Lista startowa - VII Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 653
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystanssortuj malejąco Pakiet
1 Mikołaj Szumann 1990 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
2 Szymon Jakubowski 1989 Kruszewnia Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
3 Zbigniew Tomczak Gniezno Altom Gniezno nie bieg 10km A
4 Tomasz Kotliński 1968 Gaj Mały KB Szamotuły nie bieg 10km A
5 DAMIAN Kanclerz 1984 TULCE Biegam do porzygu!!! nie bieg 10km B
6 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
7 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
8 Michał Juchacz 1978 Inowrocław Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
9 Andrzej Napierała 1958 Osiek n/Not. MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM nie bieg 10km C
10 Maciej Grzechowiak 1968 Kłecko GKS Lechita Kłecko nie bieg 10km A
11 Robert Kosmecki 196619661966 Poznań nie bieg 10km A
12 Sławomir Kuś 1980 Żnin nie bieg 10km A
13 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie bieg 10km A
14 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
15 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Stolica eXperymentu nie bieg 10km A
16 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz nie bieg 10km A
17 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie bieg 10km A
18 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km B
19 Jadwiga Duda -Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie bieg 10km A
20 Malgorzata CHOŁODY 1972 GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
21 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
22 Przemysław Pawela 1987 Poznań doPorzygu nie bieg 10km A
23 Marcin Eret 1978 Złocieniec Ekipa_zdrowego_Złocieniec nie bieg 10km A
24 Tomasz Małecki 1977 Nekla KB Jestem od Romana nie bieg 10km A
25 Izabela Hańska 1990 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie bieg 10km A
26 Aneta Rom 1993 Pakość Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
27 Marek Żeglicz 1995 Białe Błota Spójnia Białe Błota nie bieg 10km C
28 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica nie bieg 10km A
29 Leszek Śwital 197419741974 Margonin Morsy Margonin nie bieg 10km A
30 Tomasz Grewling 1983 Owczegłowy nie bieg 10km B
31 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz TeamRUNGołańcz nie bieg 10km A
32 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie bieg 10km A
33 Leszek Koźmiński 1970 Piła nie bieg 10km A
34 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork nie bieg 10km A
35 Danka Brudzinska 1979 Konin nie bieg 10km A
36 Agata Zawadzka 1978 Warszawa nie bieg 10km A
37 Robert Baczyński 2004 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km A
38 Gerd Koal 1952 Cottbus NLLB Cottbus nie bieg 10km A
39 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
40 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
41 Sylwia Humeniuk 1983 Czarnków Tema Ujście nie bieg 10km A
42 Jacek Kazubowski 1967 Białe Błota TriDarKo/Kazubki Team nie bieg 10km A
43 Józef Nowak 1955 Skórzewo parkrun Dąbrówka nie bieg 10km A
44 Ryszard Szymański 1970 Dąbrówka T G Sokół Gniewkowo nie bieg 10km A
45 Michał Wachowiak 1989 Gołąńcz Czerwony Smok Wągrowiec nie bieg 10km A
46 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin nie bieg 10km A
47 Konrad Tomtas Inowrocław nie bieg 10km C
48 Tomasz Golczewski 1978 Poznan nie bieg 10km A
49 Łukasz Kruck 1980 Łabiszyn Skiroller.pl nie bieg 10km A
50 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
51 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
52 Rafał Sosna 1972 Gortatowo Jestem od Romka nie bieg 10km A
53 Piotr Klupczynski 1992 Wągrowiec nie bieg 10km A
54 Szymon Sieg 1988 Piła nie bieg 10km B
55 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię nie bieg 10km A
56 Marian Zdanowski 1956 Poznań nie bieg 10km A
57 Sławomir Bartkowski 1975 Brzozówka nie bieg 10km A
58 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wlkp TEAM Majłowscy nie bieg 10km A
59 Ireneusz Piotrowicz 1960 Piotrków Kujawski nie bieg 10km B
60 Bartosz Nowicki 1989 Wagrowiec nie bieg 10km A
61 Piotr Sobiecki 1978 Łódź nie bieg 10km A
62 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
63 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
64 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC nie bieg 10km A
65 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie bieg 10km A
66 Mirosław Lasota 1953 Walcz nie bieg 10km A
67 Natalia Jelińska 1991 Leszcze Rozbiegane Tuczno nie bieg 10km A
68 Remigiusz Joppek 1992 Rataje PCH_RUN nie bieg 10km D
69 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
70 Rafał Szulc 1984 TARKOWO DOLNE Solankowi biegacze nie bieg 10km A
71 Robert Ślipko 1981 Piła nie bieg 10km B
72 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław QshyshtOFF nie bieg 10km A
73 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team nie bieg 10km A
74 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
75 Piotr Krawczak 1986 Janowiec wlkp PJM Design nie bieg 10km A
76 Łukasz Kruk 1982 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km A
77 Krzysztof Antosiak 1975 Chodzież nie bieg 10km B
78 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie bieg 10km A
79 Łukasz Marchel 1980 Piła Stachowscy Akademia Treningu Sportowego nie bieg 10km A
80 Monika Stachowska 1990 Piła Akademia Treningu Sportowego Stachowscy nie bieg 10km A
81 Viktoria Porazińska 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
82 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
83 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
84 Filip Siwiak 1995 Inowrocław Start Team Wąbrzeźno nie bieg 10km A
85 Arleta Kęsy 1979 Kostrzyn Jestem od Romka nie bieg 10km A
86 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA nie bieg 10km A
87 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
88 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek nie bieg 10km A
89 Kacper Pawelec 2000 Szamocin nie bieg 10km B
90 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie bieg 10km A
91 Ela Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega nie bieg 10km A
92 Irena Lasota 1951 Wałcz nie bieg 10km A
93 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
94 Maciej Kaminik 1989 Skoki Sport Team Skoki nie bieg 10km B
95 Piotr Kuich 1966 Złotów Lill-Sport nie bieg 10km A
96 Artur Kłos 1982 Piła nie bieg 10km A
97 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie bieg 10km A
98 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie bieg 10km C
99 BARTOSZ ZIĘTA 1981 ŚREM nie bieg 10km B
100 Ewa Pater 1982 Nakło nad Notecią Skra Paterek nie bieg 10km A

Strony