Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie bieg 10km A
2 Ilona Kaczmarek 1986 Stołężyn tak NW 5km A
3 Monika Szymańska Żnkn nie bieg 5km A
4 Natasza Chełmińska 1996 Janowiec Wielkopolski nie bieg 5km A
5 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
6 Łukasz Kosmowski 1986 Wągrowiec nie bieg 10km A
7 Irena Lasota 1951 Wałcz nie bieg 10km A
8 Anna Szelągowska 19781978 Ściborze nie NW 5km A
9 Monika Banicka 1995 Kłecko nie bieg 10km A
10 Tomasz Kalota 1989 Toruń nie bieg 10km A
11 Leszek Koźmiński 1970 Piła nie bieg 10km A
12 Mirosław Maśliński 1965 Szubin nie bieg 10km A
13 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie bieg 10km A
14 Danka Jędrzejewska 1974 Żnin nie NW 5km A
15 Anna Prybińska-Marciniak Kcynia nie NW 5km A
16 Natalia Pawlak 2009 Kcynia nie bieg 5km A
17 Robert Żyto 1970 Kcynia nie bieg 5km A
18 Marta Zbytek-Matyjaszyk 1991 Murowana Goślina nie bieg 5km A
19 Olga Kuratnik 1985 Toruń nie bieg 5km A
20 Ewa Ślęzak 1983 Biedrusko nie NW 5km A
21 Bartosz Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
22 Maciej Lewandowski 1992 Rojewo nie NW 5km A
23 Marta Szkudlarz 1990 Gołańcz nie NW 5km B
24 Tomasz Grewling 1983 Owczegłowy nie bieg 10km B
25 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan nie NW 5km B
26 Anna Wielgus 1978 Złotów nie NW 5km B
27 Kacper Pawelec 2000 Szamocin nie bieg 10km B
28 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko nie NW 5km B
29 Anna Kiwertz 1979 Poznań nie NW 5km C
30 Iwona Hernet 1969 Kcynia nie bieg 5km A
31 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość nie bieg 5km A
32 Anna Kaczmarek 2008 Stołężyn tak NW 5km A
33 Monika Kantorska Suty 1972 Stołężyn tak NW 5km A
34 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km A
35 Ewelina Wysocka-Babst 1978 Wapno tak bieg 10km A
36 Marek Szelągowski 1978 Ściborze nie bieg 5km A
37 Tomasz Pakuła 1974 Wodzierady nie bieg 10km A
38 Łukasz Bąk 1988 Bydgoszcz nie bieg 5km A
39 Łukasz Dolata 1997 Mogilno nie bieg 5km A
40 Józef Małkiński 195719571957 Bydgoszcz nie bieg 10km A
41 Krzysztof Matysiak 1977 Srem nie bieg 10km A
42 Sławomir Bednarz 1985 Rataje nie bieg 5km A
43 Joanna Rewers 1985 Piła nie bieg 10km A
44 Teresa Książek 1960 Złocieniec nie bieg 10km A
45 Alicja Borkowska 1971 Złocieniec nie bieg 10km A
46 Anetta Wasielewska 1974 Bydgoszcz nie bieg 5km A
47 Grażyna Palicka 1965 Żnin nie NW 5km A
48 Wojciech Zeszot 1994 Piła nie bieg 5km A
49 Siarhei Kuratnik 1981 Toruń nie bieg 5km A
50 Tomasz Golczewski 1978 Poznan nie bieg 10km A
51 Andrzej Barańczak 1977 Budzyń nie bieg 5km A
52 Bogusława Barwikowska 1974 Solec Kujawski nie bieg 5km A
53 Sylwia Marcinkiewicz 1976 Wałcz nie NW 5km A
54 Piotr Klupczynski 1992 Wągrowiec nie bieg 10km A
55 Grzegorz Szczepanek 1988 Złotniki nie bieg 5km A
56 Emil Ślęzak 1984 Biedrusko nie bieg 5km A
57 Bartosz Woźniak 1978 Barcin nie bieg 10km B
58 Przemysław Duszyński 1981 Rogowo nie bieg 10km B
59 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km B
60 Szymon Sieg 1988 Piła nie bieg 10km B
61 Paweł Staszczak 1992 Kiszkowo nie bieg 10km A
62 Zdzisław Hernet 1961 Kcynia nie bieg 5km A
63 Malgorzata CHOŁODY 1972 GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
64 Wojciech Skawiński 1981 Wągrowiec nie bieg 10km A
65 Tomasz Suty 1971 Stołężyn tak NW 5km A
66 Mikolaj Babst 1973 Poznan nie bieg 5km A
67 Edyta Siwiak 1980 Kcynia nie NW 5km A
68 Miłosz Pasiecznik 1986 Poznań nie bieg 5km A
69 Wiktor Szelągowski 2001 Ściborze nie bieg 5km A
70 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie bieg 5km A
71 Katarzyna Kurzawińska-Jabłońska 1972 Czarne nie bieg 10km A
72 Dariusz Samulczyk 1972 Strzałkowo nie NW 5km A
73 Benjamin Bednarz 1997 Chodzież nie bieg 5km A
74 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina nie bieg 10km A
75 Anna Felcyn 1978 Gorzyce nie NW 5km A
76 Wojciech Pyszka 1996 Orchowo nie bieg 5km A
77 Mariusz Moliński 1982 Rakownia nie bieg 10km A
78 Sebastian Kominek 1983 Rabowice nie bieg 10km A
79 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie bieg 5km A
80 Sławomir Wojciechowski 1981 Konin nie NW 5km A
81 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie bieg 5km A
82 Lucyna Pauszek-Substyk 1977 Wągrowiec nie bieg 5km A
83 Anita Iwaniuk 1975 Bydgoszcz nie bieg 5km A
84 Urszula Mantaj 1984 Złotniki nie bieg 5km A
85 Ewa Ryska 1968 Wapno tak NW 5km A
86 Dawid Stachowiak 1990 Białośliwie nie bieg 10km B
87 Robert Ślipko 1981 Piła nie bieg 10km B
88 Bartłomiej Lisowski 1988 Wysoka nie bieg 5km C
89 Lidia Serówka 1972 Piła nie NW 5km D
90 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
91 Paweł Bieszke 1963 Wojcieszyce nie NW 5km A
92 Daniel Tonn 1978 Kcynia nie bieg 5km A
93 Magdalena Walicka 1979 Wapno tak NW 5km A
94 Aniela Zapiec 1957 Wysoka nie NW 5km A
95 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km A
96 Krystian Kowalewski 1990 Kcynia nie bieg 5km A
97 Sebastian Graczykowski 1985 Świnoujście nie bieg 10km A
98 Małgorzata Madej 1973 Poznań nie bieg 5km A
99 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork nie bieg 10km A
100 Sebastian Strychalski 1988 Wapno tak bieg 5km A

Strony