Biedrusko nie NW 5km A
89 Olga Czoszyk -Kawala Poznań / Świerczewo Run nie bieg 10km A
90 Justyna Zielińska 1981 Solec Kujawski Kolorowe Gacie nie bieg 5km A
91 Magdalena Treścińska 1981 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
92 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
93 Małgorzata Pietrzak 1963 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
94 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo nie NW 5km A
95 Mateusz Sawiński 1990 Szubin WATAHA L-PAAK nie bieg 5km A
96 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek Thule Group nie bieg 5km A
97 Monika Pater 1982 Kcynia Team Run Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
98 Marta Szkudlarz 1990 Gołańcz nie NW 5km B
99 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan nie NW 5km B
100 Anna Wielgus 1978 Złotów nie NW 5km B

Strony